МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Томенко передав документи в Генпрокуратуру

02/27/2004 | Майдан-ІНФОРМ
На пресовій конференції Микола Томенко оголосив, що на прохання В. Кравченка, він не буде оприлюднювати зміст документів для журналістів.

Сьогодні народний депутат України, голова парламентського комітету з питань свободи слова Микола Томенко передав
Генеральній прокуратурі України 8 документів генерала СБУ Валерія Кравченка, які мають підтвердити, що українська спецслужба давала розпорядження своїм представникам в Німеччині слідкувати за діями опозиційних політиків. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

Сам Валерій Кравченко заявив 26 лютого, після того, як передав голові парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Миколі Томенку документи, що українська
спецслужба давала розпорядження своїм представникам в Німеччині слідкувати за діями опозиційних політиків. Довгоочікуваний процес передачі відбувся, і наступним кроком, як зазначив генерал СБУ, має стати ретельна перевірка документів комітетом Верховної Ради та Генеральною прокуратурою України. На його переконання, документи повинні підтвердити, що керівництво держави використовує недозволені
методи, втягуючи Службу безпеки України в політичні ігри. В.Кравченко заявив, що головна мета його вчинку була змусити українські спецслужби діяти в рамках конституції: "Я вважаю, що порушується закон і порушується Конституція. Президент є, так би мовити, головним керівником української розвідки. Можливо, він не знає, що робить розвідка. Тож для того я й
передаю документи, щоб навести в цьому якийсь прядок". Як наголосив генерал в інтерв'ю "Німецькій хвилі", керівництво СБУ, даючи своїм співробітникам у закордонних представництвах завдання слідкувати за українськими депутатами, в першу чергу, звертала увагу на дії представників опозиційного блоку "Наша Україна".

Якщо за тиждень, Генпрокуратура не розгляне надані документи, М. Томенко буде добиватися проведення закритого засідання ВР з цього приводу. Якщо ВР відмовиться проводити таке засідання, документи буде оприлюднено

УНІАН

Відповіді

 • 2004.02.27 | KAKTUZZ

  Re: Томенко передав документи в Генпрокуратуру

  А в часи СРСР, працюючи в 5-му управлінні стежити за інакомислячими студентами - "буржуазними націоналістами", дисидентами і за розказаний кимось політичний анекдот проторити людей до в"язниці було законно?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.27 | Фідель

   Нажаль, але у більшості випадків так

   КК України від 1961 року містив у собі статті, які активно використовувалися для боротьби з інакомисленням. Зокрема, стаття 61 (шкідництво) та стаття 62 (антирадянська агітація і пропаганда). До того ж, тлумачення "антирадянський" визначалося не правовими нормами, а рівням розуміння цього терміну працівниками каральних органів. останню статтю вилучили із КК лише наприкінці 80-років.
  • 2004.02.27 | SpokusXalepniy

   Вiдомий метод.

   KAKTUZZ пише:
   > А в часи СРСР, працюючи в 5-му управлінні стежити за інакомислячими студентами - "буржуазними націоналістами", дисидентами і за розказаний кимось політичний анекдот проторити людей до в"язниці було законно?

   Припустимо, що майор, - генерал-майор, чи iнший просто-майор, чи разом (на збиговиськах) - окрiм того, що працювали в 5-му управлiннi, i ще бог знає де... брали також участь у гвалтуваннi дiтей, розповсюдживали серед Бiн Ладена i Хусейна хiмiчну та бактерiологiчну зброю, виконували теракти, а також разом з жидомасонами органiзовували холокост i голодомор.
   Я не шуткую! Припустимо!

   Як все це торкається ДОКУМЕНТIВ, яки були переданi як ДОКАЗИ незаконної дiяльностi СБУ чи президента?
   А якщо докази були б знайдени у Садама Хусейна? То що б казали - а ви знаєте, що Хусейн курдiв труїв!!!

   Ваш допис - це цiлковита КГБ-шна метода, що коли когось хватають прилюдно за руку, то той апелює до оточуваних: "хлопцi, дивись-но, то вiн же в капелюсi, та в окулярах!".

   P.S.
   Мне, например, не только наплевать, кем был "Паниковский до революции", но и глубоко насрать на это. Если есть документальное подтверждение незаконной деятельности наших "воров в законе" - надо пользоваться этим на полную катушку - в суд, в суд и только в суд. Пробивать бетонную стену головой до потери сознания, до Страсбурга, ООН, ХУЙОН, и газеты Жен-Жинь-Жибао...
 • 2004.02.27 | кр1т

  Re: Томенко передав документи в Генпрокуратуру

  те шо в1дбуваеться в Укра1н1,може св1дчити про це,шо кур1руе державу рос1йська ФСБ.Отже немае сумн1ву втому,ш о вс1 документи про опозиц1ю та проукра1нських м1н1стр1в СБУ збирае на замовлення Москви.Ця структура не зм1нилася з час1в СРСР. Потр1бно т1льки послухати цих прац1ник1в, шо вони думають про кра1ну в як1й проживают.Особливо у приватних розмовах при чарц1.Цей курс ч1тко накреслений гарантом Конституц11 1 його найближчим оточенням;вс1м стадом в единий рос1йський колгосп.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.27 | KAKTUZZ

   Re: Томенко передав документи в Генпрокуратуру

   Попередник пише:"Потр1бно т1льки послухати цих прац1ник1в, шо вони думають про кра1ну в як1й проживают."

   Тому мабуть Кравченко і вирішив у ту країну не повертатися?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua