МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Єльченко задобрив Полу Добрянські

03/11/2004 | СЕМЕН
Єльченко задобрив Полу Добрянські

11.03.04, 11:13


Заступник державного секретаря США Пола Добрянські висловлює сподівання, що майбутні президентські вибори в Україні пройдуть у відповідності з усіма міжнародними нормами та стандартами демократії.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства закордонних справ України, про це вона сказала під час зустрічі з першим заступником міністра закордонних справ України Володимиром Єльченком 10 березня у Вашингтоні.

Під час зустрічі було обговорено широке коло питань, що становлять взаємний інтерес для України й США. Зокрема, під час обговорення ситуації в Іраку, П.Добрянські високо оцінила внесок України в міжнародні зусилля по стабілізації ситуації в Іраку, зазначивши важливість цього як для США, так і для України, яка має змогу тісно співпрацювати з військовими силами НАТО. Крім того, Україна й США відзначили співпадіння позицій з більшості питань, які стоять на порядку денному ООН.

Обговорюючи питання запобігання поширенню ВІЛ/СНІД, П.Добрянські високо оцінила позитивний досвід України у сфері боротьби з цією хворобою, який часто застосовується як модель у відношенні до інших країн, і відзначила існування в Україні добре розвинутої мережі неурядових структур в цій сфері.

Сторони також підтвердили необхідність подальшого співробітництва як на двосторонньому рівні, так і в рамках міжнародних організацій, у питаннях боротьби з торгівлею людьми.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua