МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ляхи кинули!?

02/21/2004 | Dworkin
http://maidan.org.ua/static/news/1077385233.html

Україна не буде інвестором польського підприємства "Гута Ченстохова". Відповідне рішення прийняло в суботу Міністерство майна Польщі, повідомив перший заступник міністра закордонних справ України Олександр Чалий.

---------------------------------------

Интересно, чего они испугались? Судимостей Януковича или 3 срока Кучмы? Как по мне, это не очень дружественный жест со стороны наших ближайших соседей.

Відповіді

 • 2004.02.21 | Len

  Re: Как мы с другими так и другие с нами!

  Вельмишановный пан Дворкин. Поведение поляков, подлое и неприличное, полностью копирует поведение украинских властей в подобных случаях.
  Случаям подобных политическитх решений на Украине давно исчисляется двухзначным числом. Например : электроэнергетика, труба Од-броды и многое другое. кроме того независимое польское государство доживает последние недели. Скоро оно станет частью другого государства ЕС и интересы этой супердержавы надо учитывать!

  С уважением Len Кобелюха 21 февраля 2004 года. г. Киев
 • 2004.02.21 | 123

  А хто захоче бандюкам продати? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.21 | Shooter

   Хоча і власник LNMу недалеко втік...

   Як часто, мій прогноз справдився :)

   В принципі, в ІСД була одна надія - ЛНМ ставав (став) монополістом в Польщі, і на цьому можна було зіграти. З іншого боку, ЛНМ - виробник (в круд тонз) нумер один в світі. І тотальний домінатор в ЦЄ - Румунія, Нова Гута в Остраві (Чехія) і вся ч/м Польщі (3+1). Опонує йому тут тільки US Steel (Словаччина, Сербія) та розрізнені гравці (як от Дунайферош, приватизований в т.ч. і ІСД) та Тшинец в Чехії (котрий зараз на пару з US Steel веде боротьбу з все ж тим же ЛНМ щодо останнього потужнього чесього ч/м заводу - Вітковіце роллінг).

   Тому ІСД програв. Хоча я взагалі дивуюся, як він виграв в Дунайфероші. Єдине пояснення - то був консорціум із західними фірмами.
  • 2004.02.21 | Dworkin

   Ну "Челси" ж продали! :) (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua