МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мітинг протесту в Одесі проти введення диференційованих тарифів

03/12/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Мітинг протесту в Одесі проти введення диференційованих тарифів

12 березня коаліція опозиційних сил Одещини провела на Думській площі біля мерії міста мітинг протесту проти запланованого міським головою Русланом Боделаном введення в дію з 1 квітня так званих диференційованих тарифів на житлово-комунальні послуги.

На площу прийшли біля 500 представників блоку "Наша Україна", Блоку Юлії Тимошенко, Комуністичної та Соціалістичної партій. Головним гаслом акції було: "Боделан - хватит!".

На мітингу прийнято рішення розпочати низку акцій непокори проти намагань міської влади ввести нові тарифи на послуги підприємств ЖКГ. Виступаючі від політичних сил та громадських організацій засудили політику мерії та визнали міську адміністрацію на чолі з Р.Боделаном банкрутами.

Представник блоку "Наша Україна" Андрій Іщенко зазначив, що "йде планомірний наступ на соціальні права одеситів: підвищені ціни на хліб, продукти харчування, платня за користування водою, теплом. В місті знищені автодороги, за безцінь продаються курортні землі, санаторії, будинки відпочинку."

Активіст Одеського регіонального штабу блоку Віктора Ющенко також зазначив, що під виглядом введення диференційованих тарифів на комунальні послуги міська влада примітивно підвищує тарифи в 2- 2,5 рази. При цьому так звана реформа ЖКГ провалилася й про неї вже ніхто не згадує.

Від імені блоку В.Ющенко Андрій Іщенко закликав одеситів "встати з колін та відчути себе власниками свого міста".

Нищівна критика на адресу міської влади пролунала у виступі заступника голови обласної організації партії "Батьківщина" Олега Афоніна.

Треба відзначити, що на 12 березня в Одесу планувався візит прем'єр-міністра Віктора Януковича. Багато одеситів, представники політичних партій та громадських організацій були готові розповісти голові Уряду та Партії регіонів про діяльність "горе-господарника" та члена партії регіонів Руслана Боделана.

Але, раптом, стало відомо, що візит відкладено. Чи то Янукович не захотів поспілкуватися з учасниками мітингу та іншими одеситами, чи то його підлеглий "регіонал" вирішив, що навіть Янукович, якщо він проїде по одеських дорогах, зможе оцінити господарські та управлінські таланти свого однопартійця.

Наступна акція протесту відбудеться в Одесі 27 березня о 13.00 на Думській площі. На цей раз на мітинг запрошені народні депутати України, лідери політичних партій, відомі політичні діячі.

Відповіді

  • 2004.03.13 | в традиціях "опозиції"

    " ГЕТЬ високі ціни на воду ", " ГЕТЬ чМо","ГЕТЬ пів. полюс!"(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua