МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Керівництво львівського ринку "Південний" ризикнуло життям сотень прод

03/12/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Близько 12-ої години дня сьогодні до приймальні генерального директора ринку Південний надійшло телефонне повідомлення про замінування. Про це радіо Львівська хвиля повідомив помічник народного депутата Петра Писарчука (СДПУ(0)) Іван Хас. Дирекція ринку повідомлення про замінування назвала провокацією.

Чоловік, який повідомив дирекції ринку Південний про замінування, інформував і про вибуховий пристрій, який мав спрацювати через дві години після телефонного дзвінка. Про це радіо Львівська хвиля повідомив начальник прес-центру обласного управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій Павло Василенко. За його словами, відповідним службам довелося евакуювати велику кількість відвідувачів ринку. На момент інциденту тут перебували понад три тисячі продавців, щоправда, за рішенням адміністрації ринку, їх не евакуювали.

Говорить Павло Василенко в ефірі радіо Львівська хвиля: Було утворено десять мобільних груп, залучено саперів, пошукові собаки і проводилось обстеження ринку. За 15 хвилин до ймовірного вибуху пошукові роботи було припинено. Вичекали момент настання того часу Ч. Нічого не сталося, ніяких руйнацій. Тому на даний момент прийнято рішення – закрити дану ситуацію.

Видідення в тексті - Майдан-Інформу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua