МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Віктор Ющенко ніколи не зустрічався ані з Рибкіним, ані з Березовським

03/04/2004 | Майдан-ІНФОРМ
“Скандал довкола візиту в Київ кандидата в президенти Росії Івана Рибкіна носить яскраво виражений провокативний характер,” – переконаний Віктор Ющенко. “Я ніколи не зустрічався ані з Рибкіним, ані з Березовським. Більше того, я навіть не мав з ними телефонних розмов,” – наголосив він.

Відповідаючи на питання парламентських журналістів, чи зустрічалися народні депутати – члени фракції “Наша Україна” з Іваном Рибкіним, Ющенко заявив: “Я не можу відповідати за приватні зустрічі 100 народних депутатів, які входять до складу фракції. Я ніколи не ставив собі за мету обмежувати спілкування представників законодавчого органу”.

Відповіді

  • 2004.03.04 | Предсказамус

    Кому от этого легче?

    > Відповідаючи на питання парламентських журналістів, чи зустрічалися народні депутати – члени фракції “Наша Україна” з Іваном Рибкіним, Ющенко заявив: “Я не можу відповідати за приватні зустрічі 100 народних депутатів, які входять до складу фракції. Я ніколи не ставив собі за мету обмежувати спілкування представників законодавчого органу”.
    Либо НУ - команда, тогда командир отвечает за все. Либо это сброд, тогда зачем он нужен Ющенко? Не Тарасу Черноволу, а самому Ющенко пора из НУ выходить, пока не поздно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".