МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Захід перестав слухати брехню Ющенка.

02/25/2004 | СЕМЕН
FATF виключила Україну з «чорного списку»

Міжнародна група по боротьбі з відмиванням «брудних» грошей ФАТФ (FATF) на пленарному засіданні 25 лютого одностайно підтримала рішення про виключення України з «чорного» списку країн, що не протидіють легалізації тіньових капіталів. Про це на прес-конференції 25 лютого у Києві повідомив президент України Леонід Кучма.

У грудні 2002 року за недостатню боротьбу з відмиванням «брудних» грошей ФАТФ ввела санкції стосовно України - рекомендувала своїм членам ретельно перевіряти всі фінансові операції, які проводяться з партнерами з нашої країни, повідомляє РІА «Новини».

У лютому 2003 року санкції щодо України були скасовані, але країна продовжувала залишатися в «чорному» списку.P.S. За словами лідера "Нашої України", "режим сьогодні дуже боїться реакції Заходу на події в Україні".

Однак він відзначає, що його "дивує, що FATF розглядає можливість виключити Україну з чорного списку, у той час як в Україні спостерігається небувалий сплеск корупції".

Відповіді

  • 2004.02.25 | Українець

    Re: Захід перестав слухати брехню Ющенка.

    Вітаю всіх із рішенням FATF зняти ганебні ярлики з України. Тільки щось мені не віриться, Семене, щоб Віктор Андрійович міг говорити таке. Де це ти взяв таку цитату?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua