МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучма у Львові зустрінеться з податківцями, рекетнею та міліцією

02/25/2004 | Максим’як
Кучма у Львові зустрінеться з податківцями, рекетнею та міліцією і ще хирівськими десантниками. :) Решта публіки у Львові є нелояльна до президента.

Так як його хочуть зустіти лівів"яни, то їх Білоконь ізолює за кілька днів наперед, або триматиме на віддалі підльоту яйця.

-----------
Альтернативна програма візиту Леоніда Кучми на Львівщину
Гучною акцією протесту збираються зустріти президента опозиціонери Львівщини. Як повідомляє радіо Люкс, активісти УРП-Собор, УНА-УНСО, Батьківщини та Всеукраїнського об’єднання Свобода обіцяють влаштувати пікетування Львівської облдержадміністрації. Саме це приміщення обрали символічно, бо опозиція і більшість журналістів не знають, де завтра на Львівщині перебуватиме президент Леонід Кучма. Як говорить голова ЛОО УРП-Собор Ростислав Новоженець, таємничість відвідин Львівщини президентом України не може не обурювати людей.

Говорить Ростислав Новоженець в ефірі радіо Люкс: Все тримається у великій таємниці. Навіть якщо згадувати останнього президента Радянського Союзу, то ви пригадуєте, коли він приїжджав до Львова, задовго всі знали якими вулицями буде пересуватися, що буде відвідувати. Сьогодні минуло стільки років, боротьба за гласність призвела до того, що президент, який приїжджає до Львова, громадяни не можуть пересвідчитися де і з ким буде зустрічатися, де можна йому задати питання або висловити своє відношення до нього…

За словами керівника львівської УНА-УНСО Остапа Козака, окрім традиційних вимог про відставку президента, опозиціонери вимагатимуть від Кучми вибачень за його нещодавні висловлювання у Польщі про українську опозицію як противників українсько-польського порозуміння щодо подій на Волині у 40-их роках минулого століття.

Львівські праві підготували для президента альтернативну програму візиту. Говорить Ростислав Новоженець в ефірі радіо Люкс: Зустріч з букетами будяків і чортополоху на залізничному вокзалі представниками від народу. О 18.30. Сніданок у залі очікування. Меню з розрахунку прожиткового мінімуму: одне яйце накруто, чорний хліб з маргариною, чай принцеса Нурі. 10-а година. Переїзд на вітчизняному автомобілі Таврія вулицею Городоцькою до ЛОДА. Супровід – швидка допомога. 16.30. Релакс-поїздка на сміттєзвалище в селище Грибовичі…

;) ;)
--------------------------------------------------------------------------------

Ще один засекречений візит
Завтра до Львова з робочою поїздкою має прибути міністр внутрішніх справ Микола Білоконь. Як стало відомо радіо Львівська хвиля, цей візит пов’язаний з підготовкою міліціонерів до забезпечення правопорядку під час виборів президента України, які заплановані на листопад цього року. Підтвердити інформацію про цей візит не змогли ні в ЦГЗ УМВСУ у Львівській області, ні в прес-центрі МВС.

Відповіді

 • 2004.02.26 | Мартинюк

  Мабуть це повязане з "повстанням" у Тернополі.

  Якщо подібні речі охоплять весь Західний регіон, то Кучмі буде непереливки. Напевно тому і поїхав - шикувати свої терористичні формування...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.26 | Максим’як

   Re: Досі не відомо, чи Кучма проводив нараду у Львові.

   Головна програма була так спланована, щоб він оминув Львів.

   Не менш цікавим є дим, що повалив із новенького автобуса, коли тільки Кучма у нього всівся у львіському аеропорту. Набрався Кучма страху! :)

   -------
   П.С. Подібна акція із блокуванням колії відбулася кілька днів тому у Дрогобичі. На півгодини зупинили поїзд Москва-Ужгород.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".