МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи є потреба сьогодні створювати нову УПА?

03/06/2004 | Володимир
На превеликий жаль, я виявився повністю правим - з усіх точок зору: і про те, що ВСІ злочинні і непатріотичні елементи об"єдналися проти пана Ющенка; для цього комуно-олігархічний режим відверто антиконституційним шляхом проштовхує куЧМОвсько-медведчекістську псевдореформу; і про Мороза, хоча більше про нього писав пан Максим"як; і нарешті про те, що давно вже настав час або починати масові вуличні заворушення, або емігрувати, тому що парламентаризм в Україні фактично знищений. Отже, ВСІ, ХТО НЕ ВВАЖАЄ СЕБЕ РАБОМ, - НА БАРИКАДИ! ПОВСТАНЬ УКРАЇНА! Прийшов час націонал-антикомуністичній революції!!!

Відповіді

 • 2004.03.06 | Михайло Свистович

  Re: Не потрібна (-)

  Володимир пише:
  > На превеликий жаль, я виявився повністю правим - з усіх точок зору: і про те, що ВСІ злочинні і непатріотичні елементи об"єдналися проти пана Ющенка; для цього комуно-олігархічний режим відверто антиконституційним шляхом проштовхує куЧМОвсько-медведчекістську псевдореформу; і про Мороза, хоча більше про нього писав пан Максим"як; і нарешті про те, що давно вже настав час або починати масові вуличні заворушення, або емігрувати, тому що парламентаризм в Україні фактично знищений. Отже, ВСІ, ХТО НЕ ВВАЖАЄ СЕБЕ РАБОМ, - НА БАРИКАДИ! ПОВСТАНЬ УКРАЇНА! Прийшов час націонал-антикомуністичній революції!!!

  У Вас манія величі і нестримання слів. Може наведете тут на свою користь хоч одну дію в реалі, а не на інтернет-форумі? ;)

  Ви навіть під різноманітними листами на першій сторінці "забулися" вказати своє прізвище та місце роботи (навчання) ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua