МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Розбій проти журналістів карається менш строго...

02/24/2004 | Майдан-ІНФОРМ
У четвер, дванадцятого лютого ц. р., Зарічний суд міста Суми засудив інженера концерну "Укрросметал" Руслана Пономаренка, який третього листопада 2003 р. завдав ножових поранень заступнику редактора газети "Біржова торгівля" Володимиру Ведмедєву та його товаришу Олексію Гордієнку, до семи років позбавлення волі.

Нападник на журналіста отримав покарання нижче за найнижчу межу.Частина 4. ст. 187 КК України ("Розбій"), за якою він був засуджений, передбачає позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років. Але у цьому випадку суд виніс вирок нижче від найнижчої межі.

"Зважаючи на те, що злочинець знаходився в нетверезому стані, крім ножа мав при собі газовий балончик, чуже міліцейське посвідчення, а порізавши, все одно переслідував нас, намагаючись убити, під час затримання вчинив опір працівникам УБОЗу та міліції, вирок суду в цій справі є надто м’яким", - вважає Володимир Ведмедєв.

Поранений журналіст був активістом сумського відділення ВМО "Молодь-надія України" . Його колеги з київського відділення вважають що напад на журналіста був повязаний із обласним форумом "Нашої України" , який мав відбутися невдовзі. Журналістів Сумщини просто залякували , аби вони не порушулували заборону на обєктивне висвітлення цієї події.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua