МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Якщо Томенко розбовкає держтаємниці - Васильєв його посадить

03/02/2004 | СЕМЕН
Якщо Томенко розбовкає держтаємниці - Васильєв його посадить

02.03.04, 15:32


Генеральний прокурор України Геннадій Васильєв заявляє, що якщо в документах, переданих генералом СБУ Валерієм Кравченком народному депутатові Миколі Томенку буде міститися державна таємниця і депутат обнародує їх, стосовно парламентарія буде порушено кримінальну справу, - повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Якщо експертиза встановить, що в матеріалах Кравченка міститься державна таємниця, то у випадку їх обнародування Томенком він (депутат - ІФ) буде відповідати. Якщо він обнародує цю інформацію, він буде відповідати відповідно до статті 328 Кримінального кодексу - розголошення державної таємниці", - сказав Васильєв на прес-конференції у вівторок у Києві

27 лютого народний депутат, глава парламентського комітету з свободи слова та інформації Микола Томенко (фракція "Наша Україна") передав у Генпрокуратуру 8 документів генерала СБУ Валерія Кравченко, які днем раніше отримав від самого В.Кравченка в Німеччині.

Генеральна прокуратура України відмовила в порушенні кримінальної справи за матеріалами генерала СБУ Володимира Кравченка, переданими в Генпрокуратуру депутатом Миколою Томенком. Про це повідомив генеральний прокурор України Геннадій Васильєв на зустрічі з журналістами у вівторок у Києві. За його словами, перевірка Генпрокуратури ніяких порушень закону в матеріалах В.Кравченка не виявила, тому основ для порушення кримінальної справи немає. "Це остаточне рішення", - наголосив Генпрокурор.

Між тим, прес-служба "Наший України" в вівторок повідомила, що Н.Томенко вже передав документи, отримані від В.Кравченка, спікерові парламенту Володимиру Литвину, головам комітетів з питань національної безпеки й оборони Георгієві Крючкову, з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимиру Мойсику і з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Геннадієві Удовенку.

Як стало відомо, народний депутат України Микола Томенко заявив, що документи, передані йому у Берліні генералом Кравченком оприлюднить завтра. Так він сказав в інтерв`ю журналістам, зазначивши, що не бачить для себе проблем, пов’язаних з їх оприлюдненням.

Відповіді

 • 2004.03.02 | KAKTUZZ

  Kравченко вже розбовкав держтаємницю!

  Він оприлюднив ділові якості голови СБУ генерала Смешка і начальника служби зовнішньої розвідки СБУ Генерала Синянського, а саме в інтерв"ю для "ДВ" Валерій Кравчеко дав чітко зрозуміти , що його начальство--муд@ки!
 • 2004.03.02 | trick

  A slabO misteru Binu posadyty spochatku Q&Co? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.03 | КAKTUZZ

   Кравченко і Томенко розбовкали держтаємницю!

   Томенко:"Микола Томенко повідомив, що за наявною у нього інформацією щонайменше 20 співробітників розвідки за кордоном отримували такі ж завдання, які отримував Кравченко."

   Ну Ви мені даруйте! Не дурні вони обидва? Тепер закордонним конрозвідникам , як два пальці обмочити і вирахувати ще 20 розвідників у двадцяти країнах. Країна № 1 --США. Вже як мінімум двох резидентів вирахувано. Одного у Вашингтоні, другого у Нью-Йорку, працівника з дипмісіїї при ООН,Країна № 2-- Бельгія(Брюссель)резидент при Укрдипмісії при ЄС, Посольство в Женеві,далі Франція,Італія,Канада,Великобританія...

   Хай би Томенко українських розвідників, ще й би по прізвищах назвав! Менше роботи закордонним контрозвідникам було б. Та би ще й приплатили б щось.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.03 | trick

    Re: Кравченко і Томенко розбовкали держтаємницю!

    Daragusha KAKTUZZ, AFAIK osobovyj "shpijonskyj" sklad GUR u ~1996(7)(?) buv postroenyj na tak zv. "straevoj smotr" na terytorii Bud. Oficeriv na Klovskomu. Nakazano bulo pryjty "u xvorme" i pry vsix regalijax. Jak ty dumaesh, chy ne bulo tam zroblene "grupove xvoto" z-za parkanu? Os ce - rozbovkaly. A teperishne - to igrashky. Sekret Polishynela. On i sam rozpysav, xto ta de.

    IMXO.
   • 2004.03.03 | Боровик

    Re: Кравченко і Томенко розбовкали держтаємницю!

    Судячи з оприлюднених Томенком завдань нашій розвідці виходить, що розвідка працювала не в інтересах країни, а в інтересах збереження влади групою людей, що узурпувала цю владу. Оскільки ця група людей діє проти інтересів України та нашого народу, то робота в інтересахї цієї групи людей є щкідлива для нас. втрата такої розвідки не є втратою для народу та країни.
    Цікаво, як можуть постраждати інтереси країни в тому, що опозиційний політик не буде рослуховуватись під час поїздки закордон?
    ****
    Спецслужби переведені на роботу по обслуговуванню інтересів Кучми, СДПУ (0), Пінчука, Бакая і так далі...
    Влада руками спецслужб скоює злочини, а коли влада сама скоює злочини, то спецслужби відіграють чи не першу роль в прикритті цих злочинів. Спецслужби замішані як мінімум в справі Гонгадзе, вбивсатві Чорновола, Малєєва, Ельцова, історії з Рибкіним...
    Також можна добавити такі дитячі іграшки як прослуховування всіх і вся і вибіркове оприлюднення деяких підслуханих розмов.
    Захист таких спецслужм тому що вони наші так само оправданий як захист Кучми, бо він теж наш...
    Якщо говорити про удар по спецслужбам чи крозвідці, то ніхто їм не завдав такого удару як Кучма, Медведчук, Деркач...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua