МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Анонс: Форум громадських правозахисних організацій України „Права люди

03/10/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Рада українських правозахисних організацій та Чернігівський громадський комітет захисту прав людини за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" проводять у місті Києві 31 березня - 1 квітня 2004 року Перший Форум громадських правозахисних організацій України "Права людини на виборах".

Цей захід проводиться з метою обговорення та визначення напрямів спільної діяльності громадських правозахисних організацій під час виборчої кампанії 2004 року, а також вироблення стратегії співпраці правозахисних організацій на найближчий рік.

В рамках Форуму відбудуться пленарне засідання, організована зустріч тематичних робочих груп для обговорення шляхів співпраці та методик реалізації мережевих проектів, відбудеться виставка громадських правозахисних організацій України, а також презентація донорських програм для правозахисних організацій.

У роботі Форуму візьмуть участь понад 150 представників громадських правозахисних організацій з усіх регіонів України, міжнародні консультанти та представники: донорських організацій, дипломатичного корпусу, партнерських структур з країн Центральної та Східної Європи, а також закордонні громадські діячі, гості та журналісти.

Керуючись наміром забезпечити якнайширше представництво громадських правозахисних організацій з усіх регіонів України, Оргкомітет Форуму оголошує відкритий конкурс на участь у ньому. Детальніше - на сайті www.rupor.org .

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтесь до:

Вікторія Онищенко
press@rupor.org
тел: +380 67 2091772


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua