МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У радiо "Континент" конфiскували радiопередавач

03/03/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Хто сказав що радіо "Континент" зняли з ефіру? Всього лише конфіскували передавач. А так - повна свобода слова.

У радiостанцiї "Континент" конфiскували радiопередавач i обладнання до нього.

Як повiдомив директор радiостанцiї Сергiй Шолох, це сталося без рiшення суду. Пiдставою для конфiскацiї послужила постанова мiлiцiї i Укрчастотнагляду.

Постанову вручили головному iнженеру радiостанцiї.

Коментуючи по телефону цю ситуацiю, С.Шолох сказав: "Я обвинувачую в цих дiях керiвництво СДПУ(о)".

Вiн повiдомив, що в даний момент перебуває в дiловiй поїздцi за кордоном.

Радiо "Континент" веде мовлення на хвилi 100,9 FM, ретранслює (ретранслювало М-І) передачi радiостанцiй Бi-Бi-Сi, "Голос Америки", "Нiмецька хвиля". У 2001-2002 роцi у "Континенту" виникали проблеми з владою по лiцензiї на право мовлення на частотi 100,9 FM.

Як повiдомлялося, керiвництво радiостанцiї "Континент" у вiвторок заявило, що пiсля появи повiдомлень про домовленiсть транслювати передачi радiо "Свобода", частоту 100,9 FM, де веде мовлення "Континент", почали "глушити". Як вiдзначалося в заявi радiостанцiї С.Шолох "був попереджений певними полiтичними силами про неприпустимiсть трансляцiї радiо "Свобода" на своїй частотi - аж до погроз його життю у разi початку трансляцiї програм". "С.Шолох заявляє, що якщо перешкодження дiяльностi радiо "Континент" не припиниться, вiн готовий оприлюднити деталi погроз,
говориться в прес-релiзi.

На радiостанцiї агентству повiдомили, що домовленiсть з радiо "Свобода" про трансляцiю передачi "Ранкова Свобода"
на 100,9 FM залишається в силi. Однак поки що ця передача не виходила в ефiр на "Континентi". "Проблеми почалися пiсля того, як С.Шолох оголосив про намiр транслювати передачi "Свободи", - вiдзначив працівник радіостанції.


ІНТЕРФАКС

Відповіді

 • 2004.03.03 | Мінор

  Шолох вимушений переховуватись закордоном.

  Цікаво, помічник Шуфрича і редактор черкаської газети, яка продалась Шуфричу і наш "козак" - це випадково не одна й та ж сама особа?
  І просвітіть мене темного, на кого натякає "УП", щодо листів Гончарова.  Радіо "Континент" закрили. Перед цим Шолоху погрожували люди Медведчука

  www.ПРАВДА.com.ua , 3.03.2004, 16:45  Трирічна боротьба за своє життя для радіо "Континент" закінчилася у вдень 3 березня 2004. Представниками "Украчастотнагляду" без рішення суду було вимкнено передавач радіостанції.

  У середу після першої години дня співробітники "Континенту" почули, що замість програм "Громадського радіо", які транслює "Континент", у ефірі пусто. Офіс компанії розташований в іншому приміщенні від радіопередавача, який розміщений у Національному університеті технології та дизайну. Туди відразу виїхали представники станції.

  На місці вони побачили міліціонерів і робітників "Укрчастотнагляду", які уже опечатували приміщення. Як стверджують на "Континенті", судового рішення їм пред'явлено не було. Єдиний папірець, на підставі якого було відключено передавач, співробітники "Континенту" у цих людей отримати не змогли. На радіостанції також повідомили, що розпочалася конфіскація техніки радіостанції.

  Як відомо, в FM-ефірі "Континенту" у Києві мовили всі західні голоси – новини служб Бі-Бі-Сі, "Польського радіо", "Німецької хвилі". Після того, як радіо "Свобода" було відмовлено у трансляції на станції "Довіра", на вони також планували перейти на "Континент".

  Сам керівник багатостраждального радіо Сергій Шолох зараз спеціально виїхав за кордон. Цей крок він пов'язує з двома подіями, які трапилися кілька днів тому.

  Шолох стверджує, що позаминулої суботи близько 19 години вечора його намагались схопити невідомі, які представились працівниками міліції і повідомили, що в них є постанова на примусовий привід на допит. Директор "Континенту" каже, що тоді йому вдалось втекти, а перед цим він переховувався.

  Інша подія трапилася минулого тижня. "Зі мною зустрілися двоє – помічник депутата Шуфрича з СДПУ(о) і мій колишній адвокат. Вони сказали, що мені кінець, якщо я запущу в ефір "Свободу". Водночас вони запропонували співпрацю – якщо я перейду на їх бік, то вони вирішать усі проблеми", - пояснив Шолох по телефону у інтерв'ю "Українській правді".

  Шолох не став називати прізвища цих людей, побоюючись судового переслідування. Водночас можна здогадатися, хто вони.

  Перший – це редактор черкаської газети. Дане видання кілька років тому була різко опозиційним, але після перемоги Шуфрича на довиборах до Верховної Ради за черкаським округом воно так само різко змінило свою позицію.

  Друга людина, яка розмовляла з Шолохом – колишня співробітниця журналістської правозахисної організації, яка виступила першим рупором листів Гончарова. Вона була звільнена після того, як виявилося, що в оприлюдненому нею листі Гончарова зникли слова про причетність Кучми до вбивства Гонгадзе.

  Зараз цих людей прийнято вважати агентами команди Медведчука в журналістському колі. Зокрема, ця сама пані балотувалася на посаду уповноваженого омбудсмена з питань свободи слова, а також створила свою громадську організацію. Яка збирається оприлюднити результати "журналістського розслідування", за результатами якого Кучма буде ніяк не причетний до вбивства Гонгадзе.

  Після цієї зустрічі Шолох виїхав до однієї з європейських країн. "Я контактую з представниками влади і прошу якось допомогти у цій ситуації навколо радіо "Континент", - зазначив він.

  Останніми тижнями "Континент" заявляв про те, що їх сигнал стали перекривати "глушилками". Як приклади вони наводять перешкоди у поширенні сигналу, зокрема під час трансляції 19 лютого репортажу "Німецької хвилі" про генерала Кравченка.

  У той же час, як повідомило "Українській правді" джерело, що побажало лишитися неназваним, від 1 березня на вежі Київського радіотелепередавального центру ввімкнено передавач на частоті 100,9 Мгц – тій самій, де мовить "Континент".

  За його словами, співробітникам даного підприємства суворо заборонено давати будь-яку інформацію з даного приводу. "Абсолютно ясно, що мета даної операції – це глушіння радіостанції "Континент". Тому що площа покриття передавача КРТПЦ при однаковій потужності більше будь-якого передавача такої ж потужності, а відтак можна з упевненістю сказати, що це найкраща глушилка в Києві", – відзначило джерело.

  Водночас у самому "Укрчастотнагляді" відкидають, що на "Континент" тиснуть через політику. "Ми, як ДАІ, зобов'язані забезпечити законність мовлення в ефірі. Практика закриття незаконних мовників – одна з задач центру", - сказав перший заступник начальника центру "Укрчастотнагляд" Павло Слободянюк агентству "Інтерфакс-Україна".

  Він також сказав, що ні про яку конфіскацію майна "Континенту" "мови бути не може". Слободянюк підкреслив, що будь-які пошуки політичного підґрунтя в діях "Укрчастотнагляду" безпідставні.

  Слободянюк пояснив, що "Укрчастотнагляд" має претензії до "Континенту", оскільки той "незаконно мовить в ефірі – в радіостанції відсутній дозвіл (ліцензія) на дану частоту".

  Як відомо, перші проблеми у радіо "Континент" з'явилися 13 квітня 2001, коли Нацрада з питань телебачення і радіомовлення визнала переможцем конкурсу на частоту "Континенту" харківську радіостанцію "Онікс", яка два роки перед цим була мертвою.

  Після цього була серія судових оскаржень рішень Нацради, під час яких "Континент" продовжував мовити на 100,9 FM. При цьому "Континент" можна було чути не у всіх районах Києва. Зараз заява керівника радіостанції Шолоха знаходиться у Європейському суді з прав людини.

  Крім того, Шолох є небезпечною для влади особою, оскільки є свідком у справі Гонгадзе. Восени минулого року він брав участь у очній ставці з заступником начальника міліцейської "наружки" Бернаком. У ньому він впізнав людину, яка за кілька місяців до його викрадення і вбивства, представившись співробітником міліції, цікавилася поведінкою Гонгадзе.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.03 | Горицвіт

   туманно якось

   Неясні юридичні підстави.
   Якщо через те, що в 2001 р. забрали ліцензію, то чого закривають саме зараз.

   Чи не повинна громадськість вчинити якісь дії? Частота – це суспільний ресурс.

   Чи звернеться Шолох з якимось закликом?

   Які саме дії? Збір підписів?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.03 | KAKTUZZ

    Re: туманно якось

    Туман розвіеться, коли Медведчука підвісять за яйця після перевиборів. Причому тут Кучмо? Воно --вже політиччний труп і керований у вісх діях Медведчуком. Але на кожного хитрож*пого завжди знайдеться ще хитріша. Тепер коли міністр економіки Кравченко у квітні поїде до США домагатися визнання України, як держави з ринковою економікою, то йому вже заготовлено такий пакет питань, що він не знатиме куди йому діватись і що то таке ринок взагалі. Бо терпець урвався стосовно створення перепон для трансляції по Україні програм радіо "Свобода" вже й на Капітолійському пагорбі.

    Доречі, а як Вам пропозиція Лазаренка провести в прямому ефірі радіо "Свобода" дикусію з Кучмою? Видно Лазаренко почуває себе в доброму гуморі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.03 | Горицвіт

     Re: туманно якось

     KAKTUZZ пише:

     > Доречі, а як Вам пропозиція Лазаренка провести в прямому ефірі радіо "Свобода" дикусію з Кучмою? Видно Лазаренко почуває себе в доброму гуморі.


     Мені так і не вдалося зловити "Свободу" на коротких хвилях. Видно, треба мати якесь спеціальне обладнання.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.04 | Dworkin

      Ловля "голосов": Это ж еще уметь надо :)

      Новые преимники хреново ловият "Свободу" на коротких волнах.
      Лчше всего брать старые советские радиолы или приемними типа "Океана". Там настройка точнее и меньше плавает.

      У меня в свое время была хорошо "пристеляна" русская "Свобода". Но уже давно не слушал за ненадобностью.

      С украинской сложнее: она транслируется не все время, а - по часам. В основном вечером часов в 8-9 по Киеву. Но слышимость хреновая: то ли передатчик хуже, то ли волны неудачные.

      Чуть не забыл. В течение дня волны меняются (особенности ионосферы Земли). Если днем "Свобода" лучше ловится на КВ1-КВ2 (старые совковые диапазоны), то вечером-ночью лучше на КВ3-КВ4. Ну и понятно, что если погода плохая или магнитные бури, то в шумах можно ничего и не выловить :)
    • 2004.03.04 | Navigator

     Лазаренка провести в прямому ефірі радіо "Свобода" дикусію з Куч

     Скоро зможуть перестукуватись з камери в камеру і про свободу, і про неволю... Невільники честі, блін. І совісті нашої епохи...
  • 2004.03.04 | знаю

   Re: Шолох вимушений переховуватись закордоном.

   Думаю УП натякує на Марію Самбур, бувший юрист ІМІ.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.04 | Мінор

    Марія Самбур погрожувала Шолоху?

    Хто з діючих журналістів (ГР, Свобода, ББС, Німецька хвиля) візьметься перевірити цю інформацію?


    знаю пише:
    > Думаю УП натякує на Марію Самбур, бувший юрист ІМІ.
  • 2004.03.05 | Сергій

   Влада кучмаків робить передвиборні "зачистки" ...

   Саме так, подивіться на активність кучмівського режиму за останній час.
   Відеороліки реставрації імеджу кучми та старої комуністичної номенклатури...
   Комуністи та СДПУ попереджають про неабияку активність заходу перед виборами і всіяко дискридитують дії спрямовані на підтримку української опозиції...
   протест проти втручання у внутрішні справи України стосовно подій довколо "політреформ" та змін до Конституції...
   Провокації типу Тузли, "Сільських вістей", І.Рибкіна та репресії стосовно опозиційних ЗМІ...
   як і попереджав Максім'як почалося підкормлення електорату, грошові подачки, постачання носіїв життєзабезпечення у райони де його не було вже багато років...
   Все це спрямовано на "зачистку" джерел негативної для режиму інформації та нейтралізації антикучмівського електорату. Кучмаки у агонії тому і роблять багато помилок. Всі 11 років правового безладу лише підтверджуються всіма процесуальними порушеннями що ми бачимо у випадку з редакцією радіо "Континент". Без Закону діють бандити. За всім цим стоїть стара комуністична система державного терору, яка непримирима до поглядів інших, неповажає особистість, а слово демократія ними вживається як лайка. Чи не так пане Кравчук, з вашою еволюцією від лідоруба до радіокерованої міни? Крім того ми бачимо схему за якою "люди режиму" опиняються поряд з нами (я і про ті дві особи що намагалися перевербувати керівника "Континенту" і про перенасичений російськими "спецами" Київ). Режим за підтримкою Росії діє на упередження. За Україну йдеться відкрита війна. Тут ми бачимо війну за її інформаційний простір.
   І все це на фоні російського сценарію президенських перегонів де альтернативу СПС (І.Хокаманда), складають комуніст М.Харітонов (з національною ідеєю - Росія для росіян), ЛДПР Малишкін (все на стадіон - "амеріка параша победа будет наша"), та представники діючого президента. Подивимося як режимні політмейкери будуть робити теж саме в Україні. А питання хто в укрінформ просторі господар стоїть вже давно, 11 років. Ось режим в черговий раз і доводить що в нашому ефірі повинні панувати лише "Рускоє радіо" та кримінальний "Шаншон" з пинциповими пшеховчиками та корчинськими.
   Дійсно аля лазаренківсько-сурківське мовлення - "заплати за газ"! А що ви з своїм "Громадським радіо" "Віддай зарплатню", "Злочинців за грати"? - ну ніякого позитиву.
   Ось такий бродкаст з маслом.

   Щоденний заСУД і поКАРАння комунобандитському режиму кучмаків!
 • 2004.03.03 | Горицвіт

  "Континент" це ще й явище серед музичних FM

  Може, хто не знає. Континент – єдина (після закриття Радіо Рокс) в Києві радіостанція, яка передавала пристойну музику.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.03 | ziggy_freud

   Отакі в нас Хвормати :-(

   Горицвіт пише:
   > Може, хто не знає. Континент – єдина (після закриття Радіо Рокс) в Києві радіостанція, яка передавала пристойну музику.

   Повністю згоден. Музика на "Континенті" позитивно відрізнялась від репертуару решти FMок. Дуже погано, якщо і далі доведеться писати про К. у минулому часі. Континент навряд збере 1,5 мільйони підписів проти свого закриття, як Сільські Вісті. Але якусь кількість збере.

   Я теж свій поставлю. Як дискримінований рагулями любитель джазу.

   Найближчим часом прогнозую збільшення попиту на довгохвильові приймачі. Бо в УКХ-діапазоні ловити все менше й менше.
 • 2004.03.04 | Dworkin

  Бл*! И все такие спокойные-спокойные!

  Да тут пора браться за булыжники и закидывать Укрчастотнадзор гнилыми яйцами!

  А все сидят, и рассуждают - формат, не формат. В Чехии уже ДЕСЯТКИ ТЫСЯЧ людей были бы уже на центральной площади.

  Или вы не слышали:

  "Душу й тіло ми положим за нашу "Свободу"!.."

  !!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.04 | boka

   давайте! хоч завтра!

   просто нема слів! які суки!
   просто дико образливо!

   давайте щось робити.
  • 2004.03.04 | КП8416

   Та де там у ср*аці "спокойные"!!!!

   Це була єдина ФМ-радіостанція, яку я слухав - після того, як скацапіло радіо-люкс. А тепер? ФМ діапазон цілком кацапський, крім майже добитого деркачевою "Ерою" "Променя". Мені пів дня тіпало, коли я почув про "Континент". От перестануть руки трястися зі злості - сяду за паяльник варганити глушилку для шансонів. А ФМ (фріквенсі модулейшн) перейменовую в ЧМ (частотна модуляця). КуЧМ. Що ще робити?!?!?! Смерть сукам! Смерть!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.04 | boka

    КП, я теж радіоаматор, може щось допомогти? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.04 | КП8416

     Допоможіть!

     Бо я ніякий не радіоаматор. Паяв учора цілий вечір схему, яку тут хтось давав - і нічого не вийшло. Тільки стола пропалив. Хто може зробити таку глушилку? Куплю.
   • 2004.03.04 | Dworkin

    Тю, народ! Подход у вас неправильный!

    Закрытие "Континетна" - это не воспрос любви-нелюбви к шансону или московской попсе!

    Это ЗАКРЫТИЕ независимого СМИ по ПОЛИТИЧЕСКИМ МОТИВАМ!
    Это прецеднт совершенно ДРУГОГО УРОВНЯ!

    Если хотите - это аналог УБИЙСТВА ГОНГАДЗЕ!

    Тут "ответка" должны быть максимально жесткой со всех уровней гражданского общества!
  • 2004.03.04 | volodymyr_dragan@hotmail.com

   Re: Душу й тіло...

   А в мене щодо "Свободи" склалась інша музична асоціація. В передачі "Україна регіональна" музичною заставкою служить фрагмент пісні "Nothing to Lose" прог-рокової команди UK. Невже й дійсно?...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.04 | Горе без мене

    Re: Душу й тіло...

    збайдужіли всі ми, лише можемо говорити, слегка коментуючи події, а далі що ? на краще можна почути відповідь- а що ми можемо зробити? ну подав Шолох кудись заяву почекаємо чим американці, як захистини демократії нам допоможуть, а вони "дурні американці" (прошу вибачення за слово. але ми інколи так характеризуємо їх доступність і простоту висловлювань) дивуються, чому ми самі такі мудрі і красиві сидимо в цьому лайні. СИДИМО і нічого не робимо ,подобається мабуть!!!
 • 2004.03.04 | boka

  а хто знає, що з "Радіо Рокс"? ніби сьогодні мали ввімкнути (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.04 | Dworkin

   Томенко сегодня в ВР сказал, что еещ не включили (-)

 • 2004.03.04 | Горицвіт

  арештовані співробітники?

  Associated Press повідомляє про двох арештованих, один з яких Oleksander Demidev.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.04 | Михайло Свистович

   Re: я ж про це писав

   Їх Луценко вчора витягнув. І було їх не двоє, а троє.
 • 2004.03.04 | Vadym Gladchuk

  Re: У радiо "Континент" конфiскували радiопередавач

  Чому "Майданівці" не організовуть якусь акцію протесту ???!!! Робіть же щось! Нас же поодинці "замочать" бандити від політики :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.04 | Dworkin

   Да я сам фигею! Свобода слова не нужна никому, видимо даже...

   ....даже на Майдане :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.04 | Михайло Свистович

    Re: не треба фигеть. Треба взяти безпосередню участь. І не лише

    в якості статиста. Пізніше напишу подробиці, як виясню всі деталі, бо я відповідаю там лише за два напрямки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.04 | Михайло Свистович

   Re: У радiо "Континент" конфiскували радiопередавач

   Vadym Gladchuk пише:
   > Чому "Майданівці" не організовуть якусь акцію протесту ???!!!

   Організовують. І не тільки майданівці. Були б бажаючі взяти участь.
 • 2004.03.04 | Dworkin

  Вы разве не понимаете, что это ПРЕЦЕДЕНТ?!

  "Континент" пытались закрыть очень давно, еще со времен "кассетного" скандала. И на "Свободу" тоже наезжали. Но раньше еще какой-то баланс сил был. То звонки из Госдепа, то из Европы еще как-то отдергивали нашу власть.

  Но сейчас это просто ВОДОРАЗДЕЛ!
  А заодно и ПРОВЕРКА НАРОДА на пофтгизм.

  Если сейчас ничего не сделать, то через месяц закроют "5й канал". А еще через месяц начнутся массовые аресты оппозиции и погроммы штаб квартирир и непревительственных организаций!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.03.04 | Dworkin

  Как достать УкрЧастотНагляд:

  Официальный сайт и контакты:
  http://www.ucrf.gov.ua/contact/

  Адрес:
  м. Київ, Проспект Перемоги, 15-й км.

  Тел. (044) 422-81-03
  Галушко Тетяна Вікторівна
  (референт начальника)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.04 | Dworkin

   Идея! А давайте им позвоним? :)

   Ну подумаешь 300-500 тел. звонков с просьбой "записаться на прием к начальницу по вопросу радио Континент"... Это ж соершенно никакое не хулиганство :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.04 | Михайло Свистович

    Re: Накидайте листівку форматом А5 великими літерами

    З коротким закликом, причинами та з тим. що треба робити (подзвонити, записатися на прийом).

    Всі, хто може, роздрукує, роздамо її народу 9 березня біля пам"ятнику Шевченка. 3-5 тис. народу там буде.
 • 2004.03.04 | Тестер

  Re: А хто може толком розповісти, чи вказати

  де можна прочитати закони та положення про радіо та теле частоти та їх розподіл.
  І ще одне. По якій такій причині конфіскація передавача.
  Памятаю при совку конфісковували кадебісти, а тепер...
  На якій підставі без рішення суду. Кому належало те майно.
  Чи орендувалось "Континентом".
  Як вони три роки віщали?...
  Чому Шолох втік за кордон?
 • 2004.03.04 | Franko

  Я не київський!!! Тому пропоную!!!

  Хай хтось із Майданівців чи будь-хто із відвідувачів форуму, напише: шановні панове, пропоную в такий-то день в таку-то годину зібратися і пікетувати нацраду, чи whatever applicable! За цей час заагітувати якомога більшу кількість друзів і незнайомих! Адмінгрупа поставить це на першу сторінку!

  Бля, ну бо хоч якось треба буде на це відреагувати!!! (У Львові відреагують!) Мене теж дивує що всі мовчки стискають кулаки біля моніторів...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.04 | Михайло Свистович

   Re: Я не київський!!! Тому пропоную!!!

   Franko пише:
   >
   > Мене теж дивує що всі мовчки стискають кулаки біля моніторів...

   Не всі.
   Не мовчки.
   Не стискають.

   Скоро напишу.
 • 2004.03.04 | DevRand

  голосно: , ДРУЗІ! ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

  навіяно вашими дискусіями у цій гілці

  http://maidan.org.ua/n/free/1078396621

  спешіал сенкс то Дворкін
 • 2004.03.04 | S@nya

  Офіційне повідомлення "Укрчастотнагляд" щодо "Радіо Континент"

  Офіційне повідомлення Центру "Укрчастотнагляд" щодо припинення мовлення ТОВ "Центр засобів масової інформації "МЕДІА-ЦЕНТР" (позивні "Радіо Континент")

  У м. Києві в порушення чинного Закону України "Про телебачення і радіомовлення" здійснювало мовлення ТОВ "Центр засобів масової інформації "МЕДІА-ЦЕНТР" (позивні "Радіо Континент"), яке діяло на підставі виданої Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення ліцензії НР № 0063 від 25.10.95 на право мовлення на частоті 100,9 МГц у м. Києві, термін дії якої закінчився 25.10.2000.

  За зверненням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 02.03.04 № 17/297 Центр "Укрчастотнагляд" у відповідності до чинного законодавства та на підставі повноважень, наданих йому Законом України "Про радіочастотний ресурс України" припинив 03.03.04 використання радіомовного передавача ТОВ "Центр засобів масової інформації "МЕДІА-ЦЕНТР". Складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 146 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

  Працівниками органів МВС на підставі "Інструкції про порядок взаємодії Державної інспекції електрозв'язку України та її регіональних підрозділів і органів внутрішніх справ України щодо запобігання порушення законодавства у галузі зв'язку, у сфері інформатизації та використання радіочастотного ресурсу", затвердженої спільним наказом Держкомзв'язку та МВС від 25.11.02 № 223/1205 та зареєстрованої Мін'юстом України 13.12.02 за № 968/7256 вилучені окремі блоки передавача та складено протокол вилучення.

  Матеріали про адміністративне правопорушення будуть у встановленому порядку передані до суду.


  http://www.ucrf.gov.ua/news/rel/Kontinent-04032004.shtml
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.04 | KAKTUZZ

   В.Медведчук в чорному списку міжнародного співтовариства!

   Міжнародеа федерація Журналістів напрвила лист до ООН з цитатою Директора Радіо "Континент" Шолоха про погрози на його адресу людей з оточення Глави адміністрації Президента України В. Медведчука.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.04 | ilia25

    Теж мені новина!.. Де опозиція?

    Втім питання риторичне. Опозиція (навіть та, що тоді насмілювалась себе такою називати) з 2001-го року привчає народ, що йому треба сидіти і мовчати у тряпочку, щоб вона могла сконцентруватись на прередвиборчій компанії.

    Якщо не словами привчає, то ділами. А про нинішнього ватажка взагалі мова не йде. Так що ви могли б уже і звикнути.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.04 | Михайло Свистович

     Re: Там де і народ.

     Опозиція організовує акцію протесту 9 березня. Народ навіть на цьому на форумі щось не сильно відгукується. В інтернеті, мабуть, цікавіше.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.04 | ilia25

      Дійсно, це великий прогрес порівнюючи з тим, що було раніше

      Те, що опозиційні партії здатні об"єднуватись коли треба, та проводити акції протесту коли треба -- це великий крок вперед. Краще пізно, аніж ніколи.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.05 | SpokusXalepniy

       Кто бы спрашивал об оппозиции, а твоя бы - молчала.

       ilia25 пише:
       > Те, що опозиційні партії здатні об"єднуватись коли треба, та проводити акції протесту коли треба -- це великий крок вперед. Краще пізно, аніж ніколи.

       Оппозиция по рекомендации Мороза обняла голову руками и думает как нам обустроить Украину путем поэтапного введения парламентско-президентского правления. Не за горами 2006-ой год. К тому времени надо выработать массу рекомендаций.
       Помните, диалог Юли с Морозом на "Свободе"? Она говорит, что надо с булыжниками выходить, а Мороз - надо, как Ленин в финском разливе, сначала написать апрельские тезисы,... ну, потом - декабрьские...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.05 | ilia25

        При чем здесь политреформа?

        То, что у Юли разногласия с Морозом по политреформе не означает, что у них есть разногласия относительно необходимости защищать свободу слова.

        Хотя я могу поверить, что вам это слишком сложно понять.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua