МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

звернення Сергія Шолоха у відповідь на відкритий лист Холода

03/12/2004 | observer
"Холод ніколи не слухав радіо "Континент"..."


"Телекритика" отримала звернення Сергія Шолоха у відповідь на відкритий лист Бориса Холода. Текст звернення подаємо без змін:

Вчора мав щастя прочитати так званий відкритий лист Бориса Холода, котрий досі вважає себе головою Нацради. Не можу залишити поза увагою деякі моменти.

Б.Холод ніколи не слухав радіо „Континент”, бо стверджує, що ми не готували власних програм, у той же час наші слухачі чудово пам`ятають, що саме „Континент” виробляв найбільше програм за весь час свого існування. У нас не було програм типу пісень на замовлення, в нас всі програми були тематичними і авторськими. А трансляція інформаційних програм наших партнерів, як західних, так і „Громадського радіо” згідно закону не є суборендою, але Холод законів не читає, він живе за вказівками голови АП.

Також Холод бере на себе повноваження визнавати підприємство банкрутом. Це мене не дивує, бо він завжди перевищував свої повноваження і навіть займає посаду голови, незважаючи на факт висловленої йому недовіри та відкликання Литвином підпису про його призначення.

Радіо „Континент” тільки у грудні 2004 року сплатило податків до бюджету майже 30 000 гривень, хай Холод назве будь-яку радіокомпанію України, яка платить такі податки. Нехай навіть Онікс, де його рідний син є співзасновником. За його логікою, всіх, хто платить менші податки, треба визнати теж банкрутами і відібрати ліцензії разом з обладнанням.

Про неповернення позики зліквідованому указом президента від 15.12.1999 року фонду достатньо сказав Віталій Шевченко в інтерв`ю Майдану, не буду повторюватися, а щодо несплати мною якихось грошей за додатковий час, то це повна брехня і незнання закону. Це все було доведено в суді, але пан Холод і висновки суду не вважає за авторитет, якщо вони суперечать його інтересам. Крім того, у мне є висновок юридичної експертизи інституту ім. Корецького НАНУ, про правомірність використання каналу мовлення, але Холода і суд влаштувало тільки рішення цього ж інституту про третій термін Кучми, а про мовлення „Континенту” до 2007 року – ні.

Пана Холода хвилюють чомусь тільки мої фінансові справи, у той же час ніхто не знає, куди поділися сотні тисяч бюджетних грошей, виділених на ремонт приміщення Нацради і перерахованих у приватні структури в Дніпропетровськ, гроші за придбання меблів у його кабінет, не кажучи вже, що отримання ліцензії на 1 КВ ФМ мовлення в регіоні коштувало 30 000$, я не кажу про Київ і мільйонникии, де це було на порядок більше. А за ТБ-ліцензію вимагались просто божевільні гроші.

Термін перебування Холода на посаді закінчується наступного місяця, і він дуже поспішає вичистити частоту 100.9 ФМ для „Онікса” (позивні „Мелодія”), де він має прямий інтерес, не гребуючи ніякими методами, підставляючи інтереси України на всіх рівнях і в той же час намагаючись перекласти провину з „больної голови на здорову”.

"Телекритика"

Відповіді

 • 2004.03.12 | Максим’як

  Re: Важко не вірити Шолоху, знаючи чим він заповнював ефір.

  Тут не має і не може бути сумнівів стосовно добросовісної сплати податків чи ліцензії, бо такий вже у Шолоха був "бізнес".

  Стосовно року мовлення після рішення суду, то Шолох теж дав чітку відповідь - він водив за носа Медведчука, блефував, обіцяючи співпрацювати у "проектах" Медведчука. За таку нагоду обгадити "Свободу", Медведчук би заплатив значно більше від того, що отримував законним шляхом Шолох із своїми працівниками від клієнтів, а на такі дрібниці, як рішення судів адміністрація режиму просто уваги не звертає. Яке треба рішення суду - таке й буде, навіть у третій годині ночі сьогодні.

  Вибори наближаються і більше Шолох не міг бавитися і кота і мишки із Медведчуком - його би просто забили, чи для початку скалічили, кинувши під колеса авта.

  Отже, Шолох втік і зроив це вчасно. Молодець. Ця вся історія мені дуже сподобалася. Зокрема, міжнародний розголос і як Медведчук виявився взутим по самі вуха.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.15 | Ilya Buchelnikov

   Re: Важко не вірити Шолоху, знаючи чим він заповнював ефір.

   Якщо все це так, як тут сказано, то приношу свої вибачення панові Шолоху, за випади відносно "хапнути бабла та втікти" на його адресу в інших гілках відносно "Континенту".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua