МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ОЛЕКСАНДР ОМЕЛЬЧЕНКО СТВОРЮЄ ВЛАСНІ СПЕЦСЛУЖБИ ?

02/24/2004 | vmo


Нещодавно у Київській міській державній адміністрації відбулися кадрові зміни. У Олександра Омельченка з`явився ще один заступник – з питань здійснення самоврядних функцій. Визнаючи, що поява ще одного заступника у Олександра Олександровича виправдана тим, що міський голова однозначно не справляється зі своєю роботою, аналітики ВМО “Молодь – надія України”, в той же час здивовані тим, що на цю посаду призначено людину, що немає жодного відношення до питань місцевого самоврядування.
З подання Омельченко на посаду призначено генерал-лейтенанта СБУ Володимира Ільгова, що до листопада 2003 року очолював Управління Служби безпеки України у місті Києві, і є ветераном КДБ. Поінформовані джерела у КМДА поінформували представників “Молодь - надія України”, що новопризначений заступник буде займатися “координацією діяльності міського управління юстиції, правоохоронних органів, управлянні надзвичайних ситуацій і міграції, а також мобілізаційного і секретного відділів”.
Аналітики молодіжної організації бачать в новому призначенні намагання київського “мера – пенсіонера”, через свою людину, координувати роботу всіх правоохоронних відділів, спробу створити при КМДА таку собі власну розвідувальну службу. Голова ВМО “Молодь – надія України” Вадим Гладчук вважає, що ця структура буде використовуватися не для боротьби з тероризмом, про що говорять столичні чиновники, а для боротьби з політичними опонентами – перш за все з об’єднанням “Молодь - надія України”…


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua