МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Підготовка замахів на лідерів опозиції?

03/15/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Партія "Батьківщина" просить Службу безпеки України перевірити інформацію про підготовку замаху на депутата Верховної Ради, лідера блоку її імені Юлію Тимошенко.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба "Батьківщини". Прес-служба повідомила, що останнім часом на адресу партії надходять анонімні листи.

Зокрема, за даними прес-служби, у листі жителів села Циблі Хмельницького району Київської області сказано, що в місцевому лісництві проходить підготовку диверсійна група, мета діяльності якої - здійснення замахів на лідерів опозиції, насамперед - на Тимошенко.

Прес-служба повідомила, що копії листів передані в СБУ. Відповідно до повідомлення, "Батьківщина" вимагає від СБУ серйозно поставитися до цієї інформації, перевірити її вірогідність і вжити заходів для захисту життя і здоров'я лідерів партій і блоків, які позиціонують себе як опозиційні.

В опозиції до діючого Президента Леоніда Кучми зараз знаходяться Соціалістична партія на чолі з Олександром Морозом, блок партій "Наша Україна", яку очолює Віктор Ющенко, і БЮТ.

Українські Новини

Відповіді

 • 2004.03.15 | Максим’як

  Re: А що залишається режиму крім вбивства?

  Найнадійніший спосіб перемогти на президентських виборах. Крім того провірений, як не прикро про це нагадувати, на Старшому Чорноволі.

  Я можу допускати, що Кучма вже до таких розробок замахів не причетний - йому, у це найменше розходиться. Найбільше зацікавлена мафія і Росія.

  Кучму взагалі мало що врятує - Лазаренко добився, що Кучму тепер у американському суді будуть досліджувати, як організатора корупції, мафіозності. А доказів є дуже багато.

  У Піночета на пенсії було райське життя, порівняно з тим, що чекає Кучму на пенсії. Я думаю, що Кучма може трохи виправити ситуацію, якщо розжене цей уряд і АП. Саме бандюкам найвигідніше все звалити на Кучму, а самим вийти чистими із води. А соціалісти допоможуть бандюкам садити Кучму. Кучма того заслуговує.

  Єдина проблема, що українському народу навіть копійки не повернеться, якщо у всьому звинувачуватимуть тільки Кучму. Ось, що важливо!

  Мороз, заграючи з медвесуркісами, виводить їх автоматично із-під відповідальності за тривалий грабунок українського народу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.15 | KE

   Да нет, это кризис жанра оппозиции :) (-)

  • 2004.03.15 | vujko

   Кучма не сяде.

   Путін не допустить. Хрін його зна, що гітарист може про переговори у форматі один Кучма на один Путін проспівати. Тут уже катарці Путіну в штани нас#*ли, а це буде раз в сто смердючіш.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.15 | Максим’як

    Re: Кучма не сяде. Може й так, але сам процесссс!

    Мені якось не дуже хочеться задумуватися над майбутнім Кучми - це не так важливо, як те, що завтра (цього тижня) відбуватиметься у Верховній Раді.

    Судячи із взятих інтонацій, завтра Ющенко провалить Януковича і змусить його йти проти нього на президентських виборах. Якщо Янукович залишається в уряді, то Ющенко позбавляє режимну команду дуже сильного противника.

    Готується справді зондер кмандо для замаху на Ющенка, я у цьому не сумніваюся. Замах на Тимошенко - це малоймовірно, бо її БЮТ не розсипеться, а навпаки посилить потенціал - там є кому.

    Сьогодні є два потенційних замовники - мафія і кремль, якщо Янукович йде на вибори, то ще добавиться сюди і донецькі. Кучму я вже виключаю із театру.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.15 | технолог

     А у нас у лісі дикі свині, мо теж диверсанти?(-)

   • 2004.03.16 | Таваріщ Маузєр

    Як нє сядєт, то ляжєт. Таваріщ Маузєр гарантіруєт (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.16 | vujko

     Так і я про те ж.

     Тільки Вам, таваріщ Маузєр треба б в чергу стати, негарно так, без черги пхатися. Я так собі думаю, що таваріщ новообраний імператар ще і сам не вирішив, чи таваріщ Кучма буде в підмосков'ї пенсію проживати, чи може захворіє зненацька в разі чого...
  • 2004.03.15 | васяня

   Дуже, дуже правильно і вірно, пане Максим"як !

   Я завжди казав (писав) : хай живе Кучма Леонід Данилович !
   Бо, як не дай Бог скоропостіжно помре, то хто нам поверне вкрадене ним і його собутильниками ????

   До людини треба ставитися як до людини, хай навіт ця людина - Кучма Леонід Данилович. Мені особисто тим більше він нічого поганого не вчинив.

   Влада псує людину. Це знають всі. Ніхто не може дати гарантії, що він не крав би на місці Кучми. Тим більше, що Кучма особисто ночами у масці не ходив і не крав. За нього крали його "коллєги" і з ним ділилися. Спробуйте відмовитися ... ха-ха...
   Я бачив дуже багато людей, простих трударів, дуже чесних пролетаріїв , які нічтоже сум"яшеся крали то одне, то друге, і при цьому навіть не усвідомлювали, що вони крадуть. Народ у нас такий.... вороватий. То які претнзії до президента ???? Народ, значить, заслуговує в більшості своїй саме такого Тата.

   А ви, москалі, не шкірте зуби, читаючи оце. Ви не те що "вороваті", ви шивдше "невороваті".... ( умний поймьот)

   Я читав оце недавно відкритого листа, де нашого Президента якийсь житель Жидачова з Росії обзиває всілякими грубими словами, і при цьому пропонує "покаятися" і т.п. Та якби до мене оце так хтось звернувся, та я б і слухати не став....
   Незалежно від того, в яких гріхах безпідставно чи обгрунтовано ми підозрюємо нашого Тата, йому треба зробити політкоректну , культурну пропозицію : здати своїх подільничків. які опозорили його в очах народу і Україну в очах міжнародної спільноти , повернути гроші народу ( мені особисто 12 штук баксів) , землю селянам, фабрики робочим. І тоді йому буде все прощено і гарантована сита безбідна старість, і повага його дітям і внукам.

   Що стосується покійного пана Гонгадзе....Навряд - вибачте за цинізм - він оживе, навіть якщо знайдуть голову і пришиють йому на місце. Царство йому небесне. Довести , що Татусько причетний до цього злочину, мабуть уже неможливо. Я гадаю, що безпосередні виконавці вбивства Гонгадзе вже разом з ним п"ють нектар на тому світі, а також з ними і ті, хто вбив убивець Гонгадзе, а може навіть і ті, хто вбив убивець вбивців Гонгадзе. Я б на місці Кучми ( не дай Бог , звичайно, мені на його місці опинитися) саме так і зробив би. Тому найбільш раціонально ( я не кажу - правильно, я кажу - раціонально ) було б оголосити Гонгадзе безневинною жертвою , збудувати йому пам"ятника , присвоїти йому звання Героя України ( посмертно), надати дітям і дружині довічну пенсію, ухвалити закони, які б не допускали подібних злочинів у майбутньому.... похоронити нарешті... Ви знаєте, лакузи настільки хочуть догодити господарю, що інколи перегинають палицю. Пам"ятаєте у фільмі "БРАТ-2" директор каже начальнику охорони : щоб я більше його не бачив, а начальник охорони взяв і замочив його ; у кожного своє розуміння вислову "щоб я його більше не бачив", може Кучма сказанув щось подібне, а "орли" зрозуміли по-своєму. Треба завжди давати шанс людині спокутувати свої гріхи, але спокутувати достойно , без приниження гідності. Дамо такого шансу і Кучмі !
  • 2004.03.16 | Тестер

   Re: Нам також залишається... "Політичне вбивство" режиму! (-)

  • 2004.03.19 | Михайло Свистович

   Re: А що залишається режиму крім вбивства?

   Максим’як пише:
   >
   > Кучму взагалі мало що врятує - Лазаренко добився, що Кучму тепер у американському суді будуть досліджувати, як організатора корупції, мафіозності. А доказів є дуже багато.

   Не хвилюйтесь за Кучму, не буде його ніхто там ні досліджувати, ні судити в зв"язку зі справою Лазаренка. Читайте Монтян.

   >
   > Єдина проблема, що українському народу навіть копійки не повернеться, якщо у всьому звинувачуватимуть тільки Кучму.

   І так не повернеться.
 • 2004.03.16 | васяня

  Підготовка біля Циблів Переяслав-Хмельницького р-ну

  На в"їзді до села Циблі як з боку Київа, так і з боку Золотоноші недавно встановили знаки обмеження швидкості 70. Раніше , тижнів 2 назад їх ще не було, всі тут їдуть 120-140 км , чим злісно порушують ПДР.

  Вочевидь, це для того, щоб водії встигли загальмувати, якщо раптом з Циблів буде виїжджати на трасу щось особливе....
 • 2004.03.16 | Sidor

  Цікаво,

  це не від Грині Омельченка йде така дурня? Досить нещодавно воно вже волало про змову з метою вбити цю лазаренятку разом зі ще двома. Що поробиш - весна. Загосрюється проблеми у не зовсім психічно здорових...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.16 | Олександр

   Збідніли аргументи у кучманоїдів...

   ... все звелося до заочних діагнозів психічного стану їхніх опонентів. Хто б сумнівався...

   Sidor пише:
   >це не від Грині Омельченка йде така дурня?
   Сидоре, а слабО запросити пана Григорія Омельченка в прямий ефір на ICTV посадити навпроти нього толкового опонента і показати його дурню на всю Україну ? Уявляєте, який би це був удар по опозиції. :) І плюс рейтинг виріс би... Ви ж повинні розуміти, що кисельовським лизанням самі знаєте чого Азарову нікого на перемогу кучманоїдного кандидата не надихне, швидше навпаки. ;)

   >Що поробиш - весна. Загосрюється проблеми у не зовсім психічно >здорових...
   Ставити самозвані психіатричні діагнози наважуються лише покидьки. Судячи з того, що це серед кучманоїдів стало нормою, можна зробити висновок щодо публіки, яка наважується захищати цей режим... :)
  • 2004.03.19 | Михайло Свистович

   Re: Цікаво,

   Sidor пише:
   > Що поробиш - весна. Загосрюється проблеми у не зовсім психічно здорових...

   Як у води дивились ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua