МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сьогодні Омельченка знову пікетують

02/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
На цей раз, з вимогою відмінити оголошене підняття цін на проїзд у громадському транспорті, Київраду будуть пікетувати представники традиційно опозиційної до Олександра Омельченка організації “Молодь-надія України” разом з членами декількох інших організацій. Пікет намічений на 14.00 і буде проводитися на Хрещатику біля входу у Київраду.

Цього тижня, в понеділок, з аналогічними вимогами, Київраду вже пікетували члени організації “Братство” , керованої телеведучим Дмитром Корчинським. Однак “Молодь –надія України” відмежовується від Корчинського і СДПУ(о), яка на їх думку стоїть за “Братством “ і Корчинським, а свою акцію з огляду на це намітила на інший день.

Вчора , всереду 25 лютого відбулася прес-конфернція управління цінової політик Київради, на якій були оприлюднені плановані ставки вартості за проїзд , а також був зроблений натяк що ці ціни не є остаточним і можуть бути зниженими.

Однак на цій же конференції киян "потішили" повідомленням, що до зими наступного року планується чергове підняття вартості квартирної плати у Києві. Причина традиційна – кияни нібито стали заробляти більше , то нехай “поділяться” з містом


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua