МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЯК КОМАНДА ТОПИТЬ ЮЩЕНКА

03/05/2004 | СЕМЕН
Відвідування Рибкіним Києва, зустріч з Масхадовим, яка не відбувалася, і взагалі вся ця історія може бути фатальною для президентських амбіцій Ющенка.

Ющенко може любити або не любити Росію, президента Путіна – це його приватна справа як українського політика. Але коли люди з його найближчого оточення – начальник штабу Бессмертний і Давид Жванія – беруть участь в організації інсценування викрадення Рибкіна і особисто виконують прохання за проханням Бориса Березовського, то хіба це вчинок політика, який всерйоз розраховує на успіх в президентських виборах? Але є більш серйозне питання до пана Ющенка.

Виконуючи завдання Березовського, «Наша Україна» взяла участь в організації зустрічі Рибкіна, яка не відбулася, з лідером чеченських сепаратистів – Асланом Масхадовим, у якого на совісті «Норд-Ост», теракти в Чечні, Дагестані, московському метро. Значить, виходить, що у Рибкіна своїх виходів на Масхадова немає, а в «правої руки» Ющенка Жванії – цей терорист знаходиться буквально на кнопці?


Залишається три варіанти. Або Ющенко – ворог, і керівник його штабу діяв за його схвалення. Або Ющенко – дурень, і не розуміє, що означає дружба з терористом, який перебуває в міжнародному розшуку. Або Ющенко – безвідповідальний політик, який не знає, чим займаються його депутати. В останньому випадку це сигнал не тільки для Росії, але й для України, оскільки діяти і брати відповідальність на себе – основне завдання політика.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".