МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Турчинов вивчає грузинський досвід перед акцією 16 березня

02/27/2004 | S@nya
Турчинов вивчає грузинський досвід перед акцією 16 березня

www.ПРАВДА.com.ua, 27.02.2004, 15:24

Представник блоку Юлії Тимошенко Олександр Турчинов вважає, що під час проведення акцій БЮТ використовуватиме методи в залежності від ситуації, відзначивши, що вони серйозно вивчали досвід грузинської революції, у тому числі і на місці подій.

Таку думку він висловив в інтерв'ю тижневику "2000", говорячи про перспективи громадських акцій непокори 16 березня.

"Саме ґрунтуючись на досвіді грузинських колег, ми внесемо деякі корективи в наступальний характер наших дій своїх акцій. Тобто, якщо йти в атаку, то йти до кінця", - відзначив Турчинов.

Також Турчинов відмітив, що поштовхом для виходу людей на вулиці 16 березня повинно стати об'єднання всіх опозиційних сил і висунення єдиного кандидата.

"Ми хочемо задекларувати єдність опозиції, зібрати людей", - сказав він.

Говорячи про попередні акції опозиції, що не мали успіху, Турчинов сказав, що "головний урок, що, думаю, ми винесли з масових акцій, такий: треба ставити ті задачі, які можна виконати". "Тому що кожна акція повинна закінчуватися хоч маленькою, але перемогою", - додав він.

"Знаєте, влада сама не очікувала, що спробою відібрати в людей право голосування вона достатньо попрацювала на опозиційний табір. Люди налаштовані набагато активніше, ніж ми могли би собі уявити. І я думаю, сьогодні потрібен новий якісний поштовх", - сказав Турчинов.

"Люди, що вийдуть на вулицю, повинні бути упевнені – вони йдуть з єдиною монолітною командою, готовою брати на себе відповідальність і готовою давати результат. І цим поштовхом, безумовно, повинно стати об'єднання всіх опозиційних сил і висунення єдиного кандидата", - підкреслив він.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua