МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Н.Томенко: "Нахабство влади є наслідком неорганізованості журналістів

03/10/2004 | Майдан-ІНФОРМ
"Я переконаний, що рівень цинізму і нахабства влади прямо пропорційний слабості і неорганізованості дій журналістів, опозиціям і суспільства Як тільки ці контрдії стануть набагато більш жорсткими і більш організованими, тоді цього нахабства і цинізму у влади стане менше", - відмітив учора Микола Томенко в ефірі "Вечірньої Свободи".

"Я вірю в те, що міжнародні організації будуть принциповими по відношенню до незаконних дій нашої влади. Але все-таки доля демократії в Україні залежить виключно від нашого народу і від тих політиків, які претендують на те, щоб представляти інтереси цього народу", - заявив народний депутат.

Як повідомляє прес-служба "Нашої України", з його слів, "діюча влада, напевно, когось боїться, кимсь нехтує, а когось “дістає” податковими перевірками, щоб знищити. На жаль, влада сьогодні дуже професіонально займається зачисткою інформаційного простору і для цього вона дуже добре підготувалася, оскільки проти кожного ЗМІ застосовується індивідуальна схема роботи".
Тому, на думку Н.Томенко, "опозиція може виграти тільки двома речами: своїм розумом і ногами, якими вона повинна обійти всю Україну і донести правду до громадян".

Відповіді

 • 2004.03.10 | Navigator

  Re: Н.Томенко: "Нахабство влади є наслідком неорганізованості журналі

  Re: влада сьогодні дуже професіонально займається зачисткою інформаційного простору

  Точніше було б оцінити дії влади як цинічні.
  Останнім професіоналом в справі зачистки медіапростору був Сталін. Всі інші, як і вищепереліковані - жалюгідні епігони. :)

  Re: Я переконаний, що рівень цинізму і нахабства влади прямо пропорційний слабості і неорганізованості дій журналістів, опозиціям і суспільства Як тільки ці контрдії стануть набагато більш жорсткими і більш організованими, тоді цього нахабства і цинізму у влади стане менше"

  Ну розуміють же правильно - і ми розуміємо! Двох днів загальноукраїнського страйку досить, щоб режим впав. Чому так легко сказати і так тяжко зробити навіть найочевидніші речі? :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".