МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

олександра омельченка посадять за безпідставне підвищення тариф

03/01/2004 | vmo1
ОЛЕКСАНДРА ОМЕЛЬЧЕНКА ПОСАДЯТЬ ЗА БЕЗПІДСТАВНЕ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ПРОЇЗД У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ?

За словами голови ВМО “Молодь – надія України” Вадима Гладчука, організація розпочала з 27 лютого ц.р. на Хрещатику, 36 збір підписів киян під зверненням до Генпрокуратури України про порушення кримінальних справ проти голови Київміськдержадмінстрації Олександра Омельченка за порушення низки статей Кримінального кодексу України, зокрема, зловживання владою та службовим становищем, корупція, перешкоджання діяльності громадським організаціям та партіям тощо.
Поштовхом для збору підписів під зверненням до Генпрокуратури України стало заплановане підвищення цін на проїзд у громадському транспорті, що на думку екс – кандидата на посаду Київського місього голови Вадима Гладчука, є необгрунтованим. Вадим Гладчук наводить приклади минулих років, коли столична влада оголошувала про підвищення цін, але під тиском громадськості та після втручання Президента України Леоніда Кучми ці рішення були відмінені.

Довідка: проведена Мінекономіки у 1999 перевірка засвідчила: "При діючих на той час тарифах в розмірі 30 коп. київський громадський транспорт не був збитковим". Але тоді тарифи збільшили до 50 коп. У 2003 р. Контрольно-ревізійне управління міста Києва у своєму звіті зазначило: “пасажир, який платить 50 коп., приносить Київському метрополітену прибуток у 18 коп".

Відповіді

 • 2004.03.01 | Свинья на радуге

  Будь-який товар коштує рівно стільки, скільки за нього можуть...

  ...сплатити.

  За цією логікою до кримінальної відповідальності слід притягти абсолютно всіх київских ріелтерів, як "організованих" у агентства так і приватних осіб, що здають житло у найм. Ну, які є підстави встановити ціну на двокімнатну "хрущобу" на рівні 140-160 доларів США при квартплаті за проживання в такій квартирі 100-120 гривень (цифри може й достеменно точні, але співвідношення відображають)? А ніяких, окрім попиту. Тільки не треба говорити, що житло в Києві знімають нечисленні люди! Дуже багато людей приїздть сюди навчатись та/або працювати.
  По-друге. Перед тим як перейматись подорожчанням проїзних на 25-30 гривень, підрахуйте свої витрати за місяць на пиво та цигарки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.02 | Scubo

   Підняття цін на послуги на основі підняття рівня доходів :

   Підняття цін на послуги на основі підняття рівня доходів називається штучною інфляцією.

   Я розумію що доллару зараз важко і йому слід допомогти , але при чому тут кияни, і невже Омельченку нема вже чим більше зайнятися?
 • 2004.03.01 | WWW.ZAKON.KS.UA

  А КОГО ПОСАДЯТЬ ЗА БЕЗПІДСТАВНІ ТАРИФИ ЖКХ?

  До речі в Росії вже по цьому питанню у багатьох регіонах порушені кримінальні справи. В Україні Антимонопольним комітетом теж оголошено що службами ЖКГ в наслідок безпідставно підвищених тарифів у громадян вилучено (злочинно віднято) більше 800 мільйонів гривен. Запитання куди пішли всі ці гроши, враховуючі те, що більшисть магістралей та мереж, таких як мережи електропостачання і тепловодопостачання знаходяться у стані залишеному ще при СРСР ?

  То кому винні 90 відсотків громадян України яким кожного дня сурківсько-лазаренківське телебачення голосить -
  " ...З 2004 року ЖКГ дозволено відключати неплаників від постачання... "
  Це вони називають неплатниками і боржниками тих, хто виживає замежею малозабезпеченості, тих кого крадійкуватий режим кучмаків зробив за 11 років неплатнєспроможними?

  По цій замовній рекламі виникають принаймі два запитання -
  перше - хто дозволив ?
  і друге - виходить що до 2004 року робити це було заборонено?

  Висновок - доки при владі будуть залишатися комунальні швондери і
  червоні шарікови в Україні будуть принижувати і знищувати людей, будуть зневажати і порушувати їх право на гідні умови життя. Кожен має право згідно Законів України " Про звернення громадян", "Про захист прав споживачів", "Про інформацію" звернутися у відповідні служби і запитати - за що і на якій підставі він на протязі останніх 10 років сплачує саме такі гроши - за постачання води, тепла, газу,електрики... Отримавши відповідь кожен має порівняти з своїми реальними витратами. Запитати де різниця. Ви побачите в скільки разів одурюють українців.
  Хтось патронує цей коммунальний безлад.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.03 | Vadym Gladchuk

   Re: А КОГО ПОСАДЯТЬ ЗА БЕЗПІДСТАВНІ ТАРИФИ ЖКХ?

   Так Ви ж нічого не робите. Вам, мабуть, подобається щоб Вас мали за дурнів та робили тощі гаманці порожніми :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.03 | WWW.ZAKON.KS.UA

    Re: А КОГО ПОСАДЯТЬ ЗА БЕЗПІДСТАВНІ ТАРИФИ ЖКХ?


    Вадим, наближаймо Весну разом!
    Справа як раз у тому що ми всі разом повіинні робити те про що
    і йдеться у наших дописах, закликах, пропозиціях... Ми наводимо практичні приклади зверненнь, листів, скарг і вимог... Ви особисто можете пошукати багато нашого матеріалу на сайтах Ю.Тимошенко, Перехід
    Brama та інш. Це не лише практичні поради але й аналітичні статті, які виявляють головні причини й негаразди в українському суспільстві, є джерелом загрози національній безпеки нашої держави. Безумовно більшисть модераторів відносять ці матеріали до розряду екстремальної публіцистики. Вони обережні до жаху. Їх можна зрозуміти, в країні де репресивний і адміністративний апарат патронується режимом кучмаків не кожен має мужність послідовно засуджувати всі прояви антилюдської політики. І справа ЖКГ, тарифів на транспорт, невиплат зарплатні - лише верхівка льодяної криги корумпованого утворення, роздутого жиріючого адмінапарату з всіма ознаками комуністичної системи державного терору. Безумовно фінансова залежність робить з багатьох журналістів референтів на замовлення. Але ми жне про це. Ми доводим людям що вони гідні кращих умов життя, що вони мають право голосно виборювати свої права. Вони повинні знати що ніхто не має право залякувати їх по телебаченню, в судах чи ЖКГ. Люди повинні знати, що вони нікому нічого не винні. Люди наприклад мають право знати які ціни закладені при формуванні тарифів при постачанні води , тепла, газу...
    Вони повинні знати чому не були проведені тендери з газогенеруючими, електрогенеруючими та іншими компаніями на предмет виявлення кращого
    за якісттю і ціною продукту? Чому і кому вигідно закладати російські ціни на газ електрику в тарифи ЖКГ. Це мабуть теж зброя в руках режиму
    у шаленій боротьбі з бідністтю в Україні. Хто ж це так з нами воює у нашій державі? Отакі питання ви Вадиме задаєте? Такий аналіз десь проводите? Де можна ознайомитись з вашими статтями по цим болючим для українців питанням? Отож разом треба допомогати людям прозріти для самозахисту. Люди потребують допомоги. Допомогайте їм розібратися кого вже не треба обирати до влади в Україні. Може тоді і на транспорті, і в ЖКГ все стане гаразд. Ми переконані що правова освіта населення україни є гарантією побудови незалежної сучасної держави. Залякані і мовчазні, на все згодні люди це останній бастіон кучмівського режиму.
    Наближаймо Весну разом!
 • 2004.03.03 | vmo

  Президент України "категорично проти" підняття цін на проїзд у м

  Схоже "УП", що бере зрідка мзду у СДПУ (0) та регулярно готівку за ПР у "омельченківців" трохи перекручує :) Дивіться заголовок.
  Не лише СДПУ (0) "проти" підвищення цін, проти мільойни киян, десятки громадських організацій та політичних пратій.
  Новина варта УВАГИ


  Кучма став на бік СДПУ(О) у новому протистоянні з Омельченком

  www.ПРАВДА.com.ua, 2.03.2004, 20:21

  Президент України Леонід Кучма "категорично проти" підняття цін на проїзд у міському транспорті і сподівається, що влади Києва і Харкова знайдуть резерви, щоб не збільшувати тарифи.

  Про це Кучма заявив на прес-конференції у вівторок у Харкові.

  "Я категорично проти підняття цін, як на транспорті, так і на комунальні послуги", – підкреслив Кучма.

  Разом з тим, він відзначив, що питання тарифів на проїзд у міському транспорті є прерогативою міської влади. "Це питання міської влади", – підкреслив Кучма.

  Президент обговорив це питання з головою Харківської обладміністрації. "Потрібно пошукати резерви, а резерви сьогодні є і не чіпаючи цін на метро", – сказав президент. При цьому Кучма висловив сподівання, що київська влада "теж пошукає резерви".

  "А коли почує Київ (про те, що Харків знайшов такі резерви) – Київ виглядає у фінансовому відношенні краще – може, і він щось підшукає", – сказав президент. "А я допоможу шукати резерви", – додав він.

  При цьому президент відзначив, що останнім часом проводилися "серйозні перевірки" у різних сферах економіки, зокрема у сфері обороту алкоголю і тютюну, що виявили істотні недонадходження в бюджет. "У вас знаєте які резерви? – цілий рік можна їздити на метро".

  У свою чергу Кушнарьов сказав: "Рішення ще не оголосили, однак я можу вже сказати, що воно буде прийнято на користь людей".

  "А резерви – у самому метрополітені. Ми їх практично знайшли. Буде підвищувати орендну плату за використання площ. Їх дуже багато здається в оренду, і торговельних місць, яких також тисячі", – сказав Кушнарьов. "Почекаємо, поки будуть підвищені стипендії, зарплати, а там – життя покаже", – додав глава обладміністрації.

  Як повідомлялося, з 14 березня в Києві повинен подорожчати міський транспорт. Метро, як очікується, буде коштувати 1 грн. за одну поїздку, наземний транспорт – 70 коп. У Харкові також планували підняти транспортні тарифи, однак поки відповідне рішення відкладене, повідомляє Інтерфакс-Україна.

  Як відомо, київський міськком СДПУ(о) почав кампанію проти підвищення цін на метро. СДПУ(о) поширює серед людей типовий бланк заяви до столичної мерії, в якій можна висловити власну думку стосовно підняття цін на транспортні послуги.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.03 | Vadym Gladchuk

   Омельченко ослухався Кучму і підніме ціни

   Омельченко ослухався Кучму і підніме ціни

   www.ПРАВДА.com.ua, 3.03.2004, 13:05

   Вартість проїзду в міському транспорті в Києві після підвищення швидше за все складе 80 коп. на усі види транспорту, у тому числі метро, повідомив київський міський голова Олександр Омельченко.

   Коментуючи в середу в інтерв'ю журналістам заяву журналістів про недоцільність підвищення тарифів на квартплату і проїзд у транспорті, Омельченко відзначив, що "до Харківської області це має пряме відношення, і побажання президента є доречним", повідомляє Інтерфакс-Україна*http://www.interfax.kiev.ua}

   "Що стосується Києва, то тарифи на комунальні послуги за всі роки найнижчі, а тарифи на транспорт не переглядалися п'ятий рік", - сказав мер.

   "Президент чітко визначив, де є відповідальність державних органів, а де - органів місцевого самоврядування, і саме тарифи на міський транспорт, а він є комунальною власністю міста, відносяться дійсно до обов'язків і відповідальності органів місцевого самоврядування", - заявив він.

   Омельченко підкреслив, що розрахунки по підвищенню тарифів, що вже завершуються, "будуть обґрунтовані, буде врахована собівартість проїзду і збережені всі пільгові категорії".

   "Київська міська влада максимально наблизиться до реальних тарифів, які можуть бути, на думку фінансистів, і, напевно, воно збіжиться з моїм, на рівні не одна гривня, а 80 коп.", - підкреслив мер.

   Раніше Омельченко говорив, що тарифи на проїзд у столичному транспорті планується підвищити з 14 березня в метро до 1 грн., наземному транспорті - до 75 коп
 • 2004.03.03 | Микола

  А Чернігові навпаки

  Хочуть посадити тих хто протестував проти підвищення тарифів на ЖКХ.
  27.02.04 відбувся мітинг протесту проти підняття тарифів. За старою звичкою міський голова Соколов через суд заборонив мітинг під міьскою радою. Тоді декілька тисяч чернігівців перекрили рух транспорту в центрі міста. Як результат карна справа. проти кого не зрозуміло, але як повідомили місцеві СМІ, мітинг знято на відео, і зараз запис ретельно вивчається.
  До речі біля мене на трасі під час мітингу стояв величезний (кило на 130) підполковник міліції, і закривав собою майже дві колії - думаю його ідентифікувати не важко.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".