МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Недавно мені запропонували вступити в масони

02/21/2004 | Мінор
Точніше створити українську організацію, яка бере собі за зразок масонську ложу. Основна ідея в тому, щоб допомагаючи одне одному та здібній молоді, просувати до влади і в бізнесі достойних людей, об"єднаних ідеєю суспільного українського, а не лише особистого блага.
Запропонував мій товариш, галичанин, 100% україномовний українець з блакитними слов"янськими очима і прямим носом :-) (це спеціальна довідка для КП)

Основна причина, яка викликала таке бажання в тому, що сучасна система виносить на гору людей не найкращого гатунку, а чесних і порядних навпаки витискує в бік. І хоч я до кінця з цим згоден, щось у цьому є.
Ми почали міркувати як зібрати людей і хто туди може увійти. Задля ефективності справи потрібно було б зібрати впливових... Але система виносить на гору людей не найкращого гатунку.
Тоді вирішили зібрати чесних. Але чим це зібрання буде відрізнятися від сотень громадських організацій і клубів за інтересами?
От ми випили пива і розійлшись. Але ідея українського масонства сидить, хоча б тому, що наша система справді гнила і в кризовому стані.

Відповіді

  • 2004.02.21 | Мартинюк

    Добре вже - пишіть заяви...

    Прийму вже Вас - тільки врахуйте що в ритуал посвячення входить випивання кухля самогону і закусювання салом...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua