МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кармазин хоче прославити Боделана на цілий світ.

02/25/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Юрій Кармазін: „Ім”я Руслана Боделана має бути занесене екологами у цілому світі до списків ворогів природи...”

Народний депутат України (фракція „Наша україна”) Юрій Кармазін назвав заяву міського голови Одеси Руслана Боделана про те, що це причорноморське місто не є курортним, таким що – „не витримує жодної критики”.
„Я повинен сказати, що саме за моїм запитом урядом України проведена перевірка дотримання земельного законодавства в Одесі. І навіть цей уряд, сформований пропрезидентською „більшістю”, відзначив, що допущені численні порушення Законодавства.
Але, правду, яка не є зручною для влади, про нинішню ситуацію в Одесі мешканцям міста довідатися не так легко. Приміром мені не було надано жодного разу можливості донести свою думку одеситам у телеефірі. Натомість, близькі до влади депутати весь час коментують, в тому числі і мою, депутатську діяльність висвітлюючи її у негативному світлі.
Я не можу сказати, що нині реально діє Одеська міська Рада. Сьогодні є Товариство з обмеженною відповідальністю „Боделан і кампанія”...”
На думку Юрія Кармазіна, „одесити не допустять остаточного перетворення курортного міста у руїни.
У мене на столі лежить купа звернень від мешканців Одеси, які пишуть, що „будь якою ціною, але не здадуть санаторій „Фонтан”.
У заявах з приводу знищення санаторія „Дружба” можна прочитати таке: „Просимо Вашого особистого втручання позаяк в Одесі замкнуте коло. Процвітає корупція з боку міської влади і правоохоронних органів, які відстоюють власні інтереси”.
Одесити пам”ятають всі злочини цієї влади... Вони пам”ятають кожен знищенний санаторій, втрачені зелені насадження...”


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua