МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ВИБОРИ В МУКАЧЕВО

03/14/2004 | Рух "Проти всіх"
Всеукраїнський Рух “Проти всіх” заявляє про проведення 12 березня 2004 року о 12 годині ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНОГО одноденного голодування біля Центральної виборчої комісії з вимогою припинити беззаконня Територіальної виборчої комісії міста Мукачево Закарпатської області.

Мукачівська територіальна виборча комісія відмовляє в реєстрації незручним владі кандидатам.
11 березня тер виборчком відмовив у реєстрації кандидатом на посаду мера Мукачево, лідерові Руху “Проти всіх” Андрію БАЛОГУ, не дозволивши внести необхідні зміни до реєстраційних документів і погрожуючи втручанням органів МВС у виборчу компанію Андрія Балога.
А. БАЛОГ вбачає у відмові в реєстрації виключно політичні причини.

Центральний комітет Всеукраїнського Руху “Проти Всіх” на своєму засідання прийняв рішення провести ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНЕ одноденне голодування біля Центральної виборчої комісії.

ЦК Руху “Проти всіх” закликає всі політичні сили, які ще не втратили здорового глузду у безглуздому змаганні влади і опозиції до підтримки акції Руху “Проти всіх”, адже завтра можуть не зареєструвати їх представників.

У разі відсутності реакції з боку ЦВК, Рух “Проти всіх” розпочне безстрокове голодування біля ЦВК, починаючи з 16 березня.
Рух “Проти всіх” має вагомий досвід проведення успішних політичних акцій, голодувань і пікетувань.

Олександр Дробіков, (050) 716-20-34

Відповіді

 • 2004.03.14 | piar.kiev.ua

  Суд Мукачева зобов’язав зареєструвати кандидатів Балогу та Ленд”

  Як повідомила прес-служба Регіонально представництва виборчого блоку Віктора Ющенка “Наша Україна”, сьогодні, 13 березня, відбулось кілька засідань Мукачівського міського суду, який розглядав скарги Віктора Балоги, Василя Петьовки, Золтана Ленд”єла та Василя Бурнадза на дії Мукачівської територіальної виборчої комісії.

  Розглядаючи скаргу Віктора Балоги, суд констатував, що Мукачівська теркомісія безпідставно відмовила йому в праві балотування кандидатом на посаду міського голови і зобов’язала її зареєструвати його кандидатом. Аналогічне рішення прийнято за скаргою Золтана Ленд”єла.

  За позовом Василя Петьовки суд вирішив зобов’язати Мукачівську МТВК прийняти вмотивоване рішення про відмову в реєстрації кандидатом на посаду міського голови Мукачева Василя Петьовки.

  Кандидат на посаду міського голови Василь Бурнадз звернувся в суд зі скаргою на рішення Мукачівського теркому про реєстрацію кандидатом на посаду мера Мукачева Ернеста Нусера. На думку позивача, Ернест Нусер не має права балотуватись на повторних виборах, оскільки він та його довірені особи своїми діями під час виборчої кампанії у червні 2003 року та після виборів вчиняли дії, які призвели до визнання виборів недійсними. У результаті суд задовольнив скаргу Василя Бурнадза і скасував постанову МТВК про реєстрацію кандидатом Ернеста Нусера. Цим же рішенням Мукачівський міський суд заборонив Мукачівській міській територіальній виборчій комісії реєструвати Нусера Ернеста Ернестовича кандидатом на посаду Мукачівського міського голови на повторних виборах, призначених на 18 квітня 2004 року.

  Усі рішення Мукачівського міського суду остаточні й оскарженню не підлягають, підкреслила прес-служба Регіонально представництва виборчого блоку Віктора Ющенка “Наша Україна”.


  piar.kiev.ua
 • 2004.03.15 | Y

  Re: ВИБОРИ В МУКАЧЕВО

  А звідки взявся цей Рух?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.15 | Мартинюк

   Із "закромов" Корчинського .

   Під такою назвою на минулих виборах фігурував виборчий блок, який відтягував на себе протестуючих виборців.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.15 | Рух "Проти всіх"

    Re: Із "закромов" Корчинського .

    Рух "Проти всіх" є окремим Всеукраїнським громадськм Рухом.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.15 | Чучхе

     Ось перша п"ятірка списку

     Сьогодні міжпартійний з"їзд виборчого блоку "Проти всіх" затвердив список кандидатів у народні депутати у загальнодержавному багатомандатному окрузі. Зокрема, до першої п"ятірки увійшли: голова Патріотичної партії Микола Габер, Дмитро Корчинський (безпартійний), голова Партії малого і середнього бізнесу Віктор Швець, Наталя Бережна (безпартійна) і Ярослав Ільяш (безпартійний).


     Форум
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.16 | Рух "Проти всіх"

      Re: Ось перша п"ятірка списку

      Рух "Проти всіх" не має відношення до Блоку "Проти всіх", а їх першу п'ятірку ми й так знаємо, проте спасибі за те, що виявляєте активність.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.16 | Чучхе

       А назви у вас типу випадково збіглися. Буває...(-)

      • 2004.03.19 | Михайло Свистович

       Угу. Тільки годуєтесь з однієї цицьки.

       Рух "Проти всіх" пише:
       > Рух "Проти всіх" не має відношення до Блоку "Проти всіх"
 • 2004.03.16 | Невже?

  В Мукачево звідки? Чи ви про вибори в Мукачеві?

  Всі рухаються у всіх напрямках, тому рух проти всіх можливий лише у вигляді стояння на місці.
 • 2004.03.16 | Shooter

  Щоб не реєструвати "нашоукраїнців", у Мукачевому – епідемія (/)

  Щоб не реєструвати "нашоукраїнців", у Мукачевому – епідемія

  www.ПРАВДА.com.ua,

  Третій день поспіль зачинено Мукачівську виборчу комісію, через що кандидати на мера міста від "Нашої України" не можуть пройти реєстрацію.

  Як повідомляє прес-служба регіонального штабу "Нашої України", виборчком закритий, оскільки "всі п’ятнадцять його членів перебувають на лікарняному".

  У регіональному штабі "Нашої України" припускають, що "загадкову хворобу всіх членів комісії, мабуть, спричинив Мукачівський міський суд".

  Як відомо, 13 березня 2004 міський суд Мукачевого зобов’язав тервиборчком зареєструвати кандидатами на посаду міського голови Віктора Балогу та Золтана Ленд`єла, а також прийняти вмотивоване рішення про відмову в реєстрації Василя Петьовки.

  Всі троє є висуванцями "Нашої України", яких перед цим контрольований СДПУ(о) виборчком відмовився реєструвати.

  Крім того, суд зобов'язав тервиборчоком зняти з виборів мера Мукачевого кандидата від СДПУ(о) Ернеста Нусера.

  "Наша Україна" вважає, що Іван Різак (глава Закарпатської облдержадміністрації, лідер обласної організації СДПУ(о)) заборонив своєму однопартійцю Юрію Пересті, голові Мукачівської виборчої комісії, реєструвати кандидатом на посаду мера Віктора Балогу.

  Таким чином, на думку регіонального представництва "Нашої України", СДПУ(о) робить все, щоб зірвати вибори 18 квітня 2004 року.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".