МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як взнати про документ від Нацради щодо Континениту

03/12/2004 | Mykyta
Здається стало зрозуміло, що Украчастотнагляд не видасть того звернення Нацради (бо його, скоріш за все й не існує). А чому б не звернутись до народних депутатів щоб вони оформили депутатський запит? Тоді вже уникнути відповіді буде неможливо. Благо емейли депутатів на Майдані є ;)

Я от тільки не знаю точно процедури оформлення депутатського запиту - це має бути обов"язково проголосовано в сесійній залі чи ні?

Відповіді

 • 2004.03.12 | S@nya

  Вірна ідея! До того ж Кучмар підписав відповідний Закон

  Вірна ідея! До того ж Кучмар підписав відповідний Закон, що дає таким запитам додаткової ваги:

  Кучма одобрил введение уголовной ответственности за невыполнение требований депутатов Верховной Рады

  Корреспондент.net
  12 Марта 2004, 14:03

  Президент Леонид Кучма подписал принятый парламентом закон, предусматривающий введение уголовной ответственности для должностных лиц за невыполнение законных требований депутата Верховной Рады.  Подписанный Президентом закон "О внесении изменения в статью 36 Закона Украины "О статусе народного депутата Украины" Верховная Рада приняла в феврале этого года.

  Изменения касаются ответственности должностных лиц за невыполнение законных требований народного депутата Украины. Так, должностные лица органов государственной власти, предприятий, учреждений, организаций независимо от форм собственности и подчинения за невыполнение законных требований народного депутата могут быть привлечены не только к административной, но и к уголовной ответственности.

  Закон вступает в силу со дня его опубликования.

  По материалам LIGA.
 • 2004.03.12 | Михайло Свистович

  Re: Як взнати про документ від Нацради щодо Континениту

  Mykyta пише:
  > Здається стало зрозуміло, що Украчастотнагляд не видасть того звернення Нацради (бо його, скоріш за все й не існує). А чому б не звернутись до народних депутатів щоб вони оформили депутатський запит? Тоді вже уникнути відповіді буде неможливо. Благо емейли депутатів на Майдані є ;)

  Не треба емейлів, ми напряму співпрацюємо з депутатами щодо "Континенту".

  >
  > Я от тільки не знаю точно процедури оформлення депутатського запиту - це має бути обов"язково проголосовано в сесійній залі чи ні?

  Вони зроблять так, як треба. Вони краще знають.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".