МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прокуратура має перевірити, чи отримувала КПУ нафту від Хусейна

02/24/2004 | СЕМЕН
Прокуратура має перевірити, чи отримувала КПУ нафту від Хусейна
http://maidan.org.ua/static/news/1077623876.html

Голова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко підготував депутатський запит генеральному прокурору України Геннадію Васильєву щодо перевірки інформації про отримання низкою політичних партій України нафти від колишнього керівника Іраку Саддама Хусейна.

Ці матеріали були оприлюднені 25 січня іракською газетою “Аль Мада” (Al Mada) і набули значного резонансу в українському суспільстві. У зв'язку з цим Микола Томенко звернувся до генерального прокурора із проханням провести перевірку даної інформації та, в разі її підтвердження, здійснити всіх передбачених законом заходів прокурорського реагування задля встановлення істини у цій справі.

За повідомленням газети “Аль Мада”, інформацію про те, що деякі політичні сили отримували нафту від Саддама Хусейна, було надано у Міністерстві нафти Іраку. Крім того, за матеріалами тієї ж газети, згодом офіційні особи перехідної адміністрації Іраку підтвердили достовірність цього списку.

У списку організацій, які отримували нафту від колишнього керівництва Іраку значаться чотири українські. Зокрема, в оприлюдненому документі йдеться, що найбільшу кількість нафти отримала Комуністична партія України (6 мільйонів барелів).


P.S. Томенка підтримую. "Комуняку на гіляку". :))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua