МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заяви Кучми розраховані виключно на "внутрішнього споживача"

02/25/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Ще й дуже невибагливого. Цікаво, якими будуть результати зустрічі М. Томенка і В. Кравченка, що повинна відбутись завтра.Кучма говорить, що причиною дій Кравченка є його указ про “декагебизацію”. Ось так от, реакційні працівники спецслужб не розуміють видатного демократа Кучму.

“Я великою мірою впевнений, що це мій указ. Він багато полеміки викликав у рядах спецслужб”. За його словами, “давно назріло питання зробити сучасну українську спецслужбу” (з керівниками і особистим складом виключно з числа члєнів СДПУ(0)).

За словами Кучми, В.Кравченко вже їхав з Німеччини в Україну, і доїхав до Польщі, але коли почув, що на його посаду в посольстві призначена інша людина, розвернувся і поїхав на радіостанцію “Німецька хвиля”.


“Побуде він там , але відповідати треба буде в Україні”. при цьому Кучма стверджує що документів у Кравченка немає.

Більше з тим, на Кучму, за словами власне Кучми, готувався замах, коли він збирався їхати в Баден-Баден. Більше того, генерал Кравченко не захотів розбиратись у цьому питанні:

"за кілька днів до його поїздки до Баден-Бадена з`явився лист достатньо обгрунтований. Зараз порушено кримінальну справу щодо можливості замаху на Президента. Наводились прізвища і структури, які мають відношення до цього”. Кучма також сказав, що отримав завдання і Валерій Кравченко. Він був сполучною ланкою між СБУ і спецслужбами Німеччини. Але, наголосив Л.Кучма, він сказав - це не його справа”.

Дайте но здогадатись - замах, скоріш за все, готували представники опозиції? (у тій віртуальні реальності, яку готують на Банковій спеціально для виступів Кучми ). І саме тому Кравченкові надсилали письмові вказівки за ними стежити?

Цікаво, хто автор цієї геніальної версії? І чи розуміє Кучма, коли говорить слова "замах", "декагебізація", "розвернувся і поїхав", "він сказав - це не його справа”" і т.д., що автори промови роблять з нього повного ідіота?

Насправді, цей виступ Кучми, що є зразком найбільш екстремального іді..., вибачте, некомпетентності, з тих що з"являлися останнім часом - є дуже хорошим показником рівня компетентності "антикризових менеджерів" Кучми.

Відповіді

 • 2004.02.25 | KAKTUZZ

  Запитання некомпетентного до пана Свистовича?

  Кравчеко стверджує, що одержував вказівки по телефону???в зашифрованому вигляді. Пізніше і-мейлом, і також в зашифрованому вигляді. Потім ці депеші розшифровувались і набували форми роздруківок. Отже оригінальними документами є зашифровані і-мейлові послання. То ж, чи передасть Кравченко пану Томенку оригінальні(зашифровані) документи роазом з ключем дешифратором, чи вже роздруківки, які не є оригінальними і юридичної вартості не становлять.Починається казуїстика і плутанина, яка набагато складніша, ніж та, яка відбувалась із встановленням ідентифікації голосів на плівках Мельниченка.Експертизи, експерти,експертизи...

  Якщо надані Кравченкові вказівки з Володимирської будуть лише у формі роздруківок, то погодьтеся що таких вказівок, при по требі, можна будь кому наклепати цілі томи.

  Тут ось ніхто не може змуситиу Марчука надати в Парламент відеоплівку про вбивство Чорновола, а ви кажете про вказівки по телефону стануть документами і підставою,щоб судити Кучму?

  Вибачайте за дилетантські запитання. Чекаю Вашої кваліфікованої відповіді.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.25 | Лена

   Не придурюйтесь некомпетентним

   Дочекайтеся завтра. Все стане на свої місця.
  • 2004.02.25 | Михайло Свистович

   Re: А чого до мене?

   От саме я в таких питаннях некомпетентний.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.25 | KAKTUZZ

    Bo vy vidkryly hilku!

    Kuchmo:При цьому Кучма згадав, що в часи СРСР Кравченко працював у 5 управлінні КДБ, яке боролося з дисидентами. "І той, хто боровся з демократією, буде нас вчити як робити?" - обурився президент.

    Kuchmo spekuliuje,ale!!!

    Liuduna jaka projshla gartuvannia v 5 upravlinni KGB-- ce ne liudyna!!!

    Scenarij i meta gerojstva Kravchenka vze na cej piznij chas vidomi. Ostanni krapky nad ''I'' z inicijovanoho provalu operaciji Kravchenka za zgodoju Kuchma stavylys v Baden-Badeni!

    Holovna meta -- Kravchenko nespromoznyj dovesty svoju pravotu , a dali jde kaskad: Melnychenko i vsi reshta brteshut'!

    Do zavtra! Bilshe narazi ne mozu dodaty,ale len ,spodivajus,zrozumila!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.26 | Бабай

     Читай мене, герой невидимого фронту!

     Мишко "гілки відкриває" під власним іменем. Новини в нас ставлять три десятки новинарів. Постійні виклики Свистовича на біс з приводу і без приводу викликають бажання постійно посилати викликаючих до біса. І ставитися до їхніх дописів на форумі як до маячні, інспірованої пейотами. Хочеш вдавати з тебе троля - довіра до твоїх дописів буде така само. Grow up!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.26 | SpokusXalepniy

      Про известного авторитета (Свистовича). Бабай, на кого катишь!?

      Бабай, и без тебя разберемся кто есть кто на форуме. Свистовича защищать не надо - он у нас здесь идет за непорочного, как Мороз. Жаль, что социалист только. А мог бы украсить любую компанию. ;)

      Скажите мне лучше, почему не отвечаете на мой вопрос в форуме "Технiчна допомога"? Не выносить же мне такие мелкие проблемы в основной форум! Тем более, что все равно удалите (и правильно, кстати, сделаете). Если надо, проделаю подробный эксперимент и каждый шаг опишу по-научному. :) Жаль только времени.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.26 | Бабай

       На чийсь драйвер рук (с) Шарп

       SpokusXalepniy пише:
       > Бабай, и без тебя разберемся кто есть кто на форуме.

       Я не з тобой розмовляю. В тому, що ти розберешся, в мене сумнівів нема.

       >
       > Скажите мне лучше, почему не отвечаете на мой вопрос в форуме "Технiчна допомога"? Не выносить же мне такие мелкие проблемы в основной форум! Тем более, что все равно удалите (и правильно, кстати, сделаете). Если надо, проделаю подробный эксперимент и каждый шаг опишу по-научному. :) Жаль только времени.

       Бл.... Я забув щось змінити і не читаю пости звідти. Пішов туди. Сеньку вері мух. І вде там відповів. По прочитанні - з"їм.
     • 2004.02.26 | KAKTUZZ

      Re: Читай мене, герой невидимого фронту!

      Бабаю! Погоджуюсь,що я допустився "істотної" помилки, що гілка відкрита не Свистовичом а Майдан-інформом. Але чомусь це в мене проасоціювалось із Свистовичом, бо він там начальник. Тіко ж Вашу репліку" Читай мене герой невидимого фронту" ну нікак догнать не магу.
      Може просвітите темінь мою : який зміст заголовку? Мо Ви мене з яким Кравченком, чи Мариною Остапенко переплутали?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua