МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Суслов міг би пишатись,

03/08/2004 | СЕМЕН
яке він виховав "гомосовьєтікус".
Особа яка святкує 23 февраля як день совітської армії, та 8 березня.


Віктор Ющенко: Хочу висловити слова своєї поваги та визнання всім, хто має безцінне життєве призначення - бути Жінкою
05-03-04 18:00


“Милі жінки!


За традицією березень розпочинається жіночим святом, яке приносить у кожний дім, кожний трудовий колектив тепло і світло. Неможливо уявити його без квітів і подарунків для наших жінок – кращих у світі бабусь і матерів, дружин і доньок, коханих і наречених. У цей день я хочу висловити слова своєї поваги та визнання всім, хто має безцінне життєве призначення - бути Жінкою.


Ви, сучасні жінки, живете у чоловічому світі і навчились грати за його непростими правилами. Ви вмієте перемагати, досягати бажаного, на рівних конкурувати з нами. За це ми шануємо і цінуємо вас ще більше! Проте я впевнений: якою б самодостатньою не була жінка – її природа завжди вимагатиме чоловічої любові і ніжності, захисту і опіки. Даруйте нам за те, що винагорода за вашу красу та шляхетність, інколи, буває надто скромною. Дуже хочу, щоб кожна з вас могла обпертися на вірне чоловіче плече, була коханою та бажаною, відчувала свою значущість і незамінність!


Ви маєте знати, що ми, чоловіки, також не можемо обійтися без жіночої уваги і підтримки. Поруч з вами ми стаємо сильнішими, мудрішими, благороднішими. Свої перемоги ми присвячуємо вам і досягаємо їх з вашою допомогою. Взаємозалежність жінки та чоловіка одвічна. Без неї земне життя втратило б свій сенс”, - йдеться у привітанні лідера “Нашої України”.


“Жінка народжує дитину, продовжує рід, виводить в люди дітей. Чи має наша жінка все необхідне для виконання цієї високої місії? Знаю - в цей святковий день ви раді поздоровленням, але навіть найкращі слова не змусять вас забути про повсякденні турботи. Короткою буде радість тих з вас, чиї діти та не мають достатку, гідного харчування, лікування, освіти. Терпіння завжди було притаманно українській жінці. Але воно не може бути більшим за бажання мати гідне життя, бачити свої родини щасливими, бути спокійними за їх майбутнє. Я на боці тих жінок, які сьогодні сповнені рішучості, відстоюють свої права і права своїх дітей, прагнуть змінити життя на краще. Переконаний, спільними зусиллями ми зможемо це зробити!


Дуже хочу, щоб ви, дорогі жінки, хотіли і могли бути добрими і люблячими, красивими і щасливими. Адже буде щасливою жінка – буде щасливою і наша Україна”, - йдеться у привітанні.

Прес-служба "Нашої України"

Відповіді

  • 2004.03.08 | СТ

    Стосовно 8 Березня, то

    це просто ще один привід для пиятики. Жінкам хочеться, щоб ще один день, крім іменин, Валентина на них звернули увагу. А св"ят вже нинішня влада стільки насотворила, що алкогольна промисловість має багато роботи. П"ють же до безтями. До речі, мабуть Кучма для цьго тих св"ят і понапридумував. Щоб пили і не думали ні про що.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua