МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Київський радіоринок на Караваєвих дачах перенесуть

03/11/2004 | Vadym Gladchuk
Київський радіоринок на Караваєвих дачах перенесуть

Київський радіоринок, шо біля залізничної станції Караваєві дачі в Солом'янському районі, найімовірніше, буде перенесений в інше місце. На виїзній нараді київський міський голова Олександр Омельченко доручив столичній адміністрації розглянути доцільність використання земельної ділянки під радіоринком.

За словами голови Солом'янської райадміністрації Івана Сидорова, реконструкцію шляхопроводу "Караваєві дачі" неможливо завершити без вирішення проблеми радіоринку. "Ми маємо проблему з цим об'єктом. Населення обурене тим, що там ринок", - сказав Сидоров.

Існує вірогідність, що радіоринок винесуть у район вул. Польової біля залізничних колій, звідки у зв'язку з реконструкцією “Караваєвих дач” відселять 12 сімей, що проживають в приватних будинках. Заздалегідь же мер Києва доручив розглянути можливість забудови відселених ділянок вулиці соціальними об'єктами.

У лютому в Києві розпочалися роботи з реконструкції транспортного вузла “Караваєві дачі”. До 15 травня цього року рух усіх видів транспорту по Чоколівському бульвару і по вул. Індустріальній на ділянці від вул. Адама Міцкевича до вул. Лебедєва-Кумача закритий.

УНІАН

Відповіді

  • 2004.03.12 | васяня

    люди там стільки понабудували - і все коту під хвіст ?? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua