МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Олбрайт про свободу слова

02/22/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Голова Ради директорів Національного демократичного інституту міжнародних відносин США, колишній державний секретар США Мадлен Олбрайт відзначає погіршення ситуації із свободою слова в Україні.

Про це вона сказала на прес-конференції в суботу в Києві. "За тих кілька днів, які я перебуваю в Україні, на жаль, я не побачила якихось ознак покращення цього процесу, і, навпаки, з того, що я чула, відбувається процес скорочення рівня свободи слова в Україні".


Вона також додала, що, коли свобода слова зазнає певних утисків саме в передвиборчий період та в період виборів, "це дуже поганий знак". Відповідаючи на запитання журналістів, які заходи могли б бути вжиті у США, якщо в американській газеті з'явилися б антисемітські публікації (йшлося про “Сільські вісті” ), М.Олбрайт зазначила, що існують певні інструменти запобігання публікації подібних матеріалів, але "не обов'язково для цього закривати газету".


УНІАН

P.S. дуже характерною є поведінка підконтрольних ЗМІ (наприклад, майже всіх телеканалів), які ЗАМОВЧУЮТЬ інформацію про заяву генерала Кравченка.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua