МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вітренко пропонує Кравченку застрелитися

02/25/2004 | СЕМЕН
Вітренко пропонує Кравченку застрелитися

Лідер прогресивних соціалістів Наталія Вітренко не виключає, що, звинувачуючи спецслужби у незаконному стеженні за представниками опозиції, генерал Кравченко виконував замовлення Бориса Березовського, повідомляє «Партактив».

Березовський «підігрує Ющенку, - заявила Вітренко Партактиву. – Йому неприємна можливість реваншу проросійських сил в Україні, оскільки Путін – найзліший ворог Бориса Абрамовича».

На думку керівника ПСПУ, Березовський особисто зацікавлений у «відриві України від Росії». «Він чудово розуміє, що без України Росія ніколи не стане могутньою державою. Якщо на Україну почнуть впливати західні країни, Росія отримає під бік пронатовську територію і це буде величезною проблемою», - сказала Наталія Вітренко.

Вона вважає, що сама можливість подібних заяв з боку генерала СБУ свідчить про «хвороби всієї державної системи».

Вітренко ображена вчинком Кравченка: «Це огидно. Що б там не було, якою б поганою не була СБУ, але йти і буквально роздягатися перед чужими, видавати їм всю інформацію генерал не має права», - вважає лідер ПСПУ. За її словами, інформація про опозицію – це не єдині повідомлення, які може «здати» Кравченко.

Наталія Вітренко назвала Кравченка зрадником і заявила, що зрозуміла б генерала, «якби він застрелився, залишивши передсмертну записку, в якій говорилося б, що він здійснив моральну помилку і не може далі працювати в системі, яка не ефективно захищає країну».


ForUm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua