МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

За українськими опозиціонерами стежили і в Польщі?

02/20/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Як розповів Майдан-Інформу голова Української студентської спілки Сергій Мальованець 28-30 листопада 2003 року у місті Кракові (Польща) проходив семінар “Європейські демократії”, організований NZS (Незалежна Спілка Студентів). Від України у цьому заході брали участь 38 представників Української Студентської Спілки.

“На другий день семінару до мене підійшли його організатори Петро Льожняк та Яцек Зелінський (відповідно нинішній та попередній голови NZS), які повідомили мені про те, що в момент переходу з одного місця проведення семінару до іншого разом з нами постійно перебувала особа, яка не належала ні до групи з України, ні до інших учасників семінару.

За їхніми словами, коли вони зрозуміли, що це – стороння людина, вони намагалися з’ясувати, хто він такий. Проте, ця людина швидко ретирувалася з натовпу учасників, і більше її не було помічено.

На мою думку, це опосередковано підтверджує слова генерала Кравченка про існування спеціальних доручень слідкувати за представниками опозиції за кордоном”, - каже Сергій.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua