МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бродський -Морозу: якщо проллється кров, це буде на його совісті

02/26/2004 | Мінор
Подальша розкрутка скандалу з антисемітськими публікаціями в "СВ" засвідчує, що влада почасти таки добилася свого - імідж антисеміта, який не приклеївся до Ющенка міцно пристав до спини Мороза. "Яблуко", вчорашні союзники опозиції, декларує засудження лідера СПУ.
СЕМЕН, можеш потирати руки. :-( Блискуча комбінація, колего.Бродський сказав Морозу: якщо проллється кров, це буде на його совісті

www.ПРАВДА.com.ua, 26.02.2004, 18:14

Лист керівника СПУ президентові України Леоніду Кучмі з приводу ситуації, що склалася навколо газети "Сільські вісті" – яскравий зразок того, коли напівправда перетворюється в неправду.

Про це говориться в заяві Михайла Бродського, поширеній прес-службою партії "Яблуко".

Бродський затверджує: "Говорячи про народну газету, про тисячі читачів, якось соромливо замовчується те, що на сторінках газети планомірно публікувалися матеріали антисемітського змісту панів Яременка і Ходоса".

За словами Михайла Бродського, збір підписів у захист газети "Сільські вісті" став нагадувати знамениті збори на московських заводах, де звучало "Я Пастернака не читав, але я його засуджую!" "Так, наприклад, збиралися підписи у Львові, більше 10 тисяч. Це в місті, у якому газета не поширюється взагалі!" – вважає Бродський.

"Що говорили цим тисячам? Напевно, що влада закриває опозиційну газету. А от чи пояснили їм, чому і за що? Чи давали їм прочитати махрову антисемітчину? Думаю, що ні!" – сказав Михайло Бродський.

"Олександр Мороз говорить про сплановану провокацію, що спрямована на те, щоб зіштовхнути інтереси "етнічних груп в Україні" – і це знову напівправда, - відзначає Бродський. - Ким спланована ця провокація? Чому про це не говорить Олександр Олександрович? І чи не є організація СПУ акцій протесту з виведенням людей на вулицю ланкою цієї провокації?"

"Він пише, що наслідки цієї провокації можуть бути трагічними, і що постраждають ні в чому не винні люди. Хочеться попередити пана Мороза, що якщо проллється хоч одна крапля крові – то вся моральна відповідальність за це буде на його совісті", - заявив Бродський.Мороз обратился к Кучме, чтобы не было еврейских погромов из-за закрытия "Сельских вестей"

www.ПРАВДА.com.ua , 26.02.2004, 14:13

Лидер Соцпартии Александр Мороз обратился с письмом к президенту Леониду Кучме с помощью в решении проблемы, которая сложилась вокруг газеты "Сельские Вести".

Мороз надеется на применение Кучмой влияния и предоставленных Конституцией Украины полномочий "для предостережения опасного развития событий, прекращения травли народной газеты", говорится в распространенном пресс-службой СПУ обращении.

Мороз заметил, что анализ настроений среди населения свидетельствует, что ситуация вокруг "Сельских вестей" дает основания говорить о спланированной провокации, сориентированной на столкновение интересов этнических групп в Украине, в частности, на разжигание бытового антисемитизма.

Как аргумент, Мороз привел судебное решение о закрытии газеты и его одностороннее комментирование в СМИ, замалчивание информации о беспокойстве международного сообщества по этому поводу и, наоборот, распространение тенденциозных высказываний противоположного содержания.

Мороз высказал ожидание, что это не оставит равнодушным Кучму, так как "последствия этой провокации могут быть трагическими". "Видим, что продолжение провокации создаст взрывоопасную ситуацию, пострадают ни в чем не повинные люди", – сказал Мороз.

Также в письме Мороз добавил, что, учитывая это, СПУ вынуждены прибегать к предупредительным акциям протеста. "Они находят отклик среди населения", – сказал Мороз.

В письме он также обратил внимание, что во Львове, где не распространяется газета “Сельские вести”, на протяжении полутора дней собрано на ее защиту больше 10 тысяч подписей граждан. Всего же на сегодня свыше полутора миллионов граждан письменно высказались против упомянутой провокации.

Мороз также в письме высказал ожидание положительной реакции президента, которая " будет оказывать содействие снятию проблемы, причины и характер которой очевидны".

Відповіді

 • 2004.02.26 | 123

  А от в цій заяві Бродський є коректним

  На відміну від відкритого листа до Соцінтерна. Принаймні, я не побачив якихось маніпуляцій чи перебільшень у цій заяві.

  Натомість як раз заява СПУ виглядає фарисейською. Чому б не припинити публікацію бруду і не вибачитись -- замість заяв про те, що "будуть погроми"?

  Мінор пише:
  > Подальша розкрутка скандалу з антисемітськими публікаціями в "СВ" засвідчує, що влада почасти таки добилася свого - імідж антисеміта, який не приклеївся до Ющенка міцно пристав до спини Мороза.

  А як могло не пристати - коли у газеті, яку пов*язують (справедливо) з СПУ, постійно друкуються ксенофобські матеріали, а Мороз при цьому нічого не робить для того, щоб це припинити? І навіть не вважає, що ці публікації є ксенофобськими (на відміну від Ющенка, який чітко висловився щодо цього)?

  > СЕМЕН, можеш потирати руки. :-( Блискуча комбінація, колего.

  Комбінація кого??? Хіба хтось змушував СВ це публікувати?

  >
  > Бродський сказав Морозу: якщо проллється кров, це буде на його совісті
  >
  > www.ПРАВДА.com.ua, 26.02.2004, 18:14
  >
  > Лист керівника СПУ президентові України Леоніду Кучмі з приводу ситуації, що склалася навколо газети "Сільські вісті" – яскравий зразок того, коли напівправда перетворюється в неправду.
  >
  > Про це говориться в заяві Михайла Бродського, поширеній прес-службою партії "Яблуко".
  >
  > Бродський затверджує: "Говорячи про народну газету, про тисячі читачів, якось соромливо замовчується те, що на сторінках газети планомірно публікувалися матеріали антисемітського змісту панів Яременка і Ходоса".
  >
  > За словами Михайла Бродського, збір підписів у захист газети "Сільські вісті" став нагадувати знамениті збори на московських заводах, де звучало "Я Пастернака не читав, але я його засуджую!" "Так, наприклад, збиралися підписи у Львові, більше 10 тисяч. Це в місті, у якому газета не поширюється взагалі!" – вважає Бродський.
  >
  > "Що говорили цим тисячам? Напевно, що влада закриває опозиційну газету. А от чи пояснили їм, чому і за що? Чи давали їм прочитати махрову антисемітчину? Думаю, що ні!" – сказав Михайло Бродський.
  >
  > "Олександр Мороз говорить про сплановану провокацію, що спрямована на те, щоб зіштовхнути інтереси "етнічних груп в Україні" – і це знову напівправда, - відзначає Бродський. - Ким спланована ця провокація? Чому про це не говорить Олександр Олександрович? І чи не є організація СПУ акцій протесту з виведенням людей на вулицю ланкою цієї провокації?"
  >
  > "Він пише, що наслідки цієї провокації можуть бути трагічними, і що постраждають ні в чому не винні люди. Хочеться попередити пана Мороза, що якщо проллється хоч одна крапля крові – то вся моральна відповідальність за це буде на його совісті", - заявив Бродський.
  >
  >
  >
  > Мороз обратился к Кучме, чтобы не было еврейских погромов из-за закрытия "Сельских вестей"
  >
  > www.ПРАВДА.com.ua , 26.02.2004, 14:13
  >
  > Лидер Соцпартии Александр Мороз обратился с письмом к президенту Леониду Кучме с помощью в решении проблемы, которая сложилась вокруг газеты "Сельские Вести".
  >
  > Мороз надеется на применение Кучмой влияния и предоставленных Конституцией Украины полномочий "для предостережения опасного развития событий, прекращения травли народной газеты", говорится в распространенном пресс-службой СПУ обращении.
  >
  > Мороз заметил, что анализ настроений среди населения свидетельствует, что ситуация вокруг "Сельских вестей" дает основания говорить о спланированной провокации, сориентированной на столкновение интересов этнических групп в Украине, в частности, на разжигание бытового антисемитизма.
  >
  > Как аргумент, Мороз привел судебное решение о закрытии газеты и его одностороннее комментирование в СМИ, замалчивание информации о беспокойстве международного сообщества по этому поводу и, наоборот, распространение тенденциозных высказываний противоположного содержания.
  >
  > Мороз высказал ожидание, что это не оставит равнодушным Кучму, так как "последствия этой провокации могут быть трагическими". "Видим, что продолжение провокации создаст взрывоопасную ситуацию, пострадают ни в чем не повинные люди", – сказал Мороз.
  >
  > Также в письме Мороз добавил, что, учитывая это, СПУ вынуждены прибегать к предупредительным акциям протеста. "Они находят отклик среди населения", – сказал Мороз.
  >
  > В письме он также обратил внимание, что во Львове, где не распространяется газета “Сельские вести”, на протяжении полутора дней собрано на ее защиту больше 10 тысяч подписей граждан. Всего же на сегодня свыше полутора миллионов граждан письменно высказались против упомянутой провокации.
  >
  > Мороз также в письме высказал ожидание положительной реакции президента, которая " будет оказывать содействие снятию проблемы, причины и характер которой очевидны".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.26 | Михайло Свистович

   Re: Угу. Дуже.

   123 пише:
   > На відміну від відкритого листа до Соцінтерна. Принаймні, я не побачив якихось маніпуляцій чи перебільшень у цій заяві.

   Бо не хотіли побачити. Боротьба з антисемітизмом засліпила Вам очі, як іншим - боротьба з жидо-масонською змовою.

   >
   > Натомість як раз заява СПУ виглядає фарисейською.

   Є таке. Але бродський не менш садукейський.

   >
   > Комбінація кого??? Хіба хтось змушував СВ це публікувати?

   Комбінація Банкової. Чи Ви не можете додуматись, що для провернення комбінації не обов"язково когось змушувати?

   >
   > > Бродський сказав Морозу: якщо проллється кров, це буде на його совісті

   Брродський - урод. Він чудово знає, що жодного єврейського погрому не буде, якщо його не організує влада. І Бродський буде з цього радіти. Особливо, якщо будуть жертви. Бо ж з"явиться нагода покричати про антисемітизм. Може по телевізору його призабуту пику покажуть. А може ще й грантик підкинуть на боротьбу з антисемітизмом.

   >
   > > За словами Михайла Бродського, збір підписів у захист газети "Сільські вісті" став нагадувати знамениті збори на московських заводах, де звучало "Я Пастернака не читав, але я його засуджую!"

   Нічого подібного. Люди просто бажають, щоб виходила найбільша опозиційна газета.

   >
   > > "Що говорили цим тисячам? Напевно, що влада закриває опозиційну газету. А от чи пояснили їм, чому і за що? Чи давали їм прочитати махрову антисемітчину? Думаю, що ні!" – сказав Михайло Бродський.

   А якби дали почитати - нічого не змінилося б у бажанні цих людей поставити підпис. І не тому, що вони - юдофоби, а тому, що вони чудово розуміють в якій країні ми живемо - порушення з боку одних помічаються і караються відразу, а іншим - закон не писаний.

   >
   > > "Олександр Мороз говорить про сплановану провокацію, що спрямована на те, щоб зіштовхнути інтереси "етнічних груп в Україні" – і це знову напівправда, - відзначає Бродський. - Ким спланована ця провокація? Чому про це не говорить Олександр Олександрович? І чи не є організація СПУ акцій протесту з виведенням людей на вулицю ланкою цієї провокації?"

   Звинувачення СПУ в провокації за те, що ті організовують акції протесту - ще одна брехня Бродського.

   >
   > > "Він пише, що наслідки цієї провокації можуть бути трагічними, і що постраждають ні в чому не винні люди. Хочеться попередити пана Мороза, що якщо проллється хоч одна крапля крові – то вся моральна відповідальність за це буде на його совісті", - заявив Бродський.

   І при цьому Бродський чудово знає, що це не так. На рідкість цинічний чувак.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.27 | Мінор

    Погоджуюсь з Михайлом

    Євреїв і антисемітів віпймали на один гачок, а вони тому й раді.
    І Пастернака я читав і люблю: "Мело весь месяц в феврале и то и дело, свеча горела на столе, свеча горела" :-)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.27 | СЕМЕН

     Мінору,

     з якого курсу, при совке, гебня "опрацьовувала" для стукачества?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.27 | Мінор

      :-) СЕМЕН, ти хочеш сповідатися? Так я не піп.

      Хоча звичайно не відмовлюся послухати на форумі твою біографію.
     • 2004.02.27 | Декан

      Треба питати: Мінор, з якого курсу тебе витурили з педінституту?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.27 | Мінор

       Re: Треба питати: Мінор, з якого курсу тебе витурили з педінституту?

       З третього курсу витурили в 1990 і на третій поновили в 1991 в акурат 25 серпня :-)
       Закінчив усі 5 курсів.
       А у тебе СЕМЕН, як я розумію, все було гладко і рівно. Може покаєшся? Піст, все ж таки. Легше на душі стане.

       СЕМЕН, хочу почути щось про тебе.
   • 2004.02.27 | 123

    Так покажіть конкретно!

    Михайло Свистович пише:
    > 123 пише:
    > > На відміну від відкритого листа до Соцінтерна. Принаймні, я не побачив якихось маніпуляцій чи перебільшень у цій заяві.
    >
    > Бо не хотіли побачити. Боротьба з антисемітизмом засліпила Вам очі, як іншим - боротьба з жидо-масонською змовою.

    Так тицьнить мені у відповідне місце в заяві Бродського. Де він перебільшує або перекручує.

    > > Натомість як раз заява СПУ виглядає фарисейською.
    >
    > Є таке. Але бродський не менш садукейський.

    Чекаю садукейської цитати :).

    > > Комбінація кого??? Хіба хтось змушував СВ це публікувати?
    >
    > Комбінація Банкової. Чи Ви не можете додуматись, що для провернення комбінації не обов"язково когось змушувати?

    Припускаю, що таке можливо. Навіть думаю, що так і було. Але я вважаю, що казати про КОМБІНАЦІЮ можуть ВСІ, але окрім того дурня, який САМ власноруч зробив те, на що його начебто провокували. Бо він фактично сам визнає себе дурнем, що сам не здатний відповідати за свої дії!

    > >
    > > > Бродський сказав Морозу: якщо проллється кров, це буде на його совісті
    >
    > Брродський - урод. Він чудово знає, що жодного єврейського погрому не буде,

    Бродський відповідав Морозу на його інсенуації про погроми. Так що цю хімеру породив Мороз, а не Бродський.

    > якщо його не організує влада. І Бродський буде з цього радіти. Особливо, якщо будуть жертви. Бо ж з"явиться нагода покричати про антисемітизм. Може по телевізору його призабуту пику покажуть. А може ще й грантик підкинуть на боротьбу з антисемітизмом.

    Це вже лірика. В заяві Бродського цього не було.

    > > > За словами Михайла Бродського, збір підписів у захист газети "Сільські вісті" став нагадувати знамениті збори на московських заводах, де звучало "Я Пастернака не читав, але я його засуджую!"
    >
    > Нічого подібного. Люди просто бажають, щоб виходила найбільша опозиційна газета.
    >
    > >
    > > > "Що говорили цим тисячам? Напевно, що влада закриває опозиційну газету. А от чи пояснили їм, чому і за що? Чи давали їм прочитати махрову антисемітчину? Думаю, що ні!" – сказав Михайло Бродський.
    >
    > А якби дали почитати - нічого не змінилося б у бажанні цих людей поставити підпис. І не тому, що вони - юдофоби, а тому, що вони чудово розуміють в якій країні ми живемо - порушення з боку одних помічаються і караються відразу, а іншим - закон не писаний.

    Змінилося чи не змінилося б - то інша справа. Але Бродський правий. Досить дивною є практика збирати підписи на підтримку газети у людей, щодо яких відомо заздалегідь, що вони цю газету не читали.

    >
    > > > "Олександр Мороз говорить про сплановану провокацію, що спрямована на те, щоб зіштовхнути інтереси "етнічних груп в Україні" – і це знову напівправда, - відзначає Бродський. - Ким спланована ця провокація? Чому про це не говорить Олександр Олександрович? І чи не є організація СПУ акцій протесту з виведенням людей на вулицю ланкою цієї провокації?"
    >
    > Звинувачення СПУ в провокації за те, що ті організовують акції протесту - ще одна брехня Бродського.

    І я вважаю що це (акції протесту) провокації. Тому що проблема могла бути вирішена СПУ елементарно просто і без акцій протесту. Але СПУ, декларуючи бажання вирішити проблему, замість використання для цього простих і очевидних шляхів для чогось організовує акції протесту.

    > >
    > > > "Він пише, що наслідки цієї провокації можуть бути трагічними, і що постраждають ні в чому не винні люди. Хочеться попередити пана Мороза, що якщо проллється хоч одна крапля крові – то вся моральна відповідальність за це буде на його совісті", - заявив Бродський.
    >
    > І при цьому Бродський чудово знає, що це не так. На рідкість цинічний чувак.

    Як раз своєю заявою Мороз намагається наперед зняти з себе відповідальність. На злодії шапка горить.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.27 | Михайло Свистович

     Re: Показую останній раз.

     123 пише:
     >
     > Так тицьнить мені у відповідне місце в заяві Бродського. Де він перебільшує або перекручує.

     Раз:
     По словам Михаила Бродского, сбор подписей в защиту газеты «Сільські вісті» стал напоминать знаменитые собрания на московских заводах, где звучало «Я Пастернака не читал, но я его осуждаю!» Так, например, собирались подписи во Львове, более 10 тысяч. Это в городе, в котором газета не распространяется вообще!

     Два:
     «Что говорили этим тысячам? Наверное, что власть закрывает оппозиционную газету. А вот объяснили ли им, почему и за что? Давали ли им прочитать махровую антисемитчину? Думаю, что нет!» - отмечает Михаил Бродский.

     Три:
     И не является ли организация СПУ акций протеста с выводом людей на улицу звеном этой провокации?».

     Чотири:
     Руководитель партии «ЯБЛУКО» заметил, что «в письме Мороза прозвучали страшные слова, которые мною расцениваются как угроза. «Он пишет, что последствия этой провокации могут быть трагическими и что пострадают ни в чем не винные люди. Хочется предупредить господина Мороза, что если прольется хоть одна капля крови – то вся моральная ответственность за это будет на его совести», - заявил М.Бродский.

     «Это в подконтрольной вам газете появились антисемитские материалы, это вы зовете людей на улицы в ее защиту, - обращается Бродский к Морозу. - Вся эта цепочка слишком уж напоминает начало дела Бейлиса. Страшно, что все это происходит в 21 веке».

     >
     > Чекаю садукейської цитати :).

     Вище аж чотири цитати.

     >
     > Припускаю, що таке можливо. Навіть думаю, що так і було. Але я вважаю, що казати про КОМБІНАЦІЮ можуть ВСІ, але окрім того дурня, який САМ власноруч зробив те, на що його начебто провокували. Бо він фактично сам визнає себе дурнем, що сам не здатний відповідати за свої дії!

     Краще визнавати, що помилився, ніж вперто стояти, що мали рацію.

     >
     > Бродський відповідав Морозу на його інсенуації про погроми. Так що цю хімеру породив Мороз, а не Бродський.

     Немає у Мороза інсинуацій. Такі плани дійсно розробляються на Банковій.

     >
     > Це вже лірика. В заяві Бродського цього не було.

     Не вірте словам, дивіться на справи, а ще краще побачити людину не по телевізору, а, так би мовити, серед своїх. Думка про неї може сильно змінитись. Як у мене про Ваше УНП, яке у заявах дуже правильне.

     >
     > Змінилося чи не змінилося б - то інша справа. Але Бродський правий. Досить дивною є практика збирати підписи на підтримку газети у людей, щодо яких відомо заздалегідь, що вони цю газету не читали.

     Не правий. Люди мають змогу читати цю газету, і Бродський не може сказати, читали вони її не читали. Чи він проводив соцопитування? Авжеж ні. То ха не ляпає язиком.

     >
     > І я вважаю що це (акції протесту) провокації.

     Немає там нічого провокаційного. Соціалісти хочуть відстояти газету.
     В чому тут провокація?

     >
     > Тому що проблема могла бути вирішена СПУ елементарно просто і без акцій протесту. Але СПУ, декларуючи бажання вирішити проблему, замість використання для цього простих і очевидних шляхів для чогось організовує акції протесту.

     Помилковий шлях вирішення проблем і провокація - різні речі.

     >
     > Як раз своєю заявою Мороз намагається наперед зняти з себе відповідальність. На злодії шапка горить.

     Нічого не горить, бо не організовуватиме Мороз жодних погромів. І Вам, і Бродському це чудово відомо.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.27 | 123

      Це Ви плутаєте Мороза і Бродського

      Михайло Свистович пише:
      > 123 пише:
      > >
      > > Так тицьнить мені у відповідне місце в заяві Бродського. Де він перебільшує або перекручує.
      >
      > Раз:
      > По словам Михаила Бродского, сбор подписей в защиту газеты «Сільські вісті» стал напоминать знаменитые собрания на московских заводах, где звучало «Я Пастернака не читал, но я его осуждаю!» Так, например, собирались подписи во Львове, более 10 тысяч. Это в городе, в котором газета не распространяется вообще!

      Так а що тут перебільшення або перекручення? "Я газету не читав, але вважаю, що закривати її не було за що". Аналогія майже повна. В чому проблема???

      > Два:
      > «Что говорили этим тысячам? Наверное, что власть закрывает оппозиционную газету. А вот объяснили ли им, почему и за что? Давали ли им прочитать махровую антисемитчину? Думаю, что нет!» - отмечает Михаил Бродский.


      А Ви думаєте - що давали? Де тут перекручування? Чи перебільшення?

      > Три:
      > И не является ли организация СПУ акций протеста с выводом людей на улицу звеном этой провокации?».

      Я пояснив, чому в діях СПУ є всі ознаки провокації. От і п. Максим*як оцінює ці дії як відверто провокативні (хоча і з іншого кута) -- бо важко повірити, що соціалісти настільки тупі.

      Я як раз вірю -- що проблема в їхній тупості. Але ця їхня тупість дозволяє Бродському робити такі заяви, які є практично бездоганними і закинути яким нема нічого, окрім "Бродський - козел". Але це дискусія на рівні "генерал Кравченко працював в 5му управлінні, не слухайте його".

      > Чотири:
      > Руководитель партии «ЯБЛУКО» заметил, что «в письме Мороза прозвучали страшные слова, которые мною расцениваются как угроза. «Он пишет, что последствия этой провокации могут быть трагическими и что пострадают ни в чем не винные люди. Хочется предупредить господина Мороза, что если прольется хоть одна капля крови – то вся моральная ответственность за это будет на его совести», - заявил М.Бродский.
      >
      > «Это в подконтрольной вам газете появились антисемитские материалы, это вы зовете людей на улицы в ее защиту, - обращается Бродский к Морозу. - Вся эта цепочка слишком уж напоминает начало дела Бейлиса. Страшно, что все это происходит в 21 веке».

      Перекручування тут точно нема. Може, трохи перебільшення. Але винен сам Мороз - який підставився своєю тупою заявою, на рівні відкритого листа Бродського.

      > > Припускаю, що таке можливо. Навіть думаю, що так і було. Але я вважаю, що казати про КОМБІНАЦІЮ можуть ВСІ, але окрім того дурня, який САМ власноруч зробив те, на що його начебто провокували. Бо він фактично сам визнає себе дурнем, що сам не здатний відповідати за свої дії!
      >
      > Краще визнавати, що помилився, ніж вперто стояти, що мали рацію.

      Так ті, хто хочуть визнати свою помилку, роблять це трохи по-іншому. Якщо не бажають виглядати ще більшими дурнями (як це має місце зараз).

      > > Бродський відповідав Морозу на його інсенуації про погроми. Так що цю хімеру породив Мороз, а не Бродський.
      >
      > Немає у Мороза інсинуацій. Такі плани дійсно розробляються на Банковій.

      Так що, Мороз хоче їм запобігти чи хоче їх каталізувати? Робить все щоб каталізувати. І попереджає: я каталізую, але я не винен, що вибухне.

      > > Це вже лірика. В заяві Бродського цього не було.
      >
      > Не вірте словам, дивіться на справи, а ще краще побачити людину не по телевізору, а, так би мовити, серед своїх. Думка про неї може сильно змінитись. Як у мене про Ваше УНП, яке у заявах дуже правильне.

      Що це за "моя" УНП? :) Чому вона моя? :)

      > > Змінилося чи не змінилося б - то інша справа. Але Бродський правий. Досить дивною є практика збирати підписи на підтримку газети у людей, щодо яких відомо заздалегідь, що вони цю газету не читали.
      >
      > Не правий. Люди мають змогу читати цю газету, і Бродський не може сказати, читали вони її не читали. Чи він проводив соцопитування? Авжеж ні. То ха не ляпає язиком.

      Ви, можливо, не знаєте - те, що газету у Львові не читали, це не Бродський ляпає. Це Мороз ляпає у своїй заяві. Тобто закидати Бродському нема чого.

      Ось цитата.

      "Мороз звернувся до Кучми, щоб не було єврейських погромів через закриття "Сільських вістей"

      www.ПРАВДА.com.ua, 26.02.2004, 13:59

      ...

      У листі він також звернув увагу, що у Львові, де не поширюється газета "Сільські вісті", протягом 1,5 дня зібрано на її захист більше 10 тисяч підписів громадян. Всього ж на сьогодні понад півтора мільйони громадян письмово висловилися проти згаданої провокації."

      > > І я вважаю що це (акції протесту) провокації.
      >
      > Немає там нічого провокаційного. Соціалісти хочуть відстояти газету.
      > В чому тут провокація?

      Нижче пояснюється чому. Якщо хочуть відстояти газету - чому вони цього не зробили? Не дотямили? Дуже важко було дотямити - коли вже позов подали? Чи тепер важко дотямити - що не можна публікувати ксенофобію? Вони ж продовжують публікувати!

      > >
      > > Тому що проблема могла бути вирішена СПУ елементарно просто і без акцій протесту. Але СПУ, декларуючи бажання вирішити проблему, замість використання для цього простих і очевидних шляхів для чогось організовує акції протесту.
      >
      > Помилковий шлях вирішення проблем і провокація - різні речі.

      Помилка теж може бути злочином. Тут обставини саме такі. Просто помилитися в такій простій ситуації важко.


      > > Як раз своєю заявою Мороз намагається наперед зняти з себе відповідальність. На злодії шапка горить.
      >
      > Нічого не горить, бо не організовуватиме Мороз жодних погромів. І Вам, і Бродському це чудово відомо.

      СПУ каталізує. Бо їхня газета спочатку публікувала очевидну ксенофобію, потім, коли її стали закривати, стала ще більше ксенофобії публікувати, і волати при цьому "закривають опозиційну газету". Тобто вони свідомо викликають на себе вогонь єврейської громади, провокуючи конфлікти. Якби вони не хотіли каталізувати - намагалися б затушити конфлікт. Припинили б публікації, вибачились, публічно звільнили з редакції антісемітів. Вони ж ВСЕ роблять НАВПАКИ. Мороз ще й заяви робить - щоб нагадати про цю справу, підтримати напругу.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.28 | Михайло Свистович

       Re: Їх неможливо сплутати. В них запах різний.

       123 пише:
       >
       > Так а що тут перебільшення або перекручення? "Я газету не читав, але вважаю, що закривати її не було за що". Аналогія майже повна. В чому проблема???

       В тому, що, по-перше, у Львові "Сільські вісті" продаються й передплачуються, по-друге, Бродський ляпає своїм язиком без кісток, що ті, хто підписався на підтримку газети, її не читали.

       >
       > А Ви думаєте - що давали? Де тут перекручування? Чи перебільшення?

       Що значить давали? Кожен може сам її взяти, вона є у вільному продажу. Перекручення та перебільшення в тому, що Бродський не проводив жодного дослідження, читали чи не читали ці люди газету. Але язиком ляпає.

       >
       > Я пояснив, чому в діях СПУ є всі ознаки провокації. От і п. Максим*як оцінює ці дії як відверто провокативні (хоча і з іншого кута) -- бо важко повірити, що соціалісти настільки тупі.

       Нарешті Ви з Максим"яком зійшлися. Вітаю.

       >
       > Я як раз вірю -- що проблема в їхній тупості. Але ця їхня тупість дозволяє Бродському робити такі заяви, які є практично бездоганними і закинути яким нема нічого, окрім "Бродський - козел". Але це дискусія на рівні "генерал Кравченко працював в 5му управлінні, не слухайте його".

       Я просто знаю Бродського. Як і Ходоса. Слухати й серйозно сприймати слова цих людей - себе не поважати.

       >
       > Перекручування тут точно нема. Може, трохи перебільшення. Але винен сам Мороз - який підставився своєю тупою заявою, на рівні відкритого листа Бродського.

       Бродський міг би і промовчати. Бо його вплив - нуль. Але ж попіаритись хочеться. Я не сприймаю людей, для яких особистий піар важливіший за вирішення проблеми.

       >
       > Так ті, хто хочуть визнати свою помилку, роблять це трохи по-іншому. Якщо не бажають виглядати ще більшими дурнями (як це має місце зараз).

       Хто як вміє, так і робить.

       >
       > Так що, Мороз хоче їм запобігти чи хоче їх каталізувати? Робить все щоб каталізувати. І попереджає: я каталізую, але я не винен, що вибухне.

       Ні, робить, щоб запобігти. Бо єдиний запобіжник - оприлюднення планів ворога наперед.

       >
       > Що це за "моя" УНП? :) Чому вона моя? :)

       У Вашому місті.

       >
       > > > Змінилося чи не змінилося б - то інша справа. Але Бродський правий. Досить дивною є практика збирати підписи на підтримку газети у людей, щодо яких відомо заздалегідь, що вони цю газету не читали.

       Ви як Бродський. Звідки відомо, що ці люди цю газету не читали?

       >
       > Ви, можливо, не знаєте - те, що газету у Львові не читали, це не Бродський ляпає.

       Навпаки, я знаю, що читали. І передплачують її там, і у вільному продажу вона є. Так що ляпає Бродський.

       >
       > Помилка теж може бути злочином. Тут обставини саме такі. Просто помилитися в такій простій ситуації важко.

       Не важко.

       >
       > СПУ каталізує.

       Не можна каталізувати те, чим і не пахне. Немає і натяку на погроми. Організувати погроми можуть лише переодягнені мєнти, есбеушники та найняті владою бандюки.

       >
       > Бо їхня газета спочатку публікувала очевидну ксенофобію, потім, коли її стали закривати, стала ще більше ксенофобії публікувати, і волати при цьому "закривають опозиційну газету". Тобто вони свідомо викликають на себе вогонь єврейської громади, провокуючи конфлікти.

       Повірте, що більшості євреїв це по-барабану. Всі до одного мої знайомі євреї (в т.ч. й організовані у громаду) не читали у більшості статей Яременка, а якщо і читали, то не сприймають як трагедію, крутять пальцем біля скроні, вони звикли вже до таких статей і не сприймають їх серйозно, оскільки живуть в реальному житті та знають, що ніяких погромів чи сплеску антисемітизму не буде. Ставлення їх до закриття СВ співпадає з їхніми політичними поглядами. Хто за владу - радіють закриттю, хто за опозицію - не хочуть цього закриття, хоча й називають Мороза дурнем. Із жалем називають.

       >
       > Якби вони не хотіли каталізувати - намагалися б затушити конфлікт. Припинили б публікації, вибачились, публічно звільнили з редакції антісемітів. Вони ж ВСЕ роблять НАВПАКИ. Мороз ще й заяви робить - щоб нагадати про цю справу, підтримати напругу.

       Це шлях, який бачить Мороз для порятунку газети. Він вважає, що зараз вибачатись - визнати себе винним. А це призведе до закриття газети.

       Я й сам не знаю, як зараз діяти. Ситуацію треба було розрулювати, коли ці публікації тільки з"явились. Майдан, коротше, треба читати.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.02.28 | 123

        Ще раз - про те, що СВ не читають у Львові, сказав МОРОЗ

        У своїй заяві, на яку відповів Бродський (цитату з заяви Мороза я навів). Більшість Ваших закидів до заяви Бродського грунтується на тому, що Бродський начебто вигадав, що газету у Львові не читали. Бродський дізнався про це від Мороза. Якщо це брехня - то брехня Мороза.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.02.28 | Михайло Свистович

         Re: Мороз не казав "не читають".

         Він казав, що вона там не пошируюється. Якщо Ви колись нарешті вирішите вийти поза межі інтернету та спробувати наблизити перемогу Ющенка власними діями, Ви зрозумієте цю величезну різницю між тим, що написав Мороз, і що йому приписали Ви.
   • 2004.02.27 | Писець

    В оргазмі боротьби злилися Корчинський і Попович

    Вчорашні "Поробности" на "Інтері". Показують засідання в "ізраїльському культурному центрі" (є, виявляється, і такий). Засуджують "Сільські вісті". У президії поруч руця до руці Мирослав Попович і Корчинський. Якісь коментарі потрібні?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.27 | Нищета философии

     А чого дивуватись - Попович завжди був продажним (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.27 | 123

      Агі, і Ющенко продажний

      Бо він теж засудив публікації в СВ (сказавши, що СВ мусила б вибачитись за такі публікації).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.27 | Михайло Свистович

       Re: Агі

       Ющенко не бере участі в публічних бичуваннях, результатом яких стане закриття газети. І ніколи, на відміну від прахвєсара Поповича, що недалеко пішов за розумовим рівнем від прахвєсара Яременка, не сяде разом на одному гектарі з Корчинським.
 • 2004.02.26 | СЕМЕН

  Міноре, яка комбінація?

  Про що Ви говорите?
  СЕМЕН ще не виступав.

  :)))
 • 2004.02.26 | Михайло Свистович

  Re: Бродський - козел.

  Мінор пише:
  > Подальша розкрутка скандалу з антисемітськими публікаціями в "СВ" засвідчує, що влада почасти таки добилася свого - імідж антисеміта, який не приклеївся до Ющенка міцно пристав до спини Мороза. "Яблуко", вчорашні союзники опозиції, декларує засудження лідера СПУ.

  Нічого ні до кого не приклеїлось. Хто такий Бродський? Нуль без палочки, який весь час ходить то в опозицію, то в позицію. Звертати увагу на його слова - те саме, що на сліпий дощик. Покапає і пройде. Без наслідків.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.27 | Все ясно!

   Бродський - це Вітренко в штанах (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.27 | Михайло Свистович

    Re: Ще гірше.

    У Вітренко є якісь залишки принципів. Наприклад, ні за які гроші вона не працюватиме на Ющенка. А Бродському все одно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.27 | 123

     Цікавий принцип :)

     > У Вітренко є якісь залишки принципів. Наприклад, ні за які гроші вона не працюватиме на Ющенка. А Бродському все одно.

     В чому тут принцип - на Кучму працювати, а на Ющенка - ні? :)
     Михайло Свистович пише:

     У Бродського хіба не було принципів - коли він з Кравченком (міністр МВД) бодався?

     Чи у Бродського нема принципів - і він працюватиме на лівих, деклараючи ліберальні погляди?

     Не треба аж занадто демонізувати. Ви впевнені, що Яблуко не підтримає Ющенка на виборах? Я вважаю, що дуже ймовірно що підтримає. Бродський послідовно є опозиціонером вже довгий час :). І це буде важлива підтримка - бо Яблуко має виборців там, де їх нема в Ющенка.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.27 | Zy

      Re: Цікавий принцип :)

      Дійсно, не треба забувати, що "І це буде важлива підтримка - бо Яблуко має виборців там, де їх нема в Ющенка."
     • 2004.02.28 | українець

      Re: Цікавий принцип :)

      Бродський бодався з Кравченко тому,що хтів вирішити шкурні бізнес- питання.Невдало.Кравченко перекрив йому вихід на "великий бізнес",на відміну від друзяк рабиновичів,суркісів.Просто Кравченко злий і память добру має.Рванув тоді пан Б. в оппо,але таке собі,ні не проти папки ,а протів злого боярина Кравченка(УБК).Ну пригнув,а УБК пролетіло,папа злі - бізнес знову в прольоті.Мучився бідний,животів ні грошей,ні власті.А тут -"СВ":класс-"захисник народу" ,і папа мо примітить,і старим друзякам поміч,ну й на Європу вийти,показать себе - борець з антисемітизмом,не фігня .
      Я так зрозумів,що Бродський нині поміняв амплуа,з "оппозиціонера" став "борцем з антисемітизмом".Що ж в мистецтві бути "борцем" відмовити йому не можна.
      Невчений я на жаль,не пойняв про підтримку підтримщиків Бродського ,а з підтримщиками "СВ" ,що робить?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.28 | Zy

       Re: Цікавий принцип :)

       Можна шукати компромісів, наприклад... Адже у дебатах свого часу Бродський вдало або сміливо виступав проти озимих та прогресивних, хоча визнаю, що з підтримкою прихильників СВ вийшло :O та й чи віддасть Мороз голоси своїх прихильників
     • 2004.02.28 | Михайло Свистович

      Re: Цікавий принцип :)

      123 пише:
      >
      > В чому тут принцип - на Кучму працювати, а на Ющенка - ні? :)

      Принцип у тому, що треба хоч про людське око хоч чимось перебирати. А не працювати на того, кого сьогодні лаєш за гроші іншого.

      >
      > У Бродського хіба не було принципів - коли він з Кравченком (міністр МВД) бодався?

      Ні. Він бодався за свій бізнес на який наїхав Кравченко.

      >
      > Чи у Бродського нема принципів - і він працюватиме на лівих, деклараючи ліберальні погляди?

      Працював на лівих, зокрема допомагав соціалісту Суслову мочити Ющенка.

      >
      > Не треба аж занадто демонізувати. Ви впевнені, що Яблуко не підтримає Ющенка на виборах?

      Ходоса теж не треба демонізувати? До чого тут демонізація? Демон - страшний, Бродський - огидний. І його підтримка - до одного місця. Вплив "Яблука" на президентські вибори - нуль без палочки.

      >
      > Бродський послідовно є опозиціонером вже довгий час :)

      Він послідовно бігає з опозиції в позицію і назад.
 • 2004.03.01 | 123

  Депутат від СПУ схвалює факт публікації Яременка

  От і різниця між позицією "нашиста" Ющенка і "інтернаціоналіста" Сподаренка (депутат від СПУ): Ющенко вважає, що за такі публікації треба приносити вибачення, а СПУ - що вони є правильними.

  http://www.glavred.info/?news=101587738
  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  Сподаренко убежден, что дело газета выиграет уже в Апелляционном суде. В крайнем случае - дойдет до Верховного Суда, и в Европейский суд обращаться не придеться. «Мы действовали законно. Факт разжигания межнациональной вражды надо доказать. Мы выступаем против идеологии сионизма, а нигде не сказано, что нельзя подвергать критике идеологию», - сказал народный депутат.
  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  Сподаренко, мабуть, визначний правник - так переконаний, що виграє справу...

  З такими печерними аргументами він ніколи нічого не виграє. Оскільки стаття Яременка взагалі не має відношення до сіонізму, як це вже неодноразово відзначалося, і це буде легко доведено опонентами будь-якому суду.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua