МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вадим Гладчук: “Кияни мають бути вдячні Леоніду Кучмі" :)

03/11/2004 | vmo1
Вадим Гладчук: “Кияни мають бути вдячні Леоніду Кучмі та Олександру Лавріновичу за стабільні ціни на проїзд у столичному громадському транспорті”

Саме Президент України, перебуваючи з діловою поїздкою у Харкові, першим заявив про неприпустимість та незаконність підвищення цін на проїзд у громадському транспорті. Зразу же на тверду позицію Гаранта Конституції відреагував “губернатор” Харківщини - Євген Кушнарьов, заявивши про відмову чиновників регіону піднімати тарифи на проїзд у метро.
Цікавою, але як завжди передбачуваною стала реакція столичного мера – пенсіонера Олександра Омельченка, що хотів будь – якою ціною вдвічі підняти проїзд для киян. Омельченко традиційно розповів журналістам так би мовити про “свій особливий статус” у цій державі на негайно передав намальоване розпорядження до структур Міністерства Юстиції України. Наглість та зухвалість столичного керівництва, яке не могли втримати щоденні пікети та зібрані понад 12 тисяч підписів киян проти зростання цін Всеукраїнським молодіжним об’єднанням “Молодь – надія України” зупинив фаховий підхід Міністерства Юстиції України, що справедливо визнало антинародне розпорядження Олександра Омельченка незаконним.
За словами лідера Всеукраїнського молодіжного об’єднання “Молодь – надія України” Вадима Гладчука, “кияни мають бути вдячні Леоніду Кучмі та Олександру Лавріновичу за стабільні ціни на проїзд у столичному громадському транспорті”.

Відповіді

 • 2004.03.11 | vmo

  ВЛАСТИ КИЕВА ПОЛУЧИЛИ ОТКАЗ

  НАДО ЖЕ!
  ВЛАСТИ КИЕВА ПОЛУЧИЛИ ОТКАЗ
  на повышение тарифов за проезд
  Александр МАРУЩАК "Сегодня"


  Страсти вокруг подорожания проезда набирают обороты. А именно: несколько дней назад столичные власти отправили на регистрацию проект распоряжения о повышении цен на проезд в гортранспорте. Утром во вторник некоторые информагентства передали сообщение пресс-службы Министерства об отказе в регистрации. Затем появилось опровержение, мол, информация не отвечает действительности. Что самое интересное, вечером того же дня в редакцию "Сегодня" поступил пресс-релиз -- главное управление юстиции столицы таки отказало властям Киева.

  Напомним: ранее Антимонопольный комитет Украины выступил с заявлением о том, что повышение тарифов в городском транспорте столицы не обосновано по ряду причин. Тогда предлагалось увеличить стоимость жетона на метро до 1 гривни, а талончика в троллейбусах, трамваях и автобусах -- до 75 копеек (но 1 гривня, если билет куплен у кондуктора). Городские власти, в свою очередь, назвали заявления АМКУ не обоснованными, и киевскому мэру начали поступать письма профсоюзов транспортников с требованием увеличения платы за проезд. Вскоре заговорили о новом варианте подорожания (до 80 копеек в метро и наземном транспорте), названном, кстати, минимальным, который и был направлен в начале марта на регистрацию.

  И вот окончательный ответ. Пресс-служба Министерства юстиции Украины, ссылаясь на слова замминистра юстиции Украины Лидии Горбуновой, сообщает, что столичное управление юстиции не зарегистрировало распоряжения от 2 марта 2004 года "Об установлении тарифов на перевозку пассажиров и стоимости проездных билетов на проезд в городском транспорте, работающем в обычном режиме движения". В своем решении относительно отказа в регистрации Минюст отметил, что городской голова Александр Омельченко превысил свою компетенцию и не учел норм действующего законодательства.

  За комментарием мы обратились к Василию Метерчуку, пресс-секретарю киевского головы:

  -- Думаю, Александр Александрович в ближайшее время сам сделает заявление по этому поводу. Я лично не знаком с "вердиктом". Но если в нем идет речь о том, что причина отказа -- в нарушении норм действующего законодательства, почему не указано, каких именно?

  Кстати, в главном управлении юстиции столицы отказались комментировать ситуацию, сославшись на занятость руководства.

  ТЕМ ВРЕМЕНЕМ

  Председатель госадминистрации Харьковской области Евгений Кушнарев отложил запланированное ранее повышение платы за проезд в метрополитене (с 50 до 70 коп.). Это решение Кушнарев принял после заседания рабочей группы относительно тарифов в метро, которая рекомендовала Харьковскому метрополитену принять меры по увеличению доходов от предоставления торговых мест на территории "подземки", а также от размещения рекламы. Словом, резервы, которые предложил отыскать Президент Украины на недавней пресс-конференции в Харькове, найдены. Глава государства советовал и Киеву поискать резервы, категорически высказавшись против повышение цен на проезд.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.11 | Vadym Gladchuk

   Re: ВЛАСТИ КИЕВА ПОЛУЧИЛИ ОТКАЗ

   Поздоровляю всіх! Спільними зусиллями чи не всіх політичних сил що насправді чи удавано виступали проти зростання цін Омельченко розбито як шведа під Полтавою!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
   Сподіваюся що мер - пенсіонер надовго забуде як лізти у гаманці киян з двохкратним підвищенням цін.
   А може ще скоро ми побачимо як керівництво "Єдності" стоїть у черзі біля Лукьянівського СІЗО, щоб передати передачу дорогому Сан Саничу :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.11 | Franko

    Re: ВЛАСТИ КИЕВА ПОЛУЧИЛИ ОТКАЗ

    Це все тішить. Але чому мені здається, що інтереси киян ніяк реально не фігурують в даному протистоянні?..
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.11 | Vadym Gladchuk

     Re: ВЛАСТИ КИЕВА ПОЛУЧИЛИ ОТКАЗ

     Ви праві. Але нас з Вами інтереси киян то турбують :)
   • 2004.03.14 | васяня

    як шведа під Полтавою ???

    Поздоровляю всіх! Спільними зусиллями чи не всіх політичних сил що насправді чи удавано виступали проти зростання цін Омельченко розбито як шведа під Полтавою!!!!!!!!!!!!!!!


    Тобто ??? Омельченка розбито, а страждають українці ???
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.14 | Vadym Gladchuk

     Re: як шведа під Полтавою ???

     Навпаки, українці - мешканці Києва виграють, від того що Омельченко не може провести своє незаконне грабіжницьке розпорядження через Мінюст :)
 • 2004.03.11 | vmo2

  Омельченко передумав підвищувати ціни на транспорт

  Омельченко передумав підвищувати ціни на транспорт

  www.ПРАВДА.com.ua, 11.03.2004, 18:06

  Київ відклав підвищення цін на проїзд в усіх видах громадського транспорту, яке попередньо планувалося провести з 14 березня.

  Про це сказав сьогодні в інтерв'ю журналістам прес-секретар Київського міського голови Олександра Омельченка Василь Метерчук, повідомляє УНІАН.

  "Однозначно можна говорити, що з 14 березня підвищення не буде", – зазначив він. В інтерв'ю журналістам Омельченко повідомив, що за інформацією, яка надійшла до КМДА з міського управління юстиції, 10 березня Мін'юст направив до Мінекономіки, Мінфіну, Держкомунгоспу, Мінтрансу документ з новою методикою розрахунків тарифів на проїзд в усіх видах транспорту.

  Омельченко наголосив, що йдеться про розроблену загальнодержавну інструкцію, робота над якою була проведена із запізненням на кілька місяців, оскільки ще в 2003 році прем'єр-міністр доручив зазначеним відомствам розробити нову методику розрахунку транспортних тарифів.

  За словами мера, на сьогоднішній день в Україні та в Києві діє інструкція, затверджена наказом Держбуду в 2002 році. Мер наголосив, що розрахунки щодо перегляду тарифів на проїзд, запропоновані столичною владою, були зроблені якраз на базі цієї діючої інструкції. За словами мера, навіть за її нормами оптимальною ціною на проїзд в метро мала б бути, щонайменше, 1 гривня, а в інших видах транспорту – близько 92 копійок.

  "Таким чином, якою б не була нова інструкція і скільки б часу вона не перебувала на затвердження, вона все одно б містила у собі вищі ціни на транспорт, ніж закладені в діючій інструкції", – наголосив Омельченко.

  За його словами, консультації, які тривають у КМДА з Держкомунгоспом, столичним управлінням юстиції та комітетом захисту прав споживачів, дозволили знайти оптимальний варіант перегляду тарифів – згідно з ним, в Києві ціни на проїзд можуть бути в межах 80 копійок на всі види транспорту.

  Мер наголосив, що навіть при такому варіанті і наземний транспорт столиці, і метрополітен в цьому році залишаться збитковими.
 • 2004.03.11 | Мартинюк

  Кучма подражнить Омельченка, а ціни все одно підвищать

  Кампанію по підвищенню комунальних платежів і вартості проїзду в громадському транспорті запущено Адміністрацією Президента ще з минулого року. Мотивів цього багато, але найголовніший - це підвищення рано чи пізно повинно стати аргументом для підвищення цін на електроенергію, газ і пальне, які зараз знаходяться у повному розпорядженні оточення Кучми.

  Сигнали про те що місцевим адмінстрації рекомендували це робити "примусово - добровільним" чином з літа 2002 року надходили з різних регіонів.

  Зараз перед виборами все це буде використовуватися для всілякого передвиборчого піару. Омельченка черговий раз підставили зі сторони Адміністарції Президента - спочатку заохотили до "підвищення рентабельності", потім , коли почалися різноманітні протести, вирішили дати задній хід, і зробити "красиву міну". До речі ситуація чиось схожа з тим що було під час виборів Омельченка на посаду мера - коли Кучма зрозумів що підтримуваний Банківською Суркіс не виграє вибори, він почав демонструвати "підтримку" Омельченку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.11 | Vadym Gladchuk

   Re: Кучма подражнить Омельченка, а ціни все одно підвищать

   Влада яка хоче мати свого кандидата у президенти до 31 жовтня 2004 року не підвищуватиме ціни вдвічі. Це фатальна помилка - це революція!!!!!!!!!
  • 2004.03.15 | Роман ShaRP

   Мартинюк, ви всі дістали робити з СС Умєльченка "підставленого".

   Умєльченко змінив Сукіса на посаді голови Київського виконкому в 1991му. Звичайно, що вони не люблять одне одного ;).

   Але на посаду в/о обов*язків міскього голови Умєльченка призначив Кучма, і показав себе на цій посаді Умєльченко вірним псом влади. Відвернути Умєльченка від Кучми може тільки втрата останнім впливовості, - бо Умєльченко, людина "старого гарту", завжди буде "тримати ніс по вітру" та "коливатися разом з генеральною лінією".
 • 2004.03.11 | НІ

  УВАГА!!! WARNING!!!

  Прохання не звертати уваги на допис найнятого писаки. Ця людина розкрила себе повністю постійним сидінням в мережі та словоблуддям, переповненим ненавистю до демократичних цінностей, українського народу, культури, та до України взагалі. Ця людина обслуговує шкурні інтереси СДПУ(0) та кучмістів. Метою сидіння подібних оплачуваних провокаторів є задурманювання сторонніх відвідувачів та деструкція конструктивних дискусій. Своєю діяльністю ця людина намагається продовжити агонію кучмізму та затушувати злочини режиму, а саме:

  1) Тотальне пограбування українського народу, шляхом недемократичної, тіньової приватизації.
  2) Створення найбільш корумпованої в Європі системи влади.
  3) Знищення та придушення розвитку української мови, а внаслідок цього і культури.
  4) Продажа практично всього нафтопереробного комплексу країни російським компаніям за заниженими в десятки і сотні разів цінами, а різниця пішла в кишені кучмістів.
  5) Прислуговування інтересам сусідньої Росії на шкоду національним інтересам власного народу та країни (не безкоштовно, звичайно ж).
  6) Постійне розкрадання грошей платників податків (на мерседеси, вілли, розваги, закордонні рахунки і т.д.).
  7) Убивства людей, які намагалися відкрити народові очі на діяння кучмістів (журналісти Гонгадзе, Александров та багато інших, і не лише журналістів).
  8) Переслідування та закриття незалежних засобів масової інформації.
  9) Переслідування бізнесменів, котрі допомагають фінансувати діяльність опору проти кучмізму.
  10) Фактичне знищення незалежних судів та підпорядкування судової гілки влади власним інтересам.
  11) Підкорення та введення цензуи в найбільших засобах масової інформації країни...
  ... та сотні й тисячі інших злочинів, вчинених кучмістами за роки їх перебування при владі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.12 | Vadym Gladchuk

   Re: УВАГА!!! WARNING!!!

   Мені здається що "Розділяй та володарюй" тут не пройде. Досить вам Мороза з його підтримкою політреформи :)
 • 2004.03.14 | Рух "Проти всіх"

  Re: Вадим Гладчук: “Кияни мають бути вдячні Леоніду Кучмі" :)

  Рух "Проти всіх" підтримує слова Вадима Гладчука в тому сенсі, що, насправді, жоден із чиновників не підтримує своїми указами зубожіле населення, а здирає гроші з нього на чергові вибрчі кампанії!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua