МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зниклих харківських немовлят шукають так само як голову Гонгадзе.

02/27/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Харківський голова дав зрозуміти голові Нюрнберга, аби той не пхався в чужі справи.

Харківський міський голова Володимир Шумілкин твердить що інформація про продаж дитячих органів з Харкова в Німеччину “не підтвердилася”. Про це він заявив учора журналістам, коментуючи заяву генерала Служби безпеки України Валерія Кравченко німецькому телеканалу ZDF про торгівлю органами і дітьми в Харкові.

"Зараз проводиться слідство по цій справі і даних, які підтверджують інформацію про продаж, немає", - підкреслив він.

Міський голова Харкова також повідомив, що лист з такою позицією міської влади з даного питання направлений на адресу обер-бургомістра міста Нюрнберг. У ньому В.Шумілкин запропонував не робити поспішних висновків до завершення слідства.

22 лютого генерал В.Кравченко на каналі німецького телебачення ZDF заявив, що отримував розпорядження стежити за однієї з журналісток програми "Mona Lisa", а також за німецьким депутатом Европарламента м. Штаунер. Сюжет передачі "Mona Lisa" про зникнення грудних дітей в одній з лікарень Харкова, зацікавив восени представників Ради Європи і Европарламенту. Депутат м. Штаунер, яка особисто займалася цією справою, припускає, що зникнення дітей може бути пов'язане з нелегальною торгівлею людьми або людськими органами.

Коментар Майдан-Інформу : Повідомлення про можливість “вилучення” немовлят в пологових будинках України надходять до нас доволі регулярно. Підтвердженням цього були гучний скандал у Львівській області і успішно приховані від преси судові справи у Києві та Одесі.
Як правило небезпека полягає у ставленні абсолютно здоровій дитині діагнозу “вроджений церебральний параліч” , або чогось подібного і наступному схилянні батьків до відмови від дитини. “Хворобливий “ стан немовляти забезпечується вколюванням снодійних ліків на манір дімедролу. Як правило це супроводжується непотрібною стимуляцією родів за пару днів до “природнього” часу народження дитини, від чого немовля народжується трохи “розгубленим”. Далі проводиться масований психологічний тик на матір з описами “жахливих” перспектив життя з напівпаралізованим дебілом . Аби у матері не встановлювася контакт з дитиною , їй під різним приводами не дозволяють годувати її грудями, дитину ж “годують” через вставлену в рот трубку сумішшю глюкози і наркотичних препаратів.
Якщо батьки не погоджуються відмовитися від дитини , її оголошують через деякий час “померлою” , до чого батьки вже попередньо “підготовані” агітацією зацікавленогого “лікаря” і жалюгідним виглядом немовляти, відлученого від грудей матері.

Все вище описане змальоване з реальної історії, яка сталася у одному з київських пологових будинків. Немовля яке виявилося абсолютно здоровим, було силою забране з лікарні його родичами. Спроби “лікарів” використати міліцію вдалося припинити лише погрозою батьків залучити до справи пресу і телебачення.

Відповіді

 • 2004.02.28 | Мартинюк

  Скільки коштує всиновити дитину?


  Скільки коштує всиновити дитину? Як дізнатися, що чекає українську сироту в прийомній сім’ї в Італії, США, Іспанії? Чому дитячим будинкам часом вигідно не віддавати своїх підопічних, принаймні, усиновителям-українцям? Хоч як би не цинічно звучали такі запитання, уникнути їх складно.


  Розмова про усиновлення дiтей-сирiт відбулася в редакції «Дня» незадовго до парламентських слухань, присвячених цьому питанню. Як планується, Верховна Рада обговорить цю тему наступної середи. Підстав же для палких дискусій предосить. Сьогодні, попри пропаганду національного всиновлення, кількість українців, які бажають узяти у свою сім’ю сироту, щороку зменшується. Іноземці ж у 2000 році усиновили 2205 наших дітей, а у 2001-му — 2675. Ставлення до цього факту в Україні неоднозначне. По-перше, лунають думки про те, що міждержавне всиновлення негативно позначається на генофонді нації. У тому сенсі, що країна завдяки цьому втрачає майбутніх мам і тат. По-друге, ще живий у пам’яті скандал, що вибухнув в лютому минулого року. Тоді було порушено кримінальну справу. Причина, як заявляла Генпрокуратура, — порушення законодавства при всиновленні дітей іноземцями. А саме — йшлося про можливий продаж 4 тисяч сиріт до будинків розпусти, підробку документів та відсутність будь-яких даних про подальшу долю дітей.


  Повний текст на сайті газети "День":
  http://www.day.kiev.ua/2004/35/nomer.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.03 | Майдан

   Круглий стіл

   В середу о 14-00 - Круглый стол по вопросу присоединения Украины к Гаагской конвенции “О защите детей и сотрудничестве в отрасли межгосударственного усыновления”. В работе примут участие - заместитель председателя Комитета по иностранным делам И.Осташ, Уполномоченный Верховной Рады Украины по правам человека Н.Карпачева, представители министерств, ведомств и неправительственных организаций (ул.Грушевского, 5, конференц-зал). Вход по карточкам аккредитации.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua