МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В пятницю, 27 лютого відбудеться суд по скарзі Ю.О.Василенка

02/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
27.02, о 10-00 відбудеться друге засідання в Апеляційному суді Київської області. Нагадаємо, що Ю.О. Василенко звернувся зі скаргою на рішення судді Шевченківського районного суду м. Києва Ізмайлової, яка визнала законним та обгрунтованим подання ВРЮ про порушення присяги суддею Юрієм Олександровичем Василенком (за відкриття ним справи проти громадянина Кучми Л.Д.)


Перше засідання відбулося 19 лютого.

"Майдан" досить добре висвітлював хід цієї справи. Суддя Ізмайлова в порушення в т.ч. процесуального законодавства (не було викликано свідків), та з порушеннями інших норм (напр. не було враховано що рішення по Василенкові було сфальсифіковано у ВРЮ - про це готові були свідчити як мінімум 2 члени ВРЮ ) винесла потрібне для керівництва ВРЮ рішення відхилити скаргу Ю.О.Василенка. Додатково про цей розгляд можна прочитати в новинах "Майдану".


Адреса - вул. Володимирська, 15
Отримати довідки, сказати слова підтримки і поставити додаткові запитання можна по тел. 8-050-663-72-19 (тел. Ю.О.Василенка )

Знову, як завжди, дуже важливою є ініціатива звичайних людей - щоби прийти на судове засідання і підтримати Юрія Олександровича Василенка. У нашій країні дуже не вистачає мужніх вчинків, тому не можна допустити щоби влада знищувала людей, які їх роблять, поодинці. Учасники "Майдану" обов"язково будуть присутніми на засіданні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua