МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Традиції не міняються. ГБ на службі Кремля.

02/26/2004 | СЕМЕН
Влада Катару пред’явили обвинувачення двом російським агентам, підозрюваним у вбивстві Яндарбієва

Влада Катару пред’явила офіційні обвинувачення двом підозрюваним у причетності до вбивства одного з лідерів чеченських сепаратистів Зелімхана Яндарбієва.

У повідомленні міністерства внутрішніх справ Катару говориться, що звинувачено двох підозрюваних, які затримані 19 лютого для допиту. Їх імена не називаються.

Тим часом, у четвер стало відомо, що справа про вбивство Зелімхана Яндарбієва передана в середу генеральній прокуратурі Катару. Про це «ІТАР-ТАРС» повідомило джерело у міністерстві внутрішніх справ цієї країни. За його словами, генпрокуратурі доручено допитати двох заарештованих по обвинуваченню у вбивстві Яндарбієва.

Він був убитий в Дохе близько двох тижнів тому внаслідок вибуху міни, закладеної в автомобілі.

Тим часом, виконуючий обов’язки міністра закордонних справ Росії Ігор Іванов вимагає від влади Катару негайно звільнити російських громадян, які «незаконно утримуються і надати їм можливість безперешкодно повернутися на батьківщину». Іванов заявив, що Росія обурена тим, що катарська влади «намагається інкримінувати російським громадянам відповідальність за недавній замах на відомого З. Яндарбієва». Про це глава російського зовнішньополітичного відомства заявив у середу послу Катару в Росії, повідомляє «Газета.ru».


ForUm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua