МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Розгляд справи "Голосу України" перенесено на 12 березня, 14-00

03/05/2004 | Майдан-ІНФОРМ
На засідання прийшло багато людей і судді (під головуванням п. Шиманського) ймовірно побоялися знищувати газету в присутності такої кількості свідків. Це - традиція.


Це - традиція. Коли з"являється преса, або видно, що "втиху" винести рішення не вдасться, судді відкладають винесення рішення.

12 березня, в 14-00 розгляд буде продовжено
передісторія:

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації 3 березня ц. р. було заслухано інформацію головного редактора газети “Голос України” з приводу судового процесу за позовом компанії “ТНК-Україна” до видання та журналіста Сергія Лавринюка.

Як відомо, 10 грудня минулого року Дарницький районний суд м. Києва задовольнив позов до редакції газети та журналіста С.Лавринюка, зобов’язавши відповідачів відшкодувати “ТНК-Україна-Інвест” по 238 тис. 500 гривень та по 23 тис. 850 гривень державного мита з кожного. При цьому суд порушив основоположні принципи судочинства.

Тому члени Комітету одностайно вирішили звернутися до Голови Верховного Суду України, Генерального прокурора України, негайно втрутитись у цю справу і відновити справедливість, оскільки газета Верховної Ради України безпідставно потрапляє у надзвичайно складну фінансову ситуацію, а журналіст просто неспроможний сплатити таку суму відповідно до рішення Дарницького районного суду, яке викликає в громадськості журналістських великий сумнів і тривогу.

Крім того, Комітет ухвалив рішення звернутися листом до спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації щодо перевірки законності приватизації ВАТ "Линос", з приводу чого й були публікації в газеті “Голос України”.

Відповіді

 • 2004.03.06 | Кобзар

  12 березня під судом буде 5000чоловік і всі журналісти!

  Скільки ця кацапська бичва буде знущатися з українців!
 • 2004.03.06 | Чучхе

  )))))))

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > > Як відомо, 10 грудня минулого року Дарницький районний суд м. Києва задовольнив позов до редакції газети та журналіста С.Лавринюка, зобов’язавши відповідачів відшкодувати “ТНК-Україна-Інвест” по 238 тис. 500 гривень та по 23 тис. 850 гривень державного мита з кожного. При цьому суд порушив основоположні принципи судочинства.


  Я сподіваюсь, що це не журналісти підклали днями в той суд бомбу?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.06 | Тетяна Монтян

   Re: )))))))

   Чучхе пише:
   > Майдан-ІНФОРМ пише:
   > > > Як відомо, 10 грудня минулого року Дарницький районний суд м. Києва задовольнив позов до редакції газети та журналіста С.Лавринюка, зобов’язавши відповідачів відшкодувати “ТНК-Україна-Інвест” по 238 тис. 500 гривень та по 23 тис. 850 гривень державного мита з кожного. При цьому суд порушив основоположні принципи судочинства.
   >
   >
   > Я сподіваюсь, що це не журналісти підклали днями в той суд бомбу?

   Ні. Це зробила, можливо, я, ;): а також ще ...надцять громадян, яких, дуплили, дуплять та будуть дуплити в усіх українських судах :fou:
   Стіни суду не витримали та обвалились під хвилями нашого праведного гніву, а менти кажуть, що це були 4 кг тротилу в унітазі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua