МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вау, метрополітен проводить "акцію протесту" проти своїх пасажирів

03/03/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Комунальне підприємство "Київський метрополітен" вирішило провести однохвилинну акцію протесту проти збереження існуючих цін на проїзд, звернувшись до пасажирів о 9:00 4 березня.


Про це журналістам сказав голова профспілки метрополітену Олександр Мозолевич. "Ми підготували оголошення", - сказав Мозолевич. О 9 ранку і вагонах, на перонах, ескалаторах і в вестибулях станцій метро буде озвучене звернення метрополітену до пасажирів з поясненням необхідності підвищення цін на проїзд.

20-30 секундне звернення буде передаватися кілька разів з інтервалом 5 - 6 секунд. Мозолевич також закликав киян з розумінням поставитися до майбутнього підвищення тарифів.
Він також звернувся до колективів транспортних підприємств із проханням підтримати метрополітен.

Він підкреслив, що метрополітен не буде проводити радикальних акцій протесту, таких як, наприклад, зупинка потягів. Як повідомляло агентство, у середу, 3 березня, Київська міська держадміністрація висловила намір підвищити ціни на проїзд до 80 копійок у всіх видах міського транспорту.

Раніше Київміськадміністрація заявляла про намір підвищити вартість проїзду в транспорті: з 0,5 гривень до 0,75 у наземному і до 1 гривні в метро за поїздку. Раніше представники адміністрації заявляли, що підвищення цін необхідне для забезпечення пільгової оплати проїзду деяких категорій пасажирів.

Українські Новини

P.S> Метрополітен повинен виступати не проти своїх пасажирів, а проти крадіжок коштів, які ним заробляються. Чи задавалися працівники метро питанням, скільки заробляє Київське метро на рекламі та на здачу в оренду площ під різні комерційні майданчики - це не говорячи про основний дохід від 1,5 міліона пасажирів щоденно?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua