МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тисячі львів'ян протестували проти підвищення цін на воду.

03/12/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Бельше чотирьох тисяч львів'ян вчора пікетували міську раду, протестуючи проти підвищення тарифів на воду
Понад чотирьох тисяч жителів Львова вчора пікетували міську раду, протестуючи проти підвищення тарифів на воду. Акцію протесту організували Об'єднання профспілок Львівщини і блок "Наша Україна". Львів'яни вийшли з лозунгами "Ні шаленому зростанню тарифів!, "Хочеш митись з баняка, то підтримуй Буняка!, "Міняємо Буняка на воду!" і інш.
Як відмітив у виступі голова Об'єднання профспілок Львівщини Роман Дацко, "міськвиконком не бажає йти на компроміс і в черговий раз перекладає проблеми виробника "МКП Львовводоканал" на наші з вами плечі".

Міський голова Львова Любомир Буняк, який у цей час пербував у Києві, повідомив, що тарифи є цілком обгрунтованими, а пікетувальникам пояснять, чому їх треба було змінити. Нагшдуємо , що Буняк перміг на виборах мера Львова завдяки обіцянці нарешті вирішити проблему водопостачання міста.

Виконавчий комітет Львівської міськради в кінці лютого повторно ухвалив рішення підвищити тариф на холодну воду для населення з 1 березня з 50 копійок до 1,66 гривень за кубічний метр води. Підвищення тарифів мотивується збільшенням ціни на електроенергію.

Відповіді

 • 2004.03.12 | Sidor

  То зі Львова

  починається остаточне "биття горшків" між тимошенківцями та ющенятами? Адже саме за підтримки перших Буняк став мером...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.12 | Олег Непокора

   Re: То зі Львова

   Буняка підтримували і БЮТ, і "Наша Україна".

   Слід відзначити порядність Тимошенко, яка на в"дливі запитання щодо Буняка не почала говорити те, що від неї ХОТІЛИ ПОЧУТИ, а визнала, що Буняк, який проявив себе як ПРОФЕСІОНАЛ на посаді голови НП "Дружба" (Одеса-Броди!), НА ЖАЛЬ не відбувся як політик (малося на увазі на посаді МЕРА).

   На рахунок "биття горшків", то радив би Вам, земляче (я народжений у Львові) приїхати сюди (до Києва) на недавній мітинг 9 березня. Але вже запізно. Тому прочитайте хоча б виступи Ющенка в Черкасах і Києві, а також виступ Тимошенко в Києві.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.12 | Patriot

    Re: То зі Львова

    А потім скажуть; "Ну на жаль Віктор Андрійович .... Юлія Володимирівна.. проявили себе добре керівниками опозиції, але не на посаді президента ;)"
  • 2004.03.12 | Franko

   Re: То зі Львова

   Sidor пише:
   > починається остаточне "биття горшків" між тимошенківцями та ющенятами? Адже саме за підтримки перших Буняк став мером...

   Мера львів"яни вибирають головою. За них не вибирають ні "тимошенківці", ні "ющенята". Чинного минулої каденції мера Куйбіду публічно підтримав Ющенко, що йому зовсім не помогло, тому що він ні хіра не робив у місті. І програв. Буняк теж ні хіра не робить і теж програє.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.12 | Patriot

    Re: То зі Львова

    Franko пише:
    >
    > Мера львів"яни вибирають головою. За них не вибирають ні "тимошенківці", ні "ющенята". Чинного минулої каденції мера Куйбіду публічно підтримав Ющенко

    Ага. Сказав і той той хороший (Буняк) і обидва патріоти. А Куйбіда просто проївся львів"янам, хоча зробив досить багато для Львова. Ющенко ж його просто киданув на користь союзу з Бютом.
 • 2004.03.12 | Нестор

  Як же багато жлобів в Україні

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Бельше чотирьох тисяч львів'ян вчора пікетували міську раду, протестуючи проти підвищення тарифів на воду

  Проти вбивства журналістів та пограбування народу Кучмою протестувало менше людей. Що ж так запалило народний гнів?

  Підвищення цін на воду на 40 %. Тобто якщо я раніше платив 5-7 гривень в місяць, то тепер платитиму 8-10 гривень. Причому я воду зовсім не економлю. Якщо економити так як це роблять у всіх нормальних країнах, то вийде менше. Зате з крана тече вода, чого не спостерігалося за 10 попередніх років правління містом "Нашою Україною" (зокрема Куйбідою).

  Ну що ж, якщо Буняк це втілення сил зла для НУ, то в такй боротьбі мені з ними не по дорозі. Я хочу заплатити 9 гривень і мати воду, а не сидіти зовсім без води чи зриватися в 6 ранку в очікуванні, що Куйбіда пустить трохи дешевої води в мою ванну. Я підтримую Буняка, а НУ жлоби і демагоги.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.12 | Franko

   Щось я Вас не пізнаю

   Нестор пише:
   > Майдан-ІНФОРМ пише:
   > > Бельше чотирьох тисяч львів'ян вчора пікетували міську раду, протестуючи проти підвищення тарифів на воду
   >
   > Проти вбивства журналістів та пограбування народу Кучмою протестувало менше людей. Що ж так запалило народний гнів?

   Поки що людей значно більше турбують проблеми, які стосуються їх конкретно, аніж проблеми абстрактні. Таке вже в нас суспільство. Причому опозиції це зовсім не мало б шкодити: саме допомогою у вирішенні подібних "злободенних" проблем вони могли б здобути величезну довіру. З різних причин вони того не роблять.

   > Підвищення цін на воду на 40 %. Тобто якщо я раніше платив 5-7 гривень в місяць, то тепер платитиму 8-10 гривень. Причому я воду зовсім не економлю. Якщо економити так як це роблять у всіх нормальних країнах, то вийде менше. Зате з крана тече вода, чого не спостерігалося за 10 попередніх років правління містом "Нашою Україною" (зокрема Куйбідою).

   У Вас з крана потекла вода, якої не було? Вав. Ви виняток. Розкажіть про свій випадок. Де живете?

   А в мене як була вода по годинах, так і лишилася. Як і у всіх.

   А по вулиці Бойківській у Львові, де в мене робота близько, приблизно місяць питна вода вода лилася бурхливим гірським потоком. Трубу взялися тільки тоді латати, коли Буняка обламали по радіо (він розказував всім про свої виняткові досягнення).

   А ще, якщо Вас не цікавлять три гривні в міцяць, віддавайте їх мені. Або краще на Майдан. Так вони підуть у справу, а не в кишені злодійкуватих лінивих чиновників - абсолютно ні за що.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.12 | Нестор

    Re: Щось я Вас не пізнаю

    Franko пише:
    > Поки що людей значно більше турбують проблеми, які стосуються їх конкретно, аніж проблеми абстрактні. Таке вже в нас суспільство. Причому опозиції це зовсім не мало б шкодити: саме допомогою у вирішенні подібних "злободенних" проблем вони могли б здобути величезну довіру. З різних причин вони того не роблять.

    Ну так і я про це ж. Жлоба зовсім не хвилює проблема відрізання голови журналісту, а проблема витягання з кишені ще одної гривні за надані послуги хвилює значно більше. Але грати на жлобстві людей непорядно. Злободенні проблеми, кажете? А хіба не злободенніше добитися відміни державного рекету над підприємцями? Щоб чесним підприємництвом займатись було вигідно. Чи може не злободенніше захистити вільну пресу від знищення? Але для цього треба пікетувати не Буняка, а Кучму з Януковичем. А це небезпечніше.

    > У Вас з крана потекла вода, якої не було? Вав. Ви виняток. Розкажіть про свій випадок. Де живете?

    Ні не виняток. Я живу на вул. Японській. Мої знайомі живуть на Сихові та на вул. Лазаренка і у них також потекла вода. Звісно вона потекла не у всіх, але ж потекла в декого.

    > А в мене як була вода по годинах, так і лишилася. Як і у всіх.

    Як бачите не у всіх. Гірше Вам не стало, але на Куйбіду Ви чогось не кидалися 10 років?

    > А ще, якщо Вас не цікавлять три гривні в міцяць, віддавайте їх мені. Або краще на Майдан. Так вони підуть у справу, а не в кишені злодійкуватих лінивих чиновників - абсолютно ні за що.

    Ні ці три гривні якраз я доплачую за насолоду прийняти душ коли заманеться. Тож Вам я можу віддати інші три гривні :)

    Шукаєте гроші, які йдуть в кишеню злодійкуватим чиновникам? Я підкажу. Є гроші, які я плачу за конкретні речі: за воду, газ, електроенергію, телефон. Можна сперечатися про собівартість наданих послуг, але вони надаються і мають бути оплачені, якщо Ви звичайно не прихильник албанського комунізму. Тож я знаю за що я плачу водоканалу 8 гривень за місяць. Я можу помацати куплений товар. Але за що я плачу 27 гривень ЖЕКові один Бог знає.

    Це набагато більша сума, але натомість я нічого не отримую. Нічогісінько от уже 10 років. Тож якщо Ви такі борці за правду, то вперед. Ось набагато більша несправедливість!!! Але ж в цьому напрямку ніхно ані не писне. Бо пікетувати треба знову Кучму і Януковича, які не хочуть реформувати ідіотську систему. А це користі не принесе. Натомість якщо кричиш "вода", то це в свідомості людей асоціюється виключно з Буняком.

    Отож це не що інше як банальна замовна піар акція, яка до захисту людей не має ніякого відношення, а направлена проти політика, який зовсім не є бандитом. Я в такі ігри не граю.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.12 | Franko

     Re: Щось я Вас не пізнаю

     Нестор пише:
     > Ну так і я про це ж. Жлоба зовсім не хвилює проблема відрізання голови журналісту, а проблема витягання з кишені ще одної гривні за надані послуги хвилює значно більше. Але грати на жлобстві людей непорядно.

     Виражаючись Вашими термінами, Свистович "грає на жлобстві людей". Таким чином в Ірпіні йому вдалося створити те, що можна вже назвати анклавом громадянського суспільства в Україні. Як на мене, цілком непогано. Громадяни! Закликаємо грати на жлобстві людей: це позбавляє їх від жлобства.

     > Злободенні проблеми, кажете? А хіба не злободенніше добитися відміни державного рекету над підприємцями? Щоб чесним підприємництвом займатись було вигідно.

     А чим одне заваджає другому? Ви знаєте, що один з аварійних планів режиму - це захоплення влади на МІСЦЯХ, підкуп виборців і нечесне проходження "своїх" в органи місцевого самоврядування. Тоді і Ющенко президент - не страшний.

     Воювати треба по всіх флангах. Тобто, якщо Ви лікуєте запалення легенів, потрібно все одно не забувати мити вуха.

     > Ні не виняток. Я живу на вул. Японській. Мої знайомі живуть на Сихові та на вул. Лазаренка і у них також потекла вода. Звісно вона потекла не у всіх, але ж потекла в декого.

     Вітаю. Заздрю. Може й до моїх околиць колись докотиться.

     > Як бачите не у всіх. Гірше Вам не стало, але на Куйбіду Ви чогось не кидалися 10 років?

     Кидався.

     > Ні ці три гривні якраз я доплачую за насолоду прийняти душ коли заманеться. Тож Вам я можу віддати інші три гривні :)

     Україна, Київ, Головпоштамт, Свистовичу Михайлу Богдановичу до запитання. (Це, звісно, не я. Але сюди надсилайте.)

     > Тож якщо Ви такі борці за правду, то вперед. Ось набагато більша несправедливість!!! Але ж в цьому напрямку ніхно ані не писне.

     Таж ви кажете, що негарно грати на жлобстві людей ;-)

     > Отож це не що інше як банальна замовна піар акція, яка до захисту людей не має ніякого відношення, а направлена проти політика, який зовсім не є бандитом.

     Він не є бандитом, ані є канібалом, педофілом, марсіанином і силікатною формою життя, що харчується вулканічною сіркою. Від цього він не перестав бути бездарним господарником, який НЕ ВИКОНАВ своєї передвиборчої обіцянки. А саме за цими критеріями я оцінюю господаря мого міста.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.12 | Нестор

      Re: Щось я Вас не пізнаю

      Franko пише:
      > А чим одне заваджає другому? Ви знаєте, що один з аварійних планів режиму - це захоплення влади на МІСЦЯХ, підкуп виборців і нечесне проходження "своїх" в органи місцевого самоврядування. Тоді і Ющенко президент - не страшний.

      Причому тут Буняк до режиму? Навпаки, якщо ми будемо його підтримувати, то режиму важче буде влаштуватися на місце мера Львова.

      > Воювати треба по всіх флангах. Тобто, якщо Ви лікуєте запалення легенів, потрібно все одно не забувати мити вуха.

      Наразі бачу війну на фланзі соцпартії та БЮТ, а також на фланзі Буняка.

      > Він не є бандитом, ані є канібалом, педофілом, марсіанином і силікатною формою життя, що харчується вулканічною сіркою. Від цього він не перестав бути бездарним господарником, який НЕ ВИКОНАВ своєї передвиборчої обіцянки. А саме за цими критеріями я оцінюю господаря мого міста.

      Переді мною виконав. Крім того я памятаю, що альтернатива Буняку була бездарним господарником, який щей до того лизав Кучмі зад, чим принижував мене як львівянина.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.12 | Franko

       Так негарно :-)

       Нестор пише:
       > Причому тут Буняк до режиму? Навпаки, якщо ми будемо його підтримувати, то режиму важче буде влаштуватися на місце мера Львова.

       Режим - не Кучма. Режим - це погані, неефективні, злочинні керівники. І якщо Буняк не підтримує Кучму, але є поганим, неефективним чи злочинним керівником, - він також режим.

       > > Він не є бандитом, ані є канібалом, педофілом, марсіанином і силікатною формою життя, що харчується вулканічною сіркою. Від цього він не перестав бути бездарним господарником, який НЕ ВИКОНАВ своєї передвиборчої обіцянки. А саме за цими критеріями я оцінюю господаря мого міста.

       > Переді мною виконав.

       То Вас так легко купити, земляче? Бджоли, що *абсолютна більшість* львів"ян далі без води. Головне, що в Вас є. І ще в декого. Значить, Буняк хороший. Так?

       > Крім того я памятаю, що альтернатива Буняку була бездарним господарником, який щей до того лизав Кучмі зад, чим принижував мене як львівянина.

       Блін, мене дивує така психологія. Це мені трохи нагадує "синдром заручника", коли заручники, після того як бандит їх випустить, цілують йому ноги. Чому я маю поважати безгосподарного Буняка тільки за те, що він не лиже зад Кучмі? Чому б мені, і Вам, не хотіти мера, який не лизатиме зад Кучмі і дасть львів"янам воду? Я Вас до цього щиро закликаю! Ця мета варта боротьби.

       Адже мітинги були не за Кучму, а за воду.

       Щодо Куйбіди, я сам особисто агітував усіх своїх знайомих НЕ голосувати за нього. Так що Куйбіду мені не закидайте :-)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.12 | Нестор

        Re: Так негарно :-)

        Franko пише:
        > Режим - не Кучма. Режим - це погані, неефективні, злочинні керівники. І якщо Буняк не підтримує Кучму, але є поганим, неефективним чи злочинним керівником, - він також режим.

        Помиляєтесь. Режим це режим, а поганий керівник - це поганий керівник. ЯІкщо Порошенко поганий, неефективний та злочинний голова комісії по бюджету, то це не означає, що він - режим :)

        > То Вас так легко купити, земляче? Бджоли, що *абсолютна більшість* львів"ян далі без води. Головне, що в Вас є. І ще в декого. Значить, Буняк хороший. Так?

        Мене ніхто не купляв. Мене просто задовільняє такий мер.

        > Чому б мені, і Вам, не хотіти мера, який не лизатиме зад Кучмі і дасть львів"янам воду? Я Вас до цього щиро закликаю! Ця мета варта боротьби.

        Кого Ви маєте на увазі? Якщо когось конкретно, то я подумаю кращий він чи гірший від Буняка. Наразі я бачу лише тупу піар-акцію, за якою стоять люди того ж Куйбіди. Набагато більше варта боротьби мета скинення Кучми. А скинення Буняка цьому не допоможе.

        > Щодо Куйбіди, я сам особисто агітував усіх своїх знайомих НЕ голосувати за нього. Так що Куйбіду мені не закидайте :-)

        Я боронь Боже нічого не закидаю. Я до Вас взагалі ніяких претензій не маю.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.12 | Franko

         А таки негарно...

         Нестор пише:
         > Мене ніхто не купляв. Мене просто задовільняє такий мер.

         Який виконав п"ять відсотків своїх обіцянок?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.03.12 | Нестор

          Ну це як хто рахує

          Патріот он каже, що Куйбіда багато для Львова зробив :)
          Плюралізм :)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.03.12 | Franko

           Я рахую дуже просто.

           Кількість людей, у яких ситуація з водою покращилася, поділена на кількість людей, у яких вона НЕ покращилася.

           Якщо б цей відсоток УЖЕ складав ХОЧА Б третину (пройшла тільки половина терміну мера), я б з Вами згодився. Але цей відсоток знаходиться зараз на рівні похибки вимірювання.

           Що Буняк, що Куйбіда - мери до нічого.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua