МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

а вибори в Мукачевому повернули представника "Нашої України" (-)

03/13/2004 | Shooter
На вибори в Мукачевому повернули представника "Нашої України". І зняли людину СДПУ(о)

www.ПРАВДА.com.ua, 13.03.2004, 17:51

Мукачівський міський суд зобов’язав зареєструвати кандидатом а мери міста представника "Нашої України" Віктора Балогу.

Як повідомляє прес-служба регіонального штабу "Нашої України", суд констатував, що Мукачівська територіальна виборча комісія безпідставно відмовила йому в праві балотування кандидатом на посаду міського голови.

Аналогічне рішення прийнято за скаргою Золтана Ленд'єла.

За позовом ще одного кандидата від "Нашої України" Василя Петьовки суд вирішив зобов’язати Мукачівську територіальну виборчу комісію прийняти вмотивоване рішення про відмову в його реєстрації.

Суд також скасував реєстрацію кандидатом в мери Мукачевого Ернеста Нусера, якого підтримує СДПУ(о).

Зі скаргою на рішення Мукачівського теркому про реєстрацію Нусера звернувся ще один кандидат на посаду міського голови Василь Бурнадз.

На думку позивача, Ернест Нусер не має права балотуватись на повторних виборах, оскільки він та його довірені особи своїми діями під час виборчої кампанії у червні 2003 року та після виборів вчиняли дії, які призвели до визнання виборів недійсними.

У результаті суд задовольнив скаргу Василя Бурнадза. Цим же рішенням Мукачівський міський суд заборонив Мукачівській міській територіальній виборчій комісії реєструвати Нусера кандидатом на посаду Мукачівського міського голови на повторних виборах, призначених на 18 квітня 2004 року.

Усі рішення Мукачівського міського суду остаточні й оскарженню не підлягають, підкреслює прес-служба регіонально штабу "Нашої України".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua