МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не пройшло і 12 років як об'їхали Молдову.

02/25/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Пасажирський поїзд "Київ-Чернівці" з 1 березня не буде перетинати кордон з Молдовою, як це було раніше. З весни поїзд N628-629 буде слідувати через Тернопіль. Про це повідомляє "Київ-Прес-Інформ" Поїзд також буде проходити через Хмельницький і Вінницю. Разом з тим відтепер в маршруті немає Кам'янець-Подільського.

Відповідне рішення прийняте "Укрзалізницею" з урахуванням численних скарг пасажирів, оскільки проїзд по території Молдови викликав великі незручності.
Новий маршрут складу "Київ-Чернівці" на дві години довший.

Таке рішення буде сприяти подальшому перетворенню міста Кам'янець-Подільського і навколишнього регіону у провінційний закуток. Історично зв'язане з Західним регіоном України місто не має прямого сполучення із Львовом, оскільки вже майже сто років не будується кілька кілометрова залізнична перемичка , яка могла з'єднати “російську” залізничну колію Камянця –Подільського із “австрійськими” залізними дорогами сусідньої Тернопільщини.

Тепер же регіон Кам'янця-Подільського суттєво послаблює свій зв'язок ще й з Чернівцями і Києвом

Відповіді

  • 2004.02.25 | Navigator

    Кам'янець-Подільський - український Таллінн (саме збережене се-

    редньовічне місто в Європі) повинен мати прямий звязок з Заходом і Києвом! Кожний український школяр має відвідати кілька культових місць України. Кам'янець-Подільський - одне з них.
    Без ж.д. цього не досягти.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua