МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Є безумна ідея відновити Київську Русь в кордонах 10 століття

02/27/2004 | Ярина
Під час російсько-білоруського газового конфлікту президент Білорусі Олександр Лукашенко проявив принциповість і став на захист білоруських інтересів. Зокрема, він заявив: “Труби газові хочуть віддати Міллеру, електричні мережі - Чубайсу, нафтопроводи - російській “Транснафті”, нафтопереробні заводи - російським нафтовим компаніям, залізниці - ОАО “Російські залізниці” і так далі. Віддай усе. І при тому за безцінь, а то й безплатно. Я вже говорив: усе це вище моїх сил, на це я піти не можу. За це рано чи пізно запитають”.

І додав: “Але якщо хтось думає там, “за стінами” в Москві, що білоруський народ схилить голову, - мовляв, рубайте, - цього не буде”.

Народний депутат України Василь Червоній вважає, що Президент України Кучма в аналогічних ситуаціях жодного разу не спромігся захистити національні інтереси і дати гідну відповідь Москві так, як це зробив Лукашенко. Навпаки він продав росіянам майже все, чого вони забажали за безцінь.

“Як на мене, настав час українським політикам запропонувати Білорусі ідею створення конфедерації з назвою “Київська Русь”, до складу якої входитимуть Україна та Біла-Русь. Це буде гідною відповіддю Росії на її імперські домагання проти України і Білорусі”, - наголосив В.Червоній.

Відповіді

 • 2004.02.27 | oracle

  tzya ideya ne bezumna

  pochekajte 07.2004
  process pro yakij vi govoriti vge ide
  hotilosya togo komus chi ni
  vsi podii Tuzla, vibori, zayavi Lukashenka
  lishe naslidki transformatsii suspilstva
  i vid vas (vid kognogo zalegit)
  yakogo viglyadu chi formi nabere suspilstvo
 • 2004.02.27 | Микола К

  Класна ідея

  А якщо Білорусь не захоче, то я пропоную перейменувати проект "Україна" в "Русь Україна". Мені, задається. русь-Україна набагато краще звучить і взагалі
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.27 | ^)

   Re: Класна ідея

   ...Ганжа, не дочекавшись новин ані від Неборачка, ані від Троммеля з Бірюком, здогадався, що сталося, і геть втратив голову. Він обвішався динамітом, пішов у «Макдональдз», зробив замовлення, сів, узявся за детонатор. Востаннє подивився на відвідувачів, подумав, гидливо нюхнув закутане в папір їдло, плюнув і вирішив краще розкласти свій багаж у юнітському штабі на Печерську. Але на виході його взяли.

   В Лук’янівці Павло сидів і раніше, щоправда, дуже давно, ще за царських часів. Одиночну камеру йому виділили вперше. Ганжа повеселився, відвідав допит, а через два дні в’язниця йому набридла. Тож на третю ніч він утік. Вранці перед збентеженими юнітами постав порожній каземат. На всю стіну було нашкрябано величезний малюнок, який нагадував бойовий вертоліт. Охоронці клялися й божилися, але під суд їх і так ніхто не віддавав, бо весь коридор проглядався відеокамерами, а ті нічого підозрілого не зафіксували. Один із юнітів стверджував, що, крім гелікоптера, під час вечірнього огляду камери він виявив на стіні ще й майстерно намальованого коня, котрому не вистачало лише задніх ніг. Охоронець був голландцем, тому спершу його слова сприйняли як маячню нар-комана, адже нічого такого в одиночці не знайшли. Однак пізніше виявилося: відеовічко у дверях камери загадковим чином перестало давати зображення. На касету записався лише звук, і тим звуком було кінське іржання і дзенькіт підков.

   Вражені унітази обшукали все навколо в’язниці і розпитали всіх можливих свідків. Але ніхто не бачив, як у ранкових сутінках Дегтярів-
   ською пронісся вершник у тюремних штанях і вишитій сорочці, звернув на вулицю Івана Гонти і щез у нетрях Шулявки.

   Доки Павло Архипович Ганжа розважався малюванням різноманітних засобів пересування на в’язничних стінах, за сотню метрів від нього сидів Юрій Паляничко. Коли генералу здалося, ніби він зрозумів, що повстання приречене на поразку, він розпустив солдат першого року служби, а до решти звернувся з промовою. Швидко розповів воїнам те, що вони й так знали — про захист Вітчизни, честь військових тощо — і запропонував вибирати. Залишилися майже всі. Армія оборонялася більше тижня, потім стався трагікомічний випадок.

   Поранений генерал прийшов до тями в окопі, оточений ворожими обличчями. Дістав лимонку, прохрипів «Українці не здаються» і висмикнув чеку. Навколо всі попадали в болото. Граната не спрацювала.

   Паляничка підлікували й хотіли судити військовим трибуналом. На допиті сталася ще одна цікава пригода. Почувши звинувачення у порушенні присяги, генерал сказав, що він присягав на вірність народу, а не Президенту, і несподівано побив офіцера, який його допитував. При цьому він гукав перекладачу «Скажи йому, хай поцілує мене в сраку», а офіцер, у свою чергу, кричав вартовим «Don’t shoot him! Don’t shoot him!»1 Медичне обстеження засвідчило, що Паляничко психічно здоровий, тож його відправили в Лук’янівку, де в загальній камері знайшовся й Пеньонжик з побитими окулярами.

   Редактор сам прийшов до «блакитних шоломів» з петицією, в якій висловлювався протест насильницьким діям миротворців. Ті швиденько запхали Пеньонжика в тюрму, але вже й самі бачили, що трохи перегнули. Ще до першого снігу кмітливі політики почали виводити людей на демонстрації. Мітинги збирали до мільйона чоловік. З шаф і підвалів виймалася зброя. Стіни вкривалися закликами і плакатами. Відбулися перші сутички. Інформатори повідомляли, що активним їх організатором був жилавий дядько років сорока з синіми-пресиніми очима й оселедцем на голові. Народ називав його Мамаєм.

   У Білорусі спалахнуло повстання. Молдавани сварилися з «румун-ськими окупантами». Знекровлені рештки УРПА поверталися додому після поразки в Польщі. Американці запропонували посередницькі послуги, але їх усі посилали подалі. Формувалося ополчення.

   Врешті-решт до Нового Року усі неукраїнські війська були виведені. Після Різдва відбулися референдум і вибори. Держава отримала компромісну назву «Україна-Русь». Пост президента було скасовано. Пеньонжик став прем’єр-міністром. Він запропонував крісло міністра оборони Паляничку, але той відмовився і почав писати мемуари. Вічний революцьонер Ганжа-Мамай зник ще на сто років. Почалося мирне будівниц-тво. Почалося мирне життя. Адже земля широка, мудрий в небі Бог, і серце людське — мужнє й велике. Бо ж треба якось жити. А жити треба так, щоб було весело. А весело щоб було по-доброму.


   Титри


   Червень 1997 — грудень 2000 р. Б.


   http://www.molodaukraina.org/news.asp?Id=46&IdType=3
  • 2004.02.28 | Julia

   Микола К. - це персонаж роману Забужко?

   Тоді вітаю, нік вдалий. Якраз годиться для таких "класних ідей": :(:
   Микола К пише:
   > А якщо Білорусь не захоче, то я пропоную перейменувати проект "Україна" в "Русь Україна". Мені, задається. русь-Україна набагато краще звучить і взагалі

   Всім лукашенкофілам: зайдіть на http://www.batke.net і подивіться, хто такий в дійсності ваш герой. Божевільна маріонетка, поставлена в 1994-му російськими спецслужбами для контролю за територією кремлівських інтересів. Тепер, мабуть, Кремль його скоро зіллє, бо з ним усе важче стає домовлятись. Видно, хвороба прогресує.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.29 | Таваріщ Маузєр

    Тав.Папік пад імєнєм Кожушєнко - пєрсонаж роману Тав.В.Кожєлянка

    Julia пише:
    > Всім лукашенкофілам: зайдіть на http://www.batke.net і подивіться, хто такий в дійсності ваш герой. Божевільна маріонетка, поставлена в 1994-му російськими спецслужбами для контролю за територією кремлівських інтересів. Тепер, мабуть, Кремль його скоро зіллє, бо з ним усе важче стає домовлятись. Видно, хвороба прогресує.

    Шо інтєрєсна. За Бальшім Рахунком, як виражаєцца Тав.Папік, якого Крємль тожє поставів і паддєржівав шоб нє упав, а патом на нєво ставку ставіл, окромя Тав.Бацькі та нашєво Тав.Папіка Крємль поставів також Тав.Шєварнадзє і Тав.Алієва. Паслєдніє таваріщі пєрєорієнтірувалісь на Амєріку. Тав.Шєварнадзє ужє нєт у палітітікє, Тав.Алієв ішо большє правільна зоорієнтірувався. Працєс значіцца ідьот у правільном напрямку. Чєрга за Тав.Папіком.
 • 2004.02.27 | Олег Хавич

  Є краща ідея - відновити Галицько-Волинське королівство

  Причому не обов'язково в кордонах ХІІІ століття, коли в Кієвє навіть князя свого не було, а був посадник від Данила Романовича.

  Правда, галичанам не вдалося цивілізувати кієвлян, і з тих часів в місті кия (правда, говоять про походження цієї назви від співзвучного тюркського слова з трьох літер :-) ) сидять посадники не з Заходу, а зі Сходу: від Батия, від Романових, від ВКПБ/КПСС/ФСБ, три тчк...

  Правда, і в пізніші часи значна частина того, що зараз вважається "центральною (подекуди навіть східною) Україною", входило до складу Галицько-Волинськго королівства. Але ми, як европейці, поважаючи Гельсінські угоди, вимушені будемо зректися цих країв. А тих кілька тисяч українців, що там наразі мешкають, ми з радістю приймемо на коронних землях. А решта - за візою в чергу, ...чі діти!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.27 | Мазуровский

   Re: Є краща ідея - відновити Галицько-Волинське королівство

   Олег Хавич пише:
   > Причому не обов'язково в кордонах ХІІІ століття, коли в Кієвє навіть князя свого не було, а був посадник від Данила Романовича.
   > это что Ваше желание,чи що(я к у вас говорять)???
   > Правда, галичанам не вдалося цивілізувати кієвлян, і з тих часів в місті кия (правда, говоять про походження цієї назви від співзвучного тюркського слова з трьох літер :-) ) сидять посадники не з Заходу, а зі Сходу: від Батия, від Романових, від ВКПБ/КПСС/ФСБ, три тчк...
   > Конечно Вам бы хотелось сидеть в Киеве,но правильнее Вам наверное сидеть в Варшаве или в Кракове,так не будут противоречить ваши желания вашей сущности(ничего обидного,кесарю-кесарево,Богу-Богово,не правда ли?)
   > Правда, і в пізніші часи значна частина того, що зараз вважається "центральною (подекуди навіть східною) Україною", входило до складу Галицько-Волинськго королівства. (опять желания,а где факты-то,я бы вам советовал на самом деле очередь занять в Литовское посольство)
   Але ми(кто Вы,львовские королевичи?:)))), як европейці(австрийцы так не считают), поважаючи Гельсінські угоди(в чем вы их уважаете? - в поддержке террористов на своей территории или в отказе от своих граждан попавших в беду за кордом "Галицко-Волынсой Гымперии";)!, вимушені будемо зректися цих країв(вас и так никто не спросит). А тих кілька тисяч українців(это ваши личные подсчеты или как?), що там наразі мешкають, ми з радістю приймемо на коронних землях. А решта - за візою в чергу, ...чі діти!(пока что картина обратная - черга у российского посольства).Бувай королевиче.
  • 2004.02.27 | Боровик

   Re: Є краща ідея - відновити Галицько-Волинське королівство

   Хавич, скажіть чесно, де кількість унітазів більша з розрахунку на душу населення в Києві чи в Галиччині?
   І що ви робитимете, якщо взнаєте, що цивілізатори здебільшого ходять на город в виходок зроблений з сонішниння, а в кращому випадку з вкрадених з колгоспу дощок?
   Що з цим робити?
   Чи не пробували ви щтовхнути свої ідеї в районі Вологди чи Твері, може хоч там знайдете пристойну публіку, бо ваші ідеї в Галиччині викликають огиду.


   Олег Хавич пише:
   > Причому не обов'язково в кордонах ХІІІ століття, коли в Кієвє навіть князя свого не було, а був посадник від Данила Романовича.
   >
   > Правда, галичанам не вдалося цивілізувати кієвлян, і з тих часів в місті кия (правда, говоять про походження цієї назви від співзвучного тюркського слова з трьох літер :-) ) сидять посадники не з Заходу, а зі Сходу: від Батия, від Романових, від ВКПБ/КПСС/ФСБ, три тчк...
   >
   > Правда, і в пізніші часи значна частина того, що зараз вважається "центральною (подекуди навіть східною) Україною", входило до складу Галицько-Волинськго королівства. Але ми, як европейці, поважаючи Гельсінські угоди, вимушені будемо зректися цих країв. А тих кілька тисяч українців, що там наразі мешкають, ми з радістю приймемо на коронних землях. А решта - за візою в чергу, ...чі діти!
  • 2004.02.28 | Правник

   Цивілізаторе, для початку цивілізуйте

   кльозет у львівському аеропорті
   Олег Хавич пише:
   > Правда, галичанам не вдалося цивілізувати кієвлян...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.28 | Олег Хавич

    Львівський аеропорт - власність кієвлян. Всі претензії - до них.

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.28 | Правник

     Адміністрація, персонал, прибиральниця -агенти Києва ? (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.28 | Олег Хавич

      Адміністрація - на 100%. Персонал > 50%. Прибиральниця,

      якій вищенаведені таваріщі не платять зарплатню і не виділяють необхідне для роботи знаряддя і матеріали, по-Вашому, повинна наводити лад у аеропортовому кльозеті і в решті приміщень своїм коштом ?

      Позиція настільки ж дика, наскільки ж і традиційна для кієвлян і москалів взагалі: припхатися, все зас..ти, викинути (варіант - вбити) господаря, поставити свого г..нюка керувати, а потім звинувачувати сусідів у "бєзобразіях" і вимагати "навєсті парядак"...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.28 | Правник

       Жах. Я думаю, це вселенська змова

       - засрати Львів. Кращі професійні серуни Наддніпрянщини з диверсійною метою прибувають до Львова :)

       Продовжуючи сортирну тему:

       Олег Хавич пише:
       > якій вищенаведені таваріщі не платять зарплатню і не виділяють необхідне для роботи знаряддя і маьеріали, по-Вашому, повинна наводити лад у аеропортовому кльозеті і в решті приміщень своїм коштом ?
       Гм. Дозволю собі усумнітися в глобальній складності приведення до пуття пісюара (1 шт.) у "повітряних воротах" європейського міста Лева.
       До речі, платний ватеркльозет, що біля Віденської кав'ярні, його теж кияни викупили щоб настільки загидити?

       > Позиція настільки ж дика, наскільки ж і традиційна для кієвлян і москалів взагалі: припхатися, все зас..ти, викинути (варіант - вбити)господаря, поставити свого г..нюка керувати, а потім звинувачувати сусідів у "бєзобразіях" і вимагати "навєсті парядак"...
       Борони Боже, я не вимагаю, я раджу. Якщо порада неприйнятна чи там несвоєчасна - до дідька її.

       Примітка. Не киянин, не москаль, не засирав, не викидав, не вбивав, не ставив нікого керувати, не звинувачував, не вимагав. Можна час від часу до Львова приїздити, до родичів та і взагалі? ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.02.28 | Олег Хавич

        Re: Жах. Я думаю, це вселенська змова

        Правник пише:
        >Кращі професійні серуни Наддніпрянщини з диверсійною метою прибувають до Львова :)

        Не смішно. Один якраз позавчора перебував. За кілька годин стільки встиг - досі смердить...

        А щодо Вашого іронічного прохання про дозвіл на відвідини Львова... Хтось у Львові бачить Високий Замок і Ратушу, а хтось - кльозет у підвалі. Чи варто за останнім їздити так далеко ?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.02.28 | Правник

         Re:

         > Не смішно. Один якраз позавчора перебував. За кілька годин стільки встиг - досі смердить...
         Це підтверджує факт диверсії. Та ладно, не смішно то і не смішно.

         > А щодо Вашого іронічного прохання про дозвіл на відвідини Львова... Хтось у Львові бачить Високий Замок і Ратушу, а хтось - кльозет у підвалі. Чи варто за останнім їздити так далеко ?

         Я у Львові бачу Високий Замок і Ратушу, Гору Лева і вид з неї на старе місто, Юра й Ельжбету, Бернардинський і Ринок, Оперу і "Ляльку", парк Франка і каплицю Боїмів, Вірменську церкву і Міцкевича, Данила на його площі і Бандеру у Дублянах. Врешті також Віденську кав'ярню, Львівську пивоварню, "Сім поросят", "Кактус" і що там ще... І особисто мені здається що на цьому тлі згадані закакані кльозети трохи теє... дисонують. І думаю, що львів'яни з цим мусять бути згодні, нє? І ще я не можу збагнути прагнення вбити в мене любов до Львова (незважаючи, між іншим, на кльозети) і переконати мене, що я там чужий. Дзуськи!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.02.28 | Боровик

          Re: Дуже добре, брате Бобре.

          Дуже добре, що є такий Хавич. І те що він робить є дуже корисним.
          А робить він наступне:
          Він зайняв нішу галицьких сепаратистів. І поки він в цій ніші сидить нам нічого не загрожує.
          Якщо б не він, то це місце міг би зайняти хтось інший, розумніший і небезпечніший.
          Це щось подібне як Мєшков та Цеков в Криму. Ну були такі, мали кілка сотень прихильників-бабусь, аналогічно як у Хавича. В ніякий реальний сепаратизм це не виливається. Так, іноді то там то там вигулькне з заявкою та заявою, але це не заважає життю, а просто урізноманітнює його. Перекладання провин на когось, пояснення своїх недоліків діями інших дуже щвидко набридає.
          Все таки Хавич нбагато кращий від Корчинського, бо той зайняв дійсно високопотенціальну політичну нішу.
  • 2004.02.29 | культурный ррєвалюцьйонєр Таваріщ Маузєр

   Нада ваащє усьо пєрєхварматірувать шоб завжди був хвармат

   Олег Хавич пише:
   > Причому не обов'язково в кордонах ХІІІ століття, коли в Кієвє навіть князя свого не було, а був посадник від Данила Романовича.

   Пєрвим дєлом нада змєніть арієнтацію прапора. Када сінєє жіночєє начало згори над чоловічим жовто-золотим, тада ваащє сартір у галавах, усє так само стоять на вухах догоридригом і повний бардак. Астральний нєхвармат дєлаєть нєхвармат у рєалє. Трєба Правільна Хварматірувать.

   Втарим дєлом нада вєрнуть істарічєскіє назви або помєнять на дорєчниє. Шо такоє "Кіраваград"? Шо такє "Днєпрапєтровск"? Важко назвать Січєслав або Днєпроград? Нада виправлять імєна, як завєщалі мудриє дрєвніє грєкі та кітайці. Нада Хварматірувать. Прі правільних імєнах і жізнь будєт правільная.

   Трєтім дєлом нада одХварматірувать адміністратівно-тєріторіяльноє влашування. Замєніть 25 областєй на 8-10 зємєль/крайов/удєлов з істарічєскімі назвамі. Пєрєраспрєдєліть бюджєт на збільшєння часткі бюджєтов зємєль. Шоб у Кієвє мєньшє було хвінансов, мєньшє тасавалісь тута усякіє. І ващє зорганізувать адміністратівно-палітічєскую сталіцу в іншєм мєстє як зробілі в Бразілії та Казахстанє, шоб значіцца атдєліть хвінанси од істарічєского наслєдія, маладоє пакалєніє дєржуправлєнцєв од старово, бізнєс од адміністрації. Нада Хварматірувать.

   Такая маєть буть грящая культурная палітіка і пєрманєнтная культурная ррєвалюція. Усьо нада хварматірувать шоб завсєгда був хвармат і кращє жілося. Так вважаєть Таваріщ Маузєр. Так будєть. Ідєі Таваріща Маузєра развіваюцца, жівуть і пєрємагають. Патаму шо правільниє.

   > Правда, галичанам не вдалося цивілізувати кієвлян, і з тих часів в місті кия (правда, говоять про походження цієї назви від співзвучного тюркського слова з трьох літер :-) )

   Києв праісходіт од Китаєв. Китай - форт, укрєплєніє. Китай-гради, Китаєви, Києви билі павсюду. Очєнь навіть вазможно, шо назва Китай паходіт од слов Кий і "кит" - связка (в словах "кисть" - рука, пензль; "китиця"), вязка обструганих колод (кийов) дайот у рєзультатє абаронную стєну - Китай. Од етой ісконной назви і кітайцєв іх імєнєм абазвалі, тіпа тє шо за стєной. Тюркскіє "Крємль" - фортєця і "Кирим" - абаронний вал нагадують нашє "Китай". (Ішо єсть слово "скит" - атдальоноє пасєлєніє - так ано ващщє давньоєгіпєцкоє.) Другая давня назва Кієва - Самбат (Самватас, Самбашту), шо можєт трактуваться як "Сонячная гора" (савсєм як Сіон у єврєєв) [Карпати - Кар-Бат = Чорні Гори] , "Сам" можєт такжє трактуваться як "високій", "Бат" як місто/укріплення (Бет у євреєв та хозарів, Ашга-Бад, Джєлала-Бад, Ангкор-Ват, Бат - башта). Одна гора у Кієві - Кітаєво, інша - Батиєва. Так і назви з позиціями пєрвоміст могуть буть пав"язані.

   > сидять посадники не з Заходу, а зі Сходу: від Батия, від Романових, від ВКПБ/КПСС/ФСБ, три тчк...
   >
   > Правда, і в пізніші часи значна частина того, що зараз вважається "центральною (подекуди навіть східною) Україною", входило до складу Галицько-Волинськго королівства. Але ми, як европейці, поважаючи Гельсінські угоди, вимушені будемо зректися цих країв. А тих кілька тисяч українців, що там наразі мешкають, ми з радістю приймемо на коронних землях. А решта - за візою в чергу, ...чі діти!

   А вот пачєму галицько-волинскіх дворян в історіі клічуть боярамі шо імєлі шото протів князя/короля так ета нє зрозуміло. Боярін - од тюрксково "болярін" і ета тока в масковії буть магло.
 • 2004.02.28 | Нестор

  Порада: озвучуйте лише розумні ідеї

  а безумні залишіть пацієнтам Кульпаркова.

  Лукашенко робить бізнес: дружба в обмін на газ. Коли москалі перекривають газ, то Лукашенко перекриває дружбу. І робити з цього маленького злого диктатора героїчного борця з російським імперіалізмом може лише такий недалекий маргінал, як Червоній.
 • 2004.02.28 | Максим’як

  Re: Часом форумом пробігають українські імперіалісти.

  Часом форумом пробігають українські імперіалісти, але їх стає все менше і менше - пан Свистович виводить, зрештою, правильно робить, бо весь їх український імперіалізм зводиться до "мочіння" Ющенка і "Нашої України".

  Але якщо серйозно, то Україна має дуже велике майбутнє. Разючі зміни стануться після 3-ої світової війни, яка триватиме приблизно до 2021 року. Так, що обійдемося без Лукашенка.

  На останок з пророцтва Вернигори:

  "І Україна зазнає щастя, але надійде для неї час, у котрому стануть великі речі. Говорив би я про них, але боюся, щоби Дніпро не виступив зі своїх берегів."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.29 | Прагрєсівний Глобаліст та Ымпєріяліст Таваріщ Маузєр

   Таваріщ Маузєр і Глобус України

   Максим’як пише:
   > Часом форумом пробігають українські імперіалісти, але їх стає все менше і менше - пан Свистович виводить, зрештою, правильно робить, бо весь їх український імперіалізм зводиться до "мочіння" Ющенка і "Нашої України".

   Як ето мєньшє і мєньшє? Таваріща Маузєра мєньшє нє буваєть. Нада заглянуть у хворуми "Бєз правіл" та "Україна-Расссєя". У нєкаторыє атрєзкі часу там пол-хворума акупіруєт Таваріщ Маузєр.

   Єслі хто єщьо нє знав ілі нє помнів, а патом забув, Таваріщ Маузєр уповноважілся ішо раз нагадать шо он був, єсть і будєт прагрєсівно-глобалістічєскім Ымпєріялістом. Кієв ето Другій Єрусалім. Тока Таваріщ Маузєр абіцяєть шо нєдалєчє як Кієв будєт Пєршім, Єрусалім - Другім (Кієвом тобто). Єрусалєм - ета Рус-салєм тіпа сєліщє Русов, а "Є" - хітриє єврєі прібавілі шоб пріватізірувать.

   На якого дідька лисого нам та Масква патрібна, када Мас-кава = гнілая рєка і на болотах збудована (і Пітєр тожє - ета в таваріщєй маскалєй прінціп жізні такой), а Кієв, Єрусалєм та Рим - на сємі пагорбах. А маскалі, єслі ані счітають сєбя "руссскімі" тобто подданимі Русі-Вкраїни, бєз зайвово випєндрьожу мають пєрєподпорядкуваться Кієву.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.29 | Максим’як

    Re:Неспеціалісту важко повірити, що слова не виникають із нічого

    Мови розвиваються за своїми законами і можна із 99% ймовірністю стверджувати, що слова із коренем "рус" мають прямий стосунок до наших предків. На територію нинішнього Ізраєлю євреї прийшли, коли там вже були несемітські поселення. Це підтверджують археологічні дані. Досліджувати, хто жив раніше у Палестині, можуть євреї, бо це зараз є їхня держава, а у Ізраєлі прийнято закон, який забороняє проводити археологічні розкопки у шарах, які стосуються часу доєврейського приходу.

    Якщо це до теми українського імперіалізму застосувати, то треба Корчинского переорієнтувати із Масква на Палестину. Тобто, українську імперію слід розширювати вбік Близького Сходу, а не Москви, де наших предків ніколи не було. :)
 • 2004.02.28 | Z

  Очередной голос из склепа

  Первое. Всем любителям вернуться в прошлое предлагаю вспомнить, что "единая Русь" существовала на протяжении целых 7 лет - с 1125 до 1132. Чего-то попрочнее не желаете?

  Второе. Сейчас территории,заселенные как украинцами так и белорусами, и тем более русским выходят далеко за пределы территории древней Руси. Что прикажете делать с людьми, живущими за этими пределами? Их нельзя оставить там - связи с соплеменниками никуда не деть, Новая Русь буднет раздуваться как воздушный шарик и в конце концов закончит тем, чем закончил воздушный шарик СССР - лопнет. Их нельзя выселить оттуда на территорию Новой Руси - там окажется чересчур много народу, демографическое давление будет возрастать и рано или поздно приведет вновь к экспансии на эти земли, и в конечном итоге - снова к СССР с последующим лопанием шарика. Так что остается единственный выход - отгеноцидить этих людей. Миллионов так 30. Возьмете это на себя?
  Да, моральный аспект убйства такого числа людей пусть вас не беспокоит. Какое нафиг христианство? Назад так назад, в веру наших предков - язычество. Никаих тебе "химер, назывыаемых совестью". Никаих противопоказаний к массовым убийствам нет. А вот техническую проблему решиь надо. Похоронить придется 30 миллионв трупов плюс еще миллионов 10 трупов тех, кто будет заниматься геноцидом - они ведь, жертвы Новой Руси, сопротивляться очень даже будут. Не похоронить - не есть гут. Эпидемии. Холеры и прочие чумы. Бульдозеров хватит?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.29 | Мартинюк

   Це ви якось невпопад ...

   Геноцид звідкись виперли ...
   Напевно для того аби мати "право" замочити авторів ідеї чи що?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.01 | Настрадамус

    Эту идею давно надо было эксплуатировать !

    Противоставлять славянское партнерство Российскоазитским завоеваниям Путин-Лужков.
    Я имею ввиду дружеские отношения с Белорусью как способ защиты окраины Европы от Масковско-Азиатской хитрости и наглости...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.01 | Navigator

     Українська джамахерія (як же еаше життя без хєра назвати?)

     Тоді може ідею Хмельницького про "Тре крунур" - три корони?
     Жеч Посполита - Велике князівство Литовське, Українська джамахерія (як же наше життя без хєра назвати?) і Королівство Польське?
     Членство в ЄС гарантоване, населення - 100 млн, Нова Гута - наша автоматом.
     Офіційна мова - санскрит.
     Бо литовська зберегла в собі найбільше її залишків.
     Може, санскритизація піде легше, як українізація...
     Лукашенко стане верховним брахманом - Хранителем газу...
     Кучма - графом Тузлинським, за подвиги. І кандидатом в президенти ще на 10 років зовсім легітимно.
     ....
     При бажанні можете продовжити.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.01 | Настрадамус

      Воссоединение нет а политика ДА ! (-)

   • 2004.03.01 | Z

    Re: Це ви якось невпопад ...

    Мартинюк пише:
    > Геноцид звідкись виперли ...

    А куда еще этих людей деть прикажете?
    Скажите, Вы и впрауду не понимаетt приема "доведение до абсурда" (хотя выдвинутая авторами идея сама по сеье - куда бОльший абсурд). Или только прикидываетесь дурнем?

    > Напевно для того аби мати "право" замочити авторів ідеї чи що?
    Может быть. А может и не быть. Насчет "мочить" идея Ваша - вы сами и подтверждаейте или опровергайте ее. Я помогать не буду.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua