МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чергове перешкоджання трансляції програм радіо "Свобода"

03/02/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Керівництво радіостанції "Континент" заявляє про перешкоджання трансляції програм радіо "Свобода" на частоті 100,9 FM, де мовить "Континент". Як повідомляє “Українська правда”, про це йдеться в прес-релізі радіостанції, розповсюдженому сьогодні.

"Учора, 1 березня, після оприлюднення інформації про те, що радіостанція "Континент" 100,9 FM розпочинає мовлення програм радіо "Свобода" на своїй частоті, о 18.02 було включено так звані "глушилки", які перешкоджають передачі сигналу радіо "Континент" на деякі райони міста Києва", - говориться в повідомленні.

У зв'язку з цим, керівництво радіостанції "Континент" оголошує протест діям влади, що "перешкоджають інформаційній діяльності радіостанції, яка транслює неупереджені новини українських служб "Бі-Бі-Сі", "Голосу Америки", радіо "Свобода", "Німецької хвилі", "Польського радіо" та Громадського радіо". "Це є грубим порушенням конституційних прав громадян на отримання інформації", - зазначено в повідомленні.

Радіостанція "Континент" звертається до Президента України "як до гаранта Конституції" вжити заходів для забезпечення безперешкодної діяльності засобу масової інформації.

"Континент" також нагадує, що справа радіостанції "Континент" знаходиться на розгляді в Європейському суді з прав людини і, "згідно з Конституцією України, до кінцевої ухвали суду радіостанція має повне право здійснювати мовлення".

У повідомленні також зазначається, що генеральний директор радіо "Континент" Сергій ШОЛОХ був попереджений певними політичними силами про неприпустимість трансляції радіо "Свобода" на своїй хвилі - аж до погроз його життю в разі початку трансляції програм.

С.ШОЛОХ заявляє, що якщо перешкоджання діяльності радіо "Континент" не припиниться, він готовий оприлюднити деталі погроз.

UNIAN

Відповіді

  • 2004.03.02 | KAKTUZZ

    Успішно Повернулися до старих "добрих" совєцьких часів(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".