МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Одному з унсовців скорочено термін ув'язнення

03/06/2004 | ANDERSEN
Одному з унсовців скорочено термін ув'язнення


У четвер, 4 березня відбулося засідання Верховного суду України у справі “9 березня”. На засіданні суду з членів УНА-УНСО які і є об’єктами політичних переслідувань, був лише Народний депутат України, Голова УНСО Андрій Шкіль. Також були присутні: Народний депутат, заступник голови “Батьківщини” Степан Хмара та адвокати у справі – Микола Янко та Євген Ніколенко.

Після короткого, півгодинного зачитування справи судді вислухали адвокатів і видалилися до нарадчої кімнати. За двадцять хвилин пролунав вирок Верховного суду: “…задовольнити касаційну скаргу адвоката Янка задовольнити частково. Скоротити термін відбування покарання М.Карпюку на 2 роки 6 місяців.”

Ніхто більшого й не очікував від суду який виносить вироки іменем режиму. Режим садив за ґрати українських патріотів і не йому їх виправдовувати. Від Кучми цього ніхто й не очікує.

Нагадаємо, що зараз за ґратами перебуває 4 унсовців: Сергій Гальчик та Володимир Горощук - звільняються відповідно 12 та 13 березня, Ігор Мазур (Тополя) – звільняється 25 березня та Микола Карпюк дата звільнення котрого уточнюється у зв’язку із винесеним вироком Верховного суду.


УНСО-інформ


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua