МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

у відмові "ІСД" по Huta Czesto"винна" польська служба безпеки?!

03/04/2004 | Vadym Gladchuk
Вирішальну роль у відмові "ІСД" на конкурсі по Huta Czestochowa відіграла думка польської служби безпеки – "Rzeczpospolita"
[04.03.2004 17:00]


Вирішальну роль у визначенні переможця конкурсу з приватизації металургійного комбінату Huta Czкstochowa (Польща) відіграла думка польської служби безпеки (ABW, Agencji Bezpieczenstwa Wewnętrznego). Про це повідомляє польська газета "Rzeczpospolita" з посиланням на джерело, яке побажало залитися неназваним.

Як повідомляє газета, ABW проінформувала канцелярію польського прем'єр-міністра Лешека МІЛЛЕРА, міністерства економіки і держмайна Польщі про те, що українська корпорація підозрюється в "неясному походженні капіталу, неясній структурі холдингу, у відмиванні грошей". ABW також підозрює “ІСД” у зв'язку з росіянами.

Водночас газета повідомляє, що в самій ABW не підтвердили і не захотіли якось прокоментувати дану інформацію.

При цьому, за даними “Rzeczpospolita”, представник ІСД у Польщі Костянтин ЛИТВИНОВ спростував повідомлення ABW. За його словами, „ІСД - це солідна фірма, яка не приховує ні своєї структури, ні джерел походження капіталу".

Довідка УНІАН. Вже більше тижня триває скандал навколо тендеру за визначенням інвестора для польського меткомбінату Huta Czestochowa, основними учасниками якого були українська корпорація “Індустріальний союз Донбасу” і міжнародний концерн LNM.

20 лютого ц.р. польські ЗМІ повідомили з посиланням на керівника Міністерства держмайна Польщі З.КАНЄВСЬКОГО, що LNM вибрана стратегічним інвестором польського металургійного заводу Huta Czestochowa. Після оприлюднення в українських ЗМІ цієї інформації, прес-служба корпорації "Індустріальний союз Донбасу" поширила заяву, в якій поставила під сумнів об'єктивність результатів тендеру і вимагає офіційної інформації. В ІСД наполягають, що спочатку перемогу було віддано українській корпорації, проте згодом з незрозумілих причин рішення було змінене.
UNIAN


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua