МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Комісар (Жюв?) проти Фантомаса (Кучми?) ???

03/05/2004 | Navigator
Кучма заявив нещодавно, що не бачить з Тузлою ніяких проблем. Цікаво, що посторонні комісари проблему бачать. Всі питання, що виникають в цьому звязку, винесені в заголовок.
Даю свою відповідь :"Мабуть, він таки Фантомас..."

http://www.radiosvoboda.org/
Метою нещодавньої поїздки до України комісара Європейського союзу з зовнішніх відносин Криса Паттена було, серед іншого, зібрати інформацію про російське будівництво суперечливої дамби до українського острова Тузла, повідомлено в четвер у Брюселі

Європейський союз і далі занепокоєний цією справою, заявив речник Паттена Дієго де Охеда: «Не варто й казати, що Європейський союз підтримує не тільки незалежність України, а й її територіяльну цілісність, і в зв’язку з цим трохи дивує, що так скоро після підписання планів започаткувати так званий єдиний економічний простір між Україною, Росією й іще двома країнами одна зі сторін вдається до односторонніх дій, що їх інша сторона сприйняла як загрозу».

Але, нагадав речник ЄС із зовнішньополітичних питань, Євросоюз і далі ставиться до суперечки як до «двостороннього питання» між Україною й Росією, що її ці країни мають розв’язати самі в перебігу «конструктивних дискусій».

Інший урядовець ЄС, що не бажав бути названий, до цього додав, що Європейський союз уважає острів Тузла частиною України.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua