МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Росія на порозі конституційного колапсу?

03/02/2004 | Franko
Це оффтопік за діючими правилами, крім того, я не дуже компетентний в російських справах і можу десь тут зробити помилку. Але є інформація, що але надзвичайно цікава ситуація склалася в Росії. Інформація з джерел в Москві. Один Путін - один лідер. Альтернативи немає. Оскільки взагалі ніякої інтриги немає (за соцдослідженнями, явка виборців не зможе досягти рівня, коли вибори буде визнано дійсними), то явки на виборах не буде. Російські вибори буде визнано недійсними, і Путін ЗА ЗАКОНОМ не зможе балотуватися на перевиборах. Президентські повноваження автоматично отримає прем"єр - тому і зняли Касьянова.

Версія така, що Путін мусить вже йти в відставку і знімати свою кандидатуру, щоб бути переобраним на наступних виборах після виборів, що не відбулися.

Тобто, коли немає прем"єра і немає явки то путін ВЗАГАЛІ не стає президентом і наступає конституційний колапс. Якщо немає явки то путін - не президент Росії. От так от відсутність конкурента породжує поразку. Росія залишається без лідера?

Відповіді

  • 2004.03.02 | Предсказамус

    Если коротко, то нет

    Коллапс был бы возможен при честных и законопослушных избирательных комиссиях, от участковой то центральной. Продолжать?
  • 2004.03.02 | Ukropithecus (robustus)

    В тоталітарних країнах закон не може бути причиною колапсу (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua