МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сверблять руки за терактом

02/27/2004 | Максим’як
ТАТУСЬКО ВПАВ У НЕРВИ (УРИВОК)
Юзьо ОБСЕРВАТОР
http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=20680

Сверблять руки за терактом
Самозвана організація українських націоналістів в Україні час від часу робить якісь чудернацькі заяви. Днями нелегітимний оунівець Ромцьо запропонував нардепові Тарасу Чорноволу виступити кандидатом в президенти від ОУН. Та то ще не все. Тота ОУН-липа заявила, жи рекомендує Тарасові Чорноволу не тільки об'єднати і очолити Націоналістичний рух України, але й... повторити подвиг Євгена Коновальця.

От цікава пропозиція! КҐБ, яке знищило Коновальця, уже не проти, аби його клонувати в особі Тараса. Бо, я так собі мислю, Судоплатов-2 з пуделком цукерок уже дозрів для подвигу.

Відповіді

 • 2004.02.27 | KAKTUZZ

  Пане Юзю! Я ото почитав....

  І хочу Вам подякувати ,же Ви мене так потішили. Талант не проп"єш. Ви сучасний Остап Вишня.Щиро! В мя нинька так си подбадьорили,же я плакав од сміху, та й вже негоден про Уропску Юнію серйозно писати. То вирішив взяти вихідний.Хай вам щастить і творчої Вам наснаги.

  Пан Юзьо:"
  Татусько впав у нерви

  Юзьо ОБСЕРВАТОР(Обсератор)

  Татусько впав у нерви

  Що ближче до президентських виборів, то зростає кількість скандалів. Бідний Татусько мусив таки і в Польщі, і в Німеччині хоч і з квасною міною, а таки обіцяти, жи не йде третій раз на вибори. І Кваснєвський зі Шрьодером не стримали задоволених усмішок, які, мов серпом по... тих самих..., пройшлися по серцю кучмонавтів. Ну, не вийшла комбінація Кучма-3. Буде інша. А ще мусів Татусько пояснювати, жи той СБУшник Кравченко -- аферист і брехун, але ніхто му не повірив.

  З того всього нерви Татуська зашкалюють. Ще б не зашкалювати! Приїжджає він си до Берліна, щоб вгостити німців українськими клюсками на вуха по-Банківськи, а тут у тому самому готелі "Гілтон" живе майор Мельниченко. Якраз у той момент, коли Татусько входив до готелю, зліва в кав'ярні, яка розташована у фойє готелю, сидів си майор і замріяно попивав коньячок. Ну, Татусько відразу скрутив писок на ґвінт і зробив вигляд, жи ніц не видить. Але як зайшов у номер, то зараз го шляк наглий трафив і зачав кричати, вживаючи ненормативну лексику, жи його команда так погано спрацювала і не випровадила майора з кав'ярні. Бо йому то, виявляється, дуже неприємно бачити ворога №1. Це йому псує настрій на тривалий час. І, не зважаючи на те, що німецька газета Die Welt напередодні Татуськового візиту писала, жи розмова з президентом України "буде носити тверезий характер", він мусить негайно випити і то без закуски. І випив. Правда, знову за наш з вами рахунок. Бо там у тім готелі в кожному номері є бар. А в барі абисте знали не "Прикарпатський бальзам", і не "Квіти Погулянки", а дорогі трунки. Але чо би мав наш президент економити наші гроші, нє?

  Ну, та й випив. Але трохи, бо ще того дня мусив мати балак зі Шрьодером. А вже потому увечері дав си такого доброго духу, жи вночі кілька разів прокидався і кричав, аби ще раз обшукали номер, бо йому ся здає, жи під ліжком коло ноцника лежить майор Мельниченко і записує його храп. А потім му ся снило, як майор прикладає йому до писка тестер на алкоголь і каже: "Ану дихни!" Тяжка то ніч була. Особливо для Татуськового дохтора, котрий мусив на рано обкладати го компресами і переконувати, що майор уже з готелю ся вибрав...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua