МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дайджест: ситуація в Грузії(Аджарія), вибори у Росії та Іспанії

03/15/2004 | Майдан-ІНФОРМ
В неділу увечері, Михайло Саакашвілі виступив по телебаченню з вимогами до аджарського керівництва надати центральній владі Грузії можливість контролювати кордон, море, комунікації та порт.

Саакашвілі також вимагає від А. Абашидзе забезпечити безперешкодне пересування по Аджарії президенту Грузії та посадовим особам, надати можливість кожному жителю Аджарії вільно висловлювати свою точку зору та мати змогу вільно зробити свій вибір на майбутніх парламентських виборах.

В Поті створено антикризовий центр.


В. Путін переміг вчора у виборах президента Росії, набравши по даним російської ЦВК 71,2% голосів виборців. За словами її голови О.Вешнякова, за Путіна проголосувало 48 мільйонів 918 тисяч 513 виборців. На даний момент оброблено 99% протоколів.


В Іспанії партія соціалістів перемогла на загальних виборах до парламенту країни - Генеральні кортеси, набравши понад 42% голосів. Соціалісти контролюватимуть 164 крісла, але для створення уряду їм потрібно вступити в союз з лівими або регіональними помірно-націоналістичними партіями. За три дні до голосування у Мадриді було скоєно вибухи. Теракт забрав життя 200 чоловік, близько 1500 було поранено, в тому числі загинув український громадянин. Саме ситуацією в країні спостерігачі пояснюють надзвичайно високу явку виборців - понад 77% іспанців, які мають право голосу. Одним з головних пунктів програми соціалістів було виведення іспанського контингенту з Іраку.

Відповіді

 • 2004.03.15 | S@nya

  Може Путін вирішив познушатися з Кучми?

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  >за Путіна проголосувало 48 мільйонів 918 тисяч 513 виборців.

  Може Путін вирішив познушатися з Кучми, коли вирішували, яку цифру зомбі подавати: вона майже збігається з населенням України :)))
 • 2004.03.15 | прагрєсівний глобаліст Таваріщ Маузєр

  Відчуйтє разніцу

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > В Іспанії партія соціалістів перемогла на загальних виборах до парламенту країни <...> Саме ситуацією в країні спостерігачі пояснюють надзвичайно високу явку виборців - понад 77% іспанців, які мають право голосу. Одним з головних пунктів програми соціалістів було виведення іспанського контингенту з Іраку.

  Відчуйтє разніцу. Буш у Стєйтах пєрєміг под знамєнєм ізоляціонізму. Тіракт Каїди развєрнув країну до актівного інтєрвєнціонізму. Еспанія: тіракт Каїди развєрнув країну од інтєрвєнціонізму до ізоляціонізму. Які з ніх хрєстоносци, хрістіяни та юрапєйці? Вироділісь. Гнілая Юропа.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua